kio_help4 - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Output file
pl: Plik wyjściowy

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
pl: Generacja jednostek DocBooka dla skrótów klawiszowych standardowych akcji

en: There is no documentation available for %1.
pl: Dokumentacja dla %1 nie jest dostępna.

en: Looking up correct file
pl: Szukam poprawnego pliku

en: Preparing document
pl: Przygotowuję dokument

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
pl: Nie można przetworzyć szukanego pliku pomocy:<br />%1

en: Saving to cache
pl: Zapisuję do pamięci podręcznej

en: Using cached version
pl: Używam wersji z pamięci podręcznej

en: Looking up section
pl: Wyszukiwanie sekcji

en: Could not find filename %1 in %2.
pl: Nie można znaleźć nazwy pliku %1 w %2.

en: Stylesheet to use
pl: Użyj arkusza stylów

en: Output whole document to stdout
pl: Wyślij cały dokument na standardowe wyjście

en: Output whole document to file
pl: Wyślij cały dokument do pliku

en: Create a ht://dig compatible index
pl: Stwórz indeks kompatybilny z ht://dig

en: Check the document for validity
pl: Sprawdź poprawność dokumentu

en: Create a cache file for the document
pl: Stwórz plik pamięci podręcznej dla dokumentu

en: Set the srcdir, for kdelibs
pl: Ustaw srcdir, dla kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
pl: Parametry do przekazania do arkusza stylów

en: The file to transform
pl: Plik do transformacji

en: XML-Translator
pl: Translator XML

en: KDE Translator for XML
pl: Translator KDE dla XML

en: Could not write to cache file %1.
pl: Nie można zapisać do podręcznego pliku %1.

en: Parsing stylesheet
pl: Przetwarzam arkusz stylów

en: Parsing document
pl: Przetwarzam dokument

en: Applying stylesheet
pl: Stosuję arkusz stylów

en: Writing document
pl: Zapisuję dokument
