libplasma - en to pl translation catalogue (155 entries)

en: animation() takes one argument
pl: animation() wymaga jednego parametru

en: %1 is not a known animation type
pl: %1 nie jest znanym typem animacji

en: Script initialization failed
pl: Nie udało się uruchomić skryptu

en: Unable to load the widget
pl: Nie można wczytać elementu interfejsu

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unknown Widget
pl: Nieznany element interfejsu

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Configure...
pl: Ustawienia...

en: &Yes
pl: &Tak

en: &No
pl: &Nie

en: &Cancel
pl: &Anuluj

en: Activate %1 Widget
pl: Aktywuj element interfejsu: %1

en: Widget Settings
pl: Ustawienia elementu interfejsu

en: Remove this Widget
pl: Usuń ten element interfejsu

en: Run the Associated Application
pl: Uruchom powiązany program

en: Settings
pl: Ustawienia

en: %1 Settings
pl: Ustawienia %1

[ctx: @title:window]
en: %1 Settings
pl: Ustawienia %1

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Application Launchers
pl: Programy uruchamiające

en: Astronomy
pl: Astronomia

en: Date and Time
pl: Data i czas

en: Development Tools
pl: Narzędzia programistów

en: Education
pl: Edukacja

en: Environment and Weather
pl: Pogoda i środowisko

en: Examples
pl: Przykłady

en: File System
pl: System plików

en: Fun and Games
pl: Zabawy i gry

en: Graphics
pl: Grafika

en: Language
pl: Język

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Online Services
pl: Usługi sieciowe

en: Productivity
pl: Produktywność

en: System Information
pl: Informacja systemowa

en: Utilities
pl: Narzędzia

en: Windows and Tasks
pl: Okna i zadania

en: Keyboard Shortcut
pl: Skrót klawiaturowy

[ctx: %1 is the name of a plasmoid, %2 the name of the machine that plasmoid is published on]
en: %1 on %2
pl: %1 na %2

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove this %1
pl: Usuń: %1

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: %1 Settings
pl: Ustawienia: %1

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
pl: Nie można uruchomić modułu obsługi skryptów (ScriptEngine) %1 dla elementu interfejsu %2.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
pl: Nie można otworzyć pakietu %1 wymaganego przez element interfejsu %2.

en: This object could not be created.
pl: Ten obiekt nie mógł zostać utworzony.

en: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
pl: Ten obiekt nie mógł być utworzony. Przyczyna:<p><b>%1</b></p>

en: Remove this Panel
pl: Usuń ten panel

en: Remove this Activity
pl: Usuń tę czynność

en: Activity Settings
pl: Ustawienia czynności

en: Add Widgets...
pl: Dodaj elementy interfejsu...

en: Next Widget
pl: Następny element interfejsu

en: Previous Widget
pl: Poprzedni element interfejsu

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
pl: Ustawienia %1

en: Fetching file type...
pl: Pobieranie typu pliku...

en: Widgets
pl: Widgety

en: Icon
pl: Ikona

en: Wallpaper
pl: Tapeta

[ctx: @title:window %1 is the name of the containment]
en: Remove %1
pl: Usuń: %1

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: Do you really want to remove this %1?
pl: Czy na pewno usunąć %1?

en: Could not find requested component: %1
pl: Nie można znaleźć żądanego komponentu: %1

en: This plugin needs to be configured
pl: Ta wtyczka musi zostać ustawiona

en: Unknown ContainmentActions
pl: Nieznane DziałaniaZabezpieczające

en: Lock Widgets
pl: Zablokuj elementy interfejsu

en: Unlock Widgets
pl: Odblokuj elementy interfejsu

en: Shortcut Settings
pl: Ustawienia skrótu

en: Unnamed
pl: Nienazwany

en: Show this group.
pl: Pokaż tę grupę.

en: Hide this group.
pl: Ukryj tę grupę.

en: Expand this widget
pl: Rozwiń ten element interfejsu

en: Collapse this widget
pl: Zwiń ten element interfejsu

en: Reattach
pl: Dołącz ponownie

en: Close
pl: Zamknij

en: This system does not support OpenGL widgets.
pl: Ten system nie wspiera elementów interfejsu wykorzystujących OpenGL.

en: Your machine does not support OpenGL widgets.
pl: Twój komputer nie wspiera elementów interfejsu wymagających OpenGL.

[ctx: A non-functional package]
en: Invalid
pl: Niepoprawny

en: There was an error attempting to exec the associated application with this widget.
pl: Wystąpił błąd podczas próby uruchomienia powiązanego programu.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Invalid token.
pl: Niepoprawny token.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Matching password required.
pl: Wymaga dopasowanie haseł.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Access denied.
pl: Dostęp zabroniony.

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: Images
pl: Obrazki

en: Themed Images
pl: Obrazy z motywu

en: Configuration Definitions
pl: Definicje ustawień

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Data Files
pl: Pliki danych

en: Executable Scripts
pl: Skrypty wykonywalne

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Main Config UI File
pl: Główny plik ustawień UI

en: Configuration XML file
pl: Plik ustawień XML

en: Main Script File
pl: Główny plik skryptu

en: Default configuration
pl: Domyślne ustawienia

en: Animation scripts
pl: Skrypty animacji

en: Service Descriptions
pl: Opis usługi

en: Images for dialogs
pl: Obrazki dla okien dialogowych

en: Generic dialog background
pl: Zwykłe tło okien dialogowych

en: Theme for the logout dialog
pl: Motyw okna wylogowania

en: Wallpaper packages
pl: Pakiety tapet

en: Images for widgets
pl: Obrazki elementów interfejsu

en: Background image for widgets
pl: Obrazek tła elementów interfejsu

en: Analog clock face
pl: Wygląd zegara analogowego

en: Background image for panels
pl: Obrazek tła paneli

en: Background for graphing widgets
pl: Tło elementów interfejsu związanych z grafiką

en: Background image for tooltips
pl: Obrazek tła dla podpowiedzi

en: Opaque images for dialogs
pl: Nieprzezroczyste obrazki dla okien dialogowych

en: Opaque generic dialog background
pl: Nieprzezroczyste zwykłe tło okien dialogowych

en: Opaque theme for the logout dialog
pl: Nieprzezroczysty motyw okna wylogowania

en: Opaque images for widgets
pl: Nieprzezroczyste obrazki elementów interfejsu

en: Opaque background image for panels
pl: Nieprzezroczysty obrazek tła paneli

en: Opaque background image for tooltips
pl: Nieprzezroczysty obrazek tła dla podpowiedzi

en: Low color images for dialogs
pl: Obrazki o niskiej liczbie kolorów dla okien dialogowych

en: Low color generic dialog background
pl: Zwykłe tło o małej liczbie kolorów dla okien dialogowych

en: Low color theme for the logout dialog
pl: Motyw o niskiej liczbie kolorów dla okna wylogowywania

en: Low color background image for widgets
pl: Obrazek tła o niskiej liczbie kolorów dla elementów interfejsu

en: Low color analog clock face
pl: Wygląd zegara analogowego o niskiej liczbie kolorów

en: Low color background image for panels
pl: Obrazek tła o niskiej liczbie kolorów dla paneli

en: Low color background for graphing widgets
pl: Tło o niskiej liczbie kolorów dla elementów interfejsu z wykresami

en: Low color background image for tooltips
pl: Obrazek tła o niskiej liczbie kolorów dla podpowiedzi

en: KColorScheme configuration file
pl: Plik ustawień KColorScheme

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Recommended wallpaper file
pl: Polecana tapeta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter a password below. Enter the same password on the device to which you are trying to connect.
pl: Podaj hasło poniżej. To samo hasło podaj na urządzeniu, z którym próbujesz nawiązać połączenie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allServicesCheckbox)
en: Allow this user access to any service
pl: Zezwól temu użytkownikowi na dostęp do wszystkich usług

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentCheckbox)
en: Remember this user
pl: Zapamiętaj tego użytkownika

en: Incoming connection request
pl: Żądanie połączenia przychodzącego

en: Connect with remote widget
pl: Połączenie z widgetem zdalnym

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
pl: Współdzielenie elementu interfejsu w sieci pozwala uzyskać dostęp do tego elementu interfejsu z innego komputera jako pilota.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
pl: Współdziel ten element interfejsu w sieci

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
pl: Zezwól każdemu na dostęp do tego widgetu

en: Job no longer valid, operation is not enabled.
pl: Zadanie już niepoprawne, operacja nie jest włączona.

en: Job no longer valid, invalid parameters.
pl: Zadanie już niepoprawne, błędne parametry.

en: Timeout.
pl: Czas oczekiwania.

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
pl: Niepoprawna (pusta) usługa. Nie można wykonać żadnej operacji.

en: The "%1" widget is not installed.
pl: Widget "%1" nie jest zainstalowany.

en: Server sent an invalid plasmoid package.
pl: Serwer wysłał błędny pakiet plazmoidu.

en: You are about to open a remote widget on your system.<br>
pl: Masz zamiar otworzyć zdalny element interfejsu na swoim systemie.<br>

en: <tr><td align="right"><b>Name:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
pl: <tr><td align="right"><b>Nazwa:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Description:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
pl: <tr><td align="right"><b>Opis:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Author:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>
pl: <tr><td align="right"><b>Autor:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Server:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
pl: <tr><td align="right"><b>Serwer:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <br><br>Are you sure you want to open this widget on your system?
pl: <br><br>Czy na pewno otworzyć ten element interfejsu na twoim systemie?

en: Remote Widget
pl: Zdalny element interfejsu

en: Open Widget
pl: Otwórz element interfejsu

en: Reject Widget
pl: Odrzuć element interfejsu

en: User rejected
pl: Użytkownik odrzucił

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Your system does not provide support for the 'remote widgets' feature. Access Failed.
pl: Twój system nie dostarcza obsługi "widgetów zdalnych". Odmówiono dostępu.

en: Allow everybody access to %1.
pl: Zezwól każdemu na dostęp do %1.

en: Deny everybody access to %1
pl: Odmów każdemu dostępu do %1.

en: Allow %1 access to all services.
pl: Zezwól %1 na dostęp do wszystkich usług.

en: Deny %1 access to all services.
pl: Odmów %1 dostępu do wszystkich usług.

en: Allow access to %1, by %2.
pl: Zezwól na dostęp do %1 przez %2.

en: Deny access to %1, by %2.
pl: Odmów dostępu do %1 przez %2.

en: Allow access to %1, by %2?
pl: Zezwolić na dostęp do %1 przez %2?

en: You have requested access to the %1 hosted at %2.
pl: Żądasz dostępu do %1 hostowanego na %2.

en: search term
pl: szukana fraza

en: Unknown Wallpaper
pl: Nieznana tapeta
