juk - en to pl translation catalogue (327 entries)

en: Create Search Playlist
pl: Lista utworów z wyszukiwania

en: Playlist name:
pl: Nazwa listy utworów:

en: Search Criteria
pl: Kryteria wyszukiwania

en: Match any of the following
pl: Dopasuj którekolwiek z poniższych

en: Match all of the following
pl: Dopasuj wszystkie z poniższych

[ctx: additional search options]
en: More
pl: Więcej

en: Fewer
pl: Mniej

en: The music data cache has been corrupted. JuK needs to rescan it now. This may take some time.
pl: Pamięć podręczna danych o muzyce została uszkodzona. JuK musi ją przeskanować co może zająć trochę czasu.

en: Collection List
pl: Lista zbioru

en: Removing an item from the collection will also remove it from all of your playlists. Are you sure you want to continue?
    
    Note, however, that if the directory that these files are in is in your "scan on startup" list, they will be readded on startup.
pl: Usunięcie pozycji ze zbioru usunie ją także z wszystkich list utworów. Jesteś pewien, że chcesz kontynuować?
    
    Pamiętaj, że jeśli katalog gdzie te pliki się znajdują, jest na liście "skanuj przy uruchomieniu", to zostaną one ponownie dodane przy uruchomieniu JuK.

en: Show Playing
pl: Pokaż odtwarzany

en: &lt;All Artists&gt;
pl: &lt;Wszyscy wykonawcy&gt;

en: Remove Cover
pl: Usuń okładkę

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CoverDialogBase)
en: Cover Manager
pl: Zarządzanie okładkami

note: i18n: ectx: property (text), widget (KListWidget, m_artists) i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Artist
pl: Wykonawca

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
pl[0]: Wybrano <b>%1</b> plik.
pl[1]: Wybrano <b>%1</b> pliki.
pl[2]: Wybrano <b>%1</b> plików.

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
pl: <qt>Te utwory zostaną <b>na stałe</b> usunięte z twardego dysku.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
pl: <qt>Te utwory zostaną usunięte do Kosza.</qt>

en: &Send to Trash
pl: &Wyślij do Kosza

en: About to delete selected files
pl: Nie można usunąć wszystkich wybranych plików

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Are you sure that you want to remove these items?
pl: Na pewno chcesz usunąć te elementy?

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
pl: Jeśli zaznaczony, pliki zostaną nieodwracalnie usunięte zamiast umieszczone w Koszu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
pl: <qt><p>Jeśli zaznaczone, pliki będą <b>nieodwracalnie usunięte</b> zamiast umieszczenia w koszu.</p>
    
    <p><em>Używaj tej opcji ostrożnie</em>: w większości systemów plików nie można odzyskać usuniętych plików.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: &Delete files instead of moving them to the trash
pl: &Usuń pliki zamiast przenieść je do Kosza

en: Folder List
pl: Lista katalogów

en: Music
pl: Muzyka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, informationLabel)
en: Please choose the folders where you keep your music:
pl: Wybierz foldery, w których przechowujesz muzykę:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, directoryListView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, excludeDirectoryListView)
en: These folders will be scanned on startup for new files.
pl: Katalogi te będą skanowane przy uruchomieniu w poszukiwaniu nowych plików.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
pl: Dodaj katalog...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
pl: Usuń katalog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ExcludeInformationLabel)
en: Please choose the folders that should be excluded from music search:
pl: Proszę wybrać katalogi, które mają być wykluczone przy wyszukiwaniu muzyki:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
pl: Importuj listy utworów

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
pl: Przykład

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example Tag Selection
pl: Przykład wyboru znacznika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_fileTagsButton)
en: Get example tags from this file:
pl: Nie można odczytać znaczników z pliku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_manualTagsButton)
en: Enter example tags manually:
pl: Wpisz przykładowe znaczniki ręcznie:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_manualGroup)
en: Example Tags
pl: Przykładowe znaczniki

[ctx: song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Title:
pl: Tytuł:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
pl: Wykonawca:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
pl: Gatunek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Track number:
pl: Numer utworu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
pl: Rok:

[ctx: example song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleTitle)
en: Title
pl: Tytuł

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
pl: Gatunek

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: You are about to rename the following files. Are you sure you want to continue?
pl: Zamierzasz zmienić nazwy następujących plików. Jesteś pewien, że chcesz kontynuować?

en: Original Name
pl: Oryginalna nazwa

en: New Name
pl: Nowa nazwa

en: No Change
pl: Bez zmian

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
pl: Usuń

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
pl: Opcje

en: Insert folder separator
pl: Wstaw separator katalogów

en: No file selected, or selected file has no tags.
pl: Nie wybrano pliku lub wybrany plik nie ma znaczników.

en: Hide Renamer Test Dialog
pl: Ukryj okno testowe zmieniania nazw plików

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_showExample)
en: Show Renamer Test Dialog
pl: Pokaż okno testowe zmieniania nazw plików

en: %1 to %2
pl: %1 na %2

en: The following rename operations failed:
pl: Nie powiodła się operacja zmiany nazw:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileRenamerBase)
en: File Renamer Configuration
pl: Ustawienia zmieniania nazw plików

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Music folder:
pl: Katalog z muzyką:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
pl: Znacznik albumu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Artist Tag
pl: Znacznik wykonawcy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Genre Tag
pl: Znacznik gatunku

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Title Tag
pl: Znacznik tytułu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Track Tag
pl: Znacznik utworu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Year Tag
pl: Znacznik roku

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_insertCategory)
en: Insert Category
pl: Wstaw kategorię

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Add category:
pl: Dodaj kategorię:

en: File Renamer Options
pl: Opcje zmian nazw plików

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
pl: %1 opcje

en: %1 Format
pl: %1 format

en: When the Track's %1 is Empty
pl: Kiedy ścieżka %1 jest pusta

en: When using the file renamer your files will be renamed to the values that you have in your track's %1 tag, plus any additional text that you specify below.
pl: Używając zmieniacza nazw plików, zmienisz je według danych zawartych w znaczniku twojego utworu %1, plus dowolny tekst jaki określisz poniżej.

en: File Renamer
pl: Zmienianie nazw plików

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_substitution)
en: Substitution Example
pl: Przykład zamiany

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_includeEmptyButton)
en: Include in the &filename anyways
pl: Włącz w nazwę &pliku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_ignoreTagButton)
en: &Ignore this tag when renaming the file
pl: Z&ignoruj ten znacznik przy zmianie nazwy pliku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_useValueButton)
en: Use &this value:
pl: Użyj war&tości:

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_emptyTagValue)
en: Empty
pl: Pusty

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_trackGroup)
en: Track numbering
pl: Numer utworu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: JuK can force the track used in a file name to have a minimum number of digits. You may want to do this for better sorting in file managers.
pl: JuK może wymusić minimalną liczbę cyfr w numerze utworu w nazwie pliku. Można tego używać do lepszego szeregowania w zarządzaniu plików.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Minimum number of digits:
pl: Minimalna liczba cyfr:

en: Time
pl: Czas

en: Your album art failed to download.
pl: Próba pobrania okładki nie powiodła się.

en: Your album art has finished downloading.
pl: Zakończono pobieranie okładki.

en: &Random Play
pl: &Losowe odtwarzanie

en: &Disable Random Play
pl: Wyłącz l&osowe odtwarzanie

en: Use &Random Play
pl: &Losowe odtwarzanie

en: Use &Album Random Play
pl: Losowe odtwarzanie &albumu

en: Remove From Playlist
pl: Usuń z listy utworów

en: Crossfade Between Tracks
pl: Przeplatanie ścieżek

en: &Play
pl: &Odtwarzaj

en: P&ause
pl: &Wstrzymaj

en: &Stop
pl: &Zatrzymaj

[ctx: previous track]
en: Previous
pl: Poprzedni

[ctx: next track]
en: &Next
pl: &Następny

en: &Loop Playlist
pl: Pow&tarzaj listę utworów

en: &Resize Playlist Columns Manually
pl: &Ręcznie zmień szerokość kolumn

[ctx: silence playback]
en: Mute
pl: Wycisz

en: Volume Up
pl: Zwiększ głośność

en: Volume Down
pl: Zmniejsz głośność

en: Play / Pause
pl: Odtwarzaj/Wstrzymaj

en: Seek Forward
pl: Szukaj w przód

en: Seek Back
pl: Szukaj do tyłu

en: Show / Hide
pl: Pokaż / Ukryj

en: Show Splash Screen on Startup
pl: Pokaż ekran powitalny przy uruchomianiu

en: &Dock in System Tray
pl: &Dokuj w tacce systemowej

en: &Stay in System Tray on Close
pl: Pozostań w &tacce systemowej przy wyjściu

en: Popup &Track Announcement
pl: &Informuj o utworze w okienku

en: Save &Play Queue on Exit
pl: Zapisz &kolejkę utworów przy wyjściu

en: &Tag Guesser...
pl: &Odgadywanie znaczników...

en: &File Renamer...
pl: &Zmienianie nazw plików...

en: &Configure scrobbling...
pl: &Ustawienia scrobblingu...

en: Track Position
pl: Pozycja w utworze

en: Volume
pl: Głośność

en: <qt>Closing the main window will keep JuK running in the system tray. Use Quit from the File menu to quit the application.</qt>
pl: <qt>Mimo zamknięcia głównego okna, JuK będzie działał w tacce systemowej. Użyj Zakończ z menu Plik, żeby zamknąć program całkowicie.</qt>

en: Docking in System Tray
pl: Dokowanie w tacce systemowej

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
pl: &Widok

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
pl: &Odtwarzacz

note: i18n: ectx: Menu (playlist)
en: &Tagger
pl: &Znaczniki

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: &Ustawienia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

note: i18n: ectx: ToolBar (playToolBar)
en: Play Toolbar
pl: Pasek narzędzi: odtwarzanie

en: Add Selected Items to Audio or Data CD
pl: Dodaj wybrane elementy do płyty CD Audio lub z danymi

en: Unable to start K3b.
pl: Nie można uruchomić K3b.

en: Create an audio mode CD suitable for CD players, or a data mode CD suitable for computers and other digital music players?
pl: Utworzyć CD Audio odpowiedni dla odtwarzaczy CD czy CD Data odpowiedni dla komputerów i innych cyfrowych odtwarzaczy?

en: Create K3b Project
pl: Utwórz projekt K3b

en: Audio Mode
pl: Tryb Audio

en: Data Mode
pl: Tryb danych

en: Add Playlist to Audio or Data CD
pl: Dodaj listę odtwarzania do płyty CD Audio lub CD Data

en: Configure Shortcuts
pl: Ustawienia skrótów

en: Global Shortcuts
pl: Skróty globalne

en: &No keys
pl: &Brak klawiszy

en: &Standard keys
pl: &Standardowe klawisze

en: &Multimedia keys
pl: Klawisze &multimedialne

en: Here you can select the keys used as global shortcuts to control the player
pl: Tutaj możesz wybrać klawisze używane jako skróty globalne klawiatury do kontrolowania odtwarzacza

en: Show &Lyrics
pl: Pokaż &słowa

en: <i>No file playing.</i>
pl: <i>Żaden plik nie jest odtwarzany.</i>

en: <i>Loading...</i>
pl: <i>Wczytywanie...</i>

en: <span style='color:red'>Error while retrieving lyrics!</span>
pl: <span style='color:red'>Błąd przy pobieraniu słów!</span>

en: No lyrics available.
pl: Słowa niedostępne.

en: <br /><br /><i>Lyrics provided by <a href='http://lyrics.wikia.com/Lyrics_Wiki'>LyricWiki</a></i>
pl: <br /><br /><i>Słowa dostarczone przez <a href='http://lyrics.wikia.com/Lyrics_Wiki'>LyricWiki</a></i>

en: Jukebox and music manager by KDE
pl: Szafa grająca i zarządzanie muzyką dla KDE

en: Author, chief dork and keeper of the funk
pl: Autor, naczelny dziwak i zabawiacz

en: Assistant super-hero, fixer of many things
pl: Asystujący superbohater, naprawił wiele rzeczy

en: More KDE Platform 4 porting efforts
pl: Dodatkowa praca nad portowaniem do KDE 4

en: System tray docking, "inline" tag editing,
    bug fixes, evangelism, moral support
pl: Dokowanie w tacce systemowej,
    edycja znaczników "inline", poprawki,
    ewangelizacja, moralne wsparcie

en: GStreamer port
pl: port GStreamera

en: Global keybindings support
pl: Obsługa globalnych skrótów klawiszowych

en: Track announcement popups
pl: Powiadamianie o utworze w okienku

en: Automagic track data guessing, bugfixes
pl: Automagiczne zgadywanie danych utworu, poprawki

en: More automagical things, now using MusicBrainz
pl: Więcej automagiczności, teraz używa MusicBrainz

en: Co-conspirator in MusicBrainz wizardry
pl: Współkonspirator w czarowaniu z MusicBrainz

en: Friendly, neighborhood aRts guru
pl: Przyjazny guru aRts z sąsiedztwa

en: Making JuK friendlier to people with terabytes of music
pl: Uczynił JuK bardziej przyjaznym dla ludzi z terabajtami muzyki

en: DCOP interface
pl: Interfejs DCOP

en: FLAC and MPC support
pl: wsparcie dla FLAC i MPC

en: Album cover manager
pl: Zarządzanie okładkami albumów

en: Gimper of splash screen
pl: Autor ekranu powitalnego

en: Porting to KDE 4 when no one else was around
pl: Portowanie do KDE 4 kiedy nikogo nie było w pobliżu

en: Badly-needed tag editor bugfixes.
pl: Bardzo potrzebne poprawki błędów w edytorze tagów.

en: Last.fm scrobbling support, lyrics, prepping for KDE Frameworks.
pl: Obsługa scrobblowania Last.fm, słów, przygotowanie do KDE Frameworks.

en: MPRIS2 Interface implementation.
pl: Implementacja interfejsu MPRIS2.

en: © 2002–2016, Scott Wheeler, Michael Pyne, and others
pl: © 2002–2016, Scott Wheeler, Michael Pyne i inni

en: File(s) to open
pl: Plik(i) do otwarcia

en: JuK running in docked mode
    Use context menu in system tray to restore.
pl: JuK uruchomiono w trybie dokowania
    Użyj menu podręcznego na tacce systemowej, aby go przywrócić.

en: JuK Docked
pl: JuK dokowany

[ctx: open audio file]
en: Open
pl: Otwórz

en: Playlists
pl: Listy utworów

en: Querying MusicBrainz server...
pl: Zapytywanie serwera MusicBrainz...

en: No matches found.
pl: Nie znaleziono dopasowań.

en: Error connecting to MusicBrainz server.
pl: Błąd przy połączeniu z serwerem MusicBrainz.

en: back to playlist
pl: powrót do listy utworów

[ctx: %1 will be the /path/to/file, %2 will be some string from Phonon describing the error]
en: JuK is unable to play the audio file<nl/><filename>%1</filename><nl/>for the following reason:<nl/><message>%2</message>
pl: JuK nie może odtworzyć pliku <nl/><filename>%1</filename><nl/> z powodu:<nl/><message>%2</message>

en: Could not save to file %1.
pl: Nie można zapisać do pliku %1.

en: Are you sure you want to delete these covers?
pl: Na pewno chcesz usunąć te okładki?

en: &Delete Covers
pl: &Usuń okładki

en: Select Cover Image File
pl: Wybierz obrazek na okładkę

en: Could not delete these files
pl: Nie można usunąć tych plików

en: Could not move these files to the Trash
pl: Nie można przenieść tych plików do Kosza

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Track Name
pl: Nazwa utworu

en: Cover
pl: Okładka

[ctx: cd track number]
note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Track
pl: Utwór

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Year
pl: Rok

en: Length
pl: Długość

en: Bitrate
pl: Szybkość transmisji

en: Comment
pl: Komentarz

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileInfoGroup)
en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: File Name (full path)
pl: Nazwa pliku (pełna ścieżka)

en: &Show Columns
pl: P&okaż kolumny

en: Add to Play Queue
pl: Dodaj do kolejki utworów

en: Edit
pl: Edytuj

en: Create Playlist From Selected Items...
pl: Utwórz listę utworów z wybranych pozycji...

en: Edit '%1'
pl: Edytuj '%1'

en: This will edit multiple files. Are you sure?
pl: Chcesz edytować wiele plików. Jesteś pewien?

en: Create New Playlist
pl: Utwórz nową listę utworów

en: Manual column widths have been enabled. You can switch back to automatic column sizes in the view menu.
pl: Włączono ręczne zmienianie szerokości kolumn. Możesz przełączyć się do automatycznego w menu Widok.

en: Manual Column Widths Enabled
pl: Włączono ręczne szerokości kolumn

en: View Modes
pl: Tryby widoku

en: Show &History
pl: Pokaż &historię

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
pl: Powiel

en: Do you want to delete these files from the disk as well?
pl: Chcesz usunąć te pliki z dysku?

en: Keep
pl: Zachowaj

en: Could not delete these files.
pl: Nie można usunąć tych plików.

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
pl: Na pewno chcesz usunąć te listy utworów ze swojego zbioru?

en: Remove Items?
pl: Usunąć elementy?

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bRemove)
en: &Remove
pl: &Usuń

en: Hid&e
pl: U&kryj

en: R&emove
pl: &Usuń

en: Dynamic List
pl: Lista dynamiczna

en: Now Playing
pl: Pokaż odtwarzany

en: Do you want to add these items to the current list or to the collection list?
pl: Chcesz dodać te pozycje do bieżącej listy czy do listy zbioru?

[ctx: current playlist]
en: Current
pl: Bieżący

en: Collection
pl: Zbiór

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Search Playlist
pl: Przeszukaj listę utworów

en: Create Folder Playlist
pl: Utwórz listę utworów z katalogu

en: History
pl: Historia

en: Please enter a name for this playlist:
pl: Podaj nazwę listy utworów:

[ctx: new playlist]
en: &New
pl: &Nowa

en: &Empty Playlist...
pl: P&usta lista utworów...

en: &Search Playlist...
pl: Prze&szukaj listę utworów...

en: Playlist From &Folder...
pl: Lista utworów z &katalogu...

en: &Guess Tag Information
pl: &Odgadnij znacznik

en: From &File Name
pl: Z &nazwy pliku

en: From &Internet
pl: Z &Internetu

en: Guess Tag Information From &File Name
pl: &Odgadnij znacznik z nazwy pliku

en: Play First Track
pl: Odtwarzaj pierwszy utwór

en: Play Next Album
pl: Odtwarzaj następny album

en: Manage &Folders...
pl: Zarządzaj &katalogami...

en: &Rename...
pl: &Zmień nazwę...

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
pl: &Powiel...

en: Reload
pl: Odśwież

en: Edit Search...
pl: Modyfikuj przeszukiwanie...

en: &Delete
pl: &Usuń

en: Refresh
pl: Odśwież

en: &Rename File
pl: &Zmień nazwę pliku

en: &View Cover
pl: &Pokaż okładkę

en: Get Cover From &File...
pl: Ut&wórz okładkę z pliku...

en: Get Cover From &Internet...
pl: Z &Internetu...

en: &Delete Cover
pl: &Usuń okładkę

en: Show Cover &Manager
pl: Pokaż &zarządzanie okładkami

en: Show &Play Queue
pl: Pokaż kolejkę &utworów

en: Playlist
pl: Lista odtwarzania

en: Show &Search Bar
pl: Pokaż pasek &wyszukiwania

en: Edit Track Search
pl: Modyfikuj przeszukiwanie

en: Configure scrobbling...
pl: Ustawienia scrobblingu...

en: Test login...
pl: Testowanie logowania...

en: Please enter your <a href="http://last.fm/">last.fm</a> login credentials:
pl: Proszę podać swoje dane poufne do logowania na <a href="http://last.fm/">last.fm</a>:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Password:
pl: Hasło:

en: KWallet is unavailable, your Last.fm credentials will be stored without encryption.
pl: Portfel jest niedostępny, twoje dane poufne Last.fm będą przechowywane bez szyfrowania.

en: KWallet is unavailable
pl: Portfel jest niedostępny.

en: Validating login...
pl: Potwierdzanie loginu...

en: Login invalid.
pl: Nieprawidłowy login.

en: Login valid.
pl: Prawidłowy login.

en: Normal Matching
pl: Zwykłe wyszukiwanie

en: Case Sensitive
pl: Uwzględnij wielkość liter

en: Pattern Matching
pl: Wyrażenie regularne

en: All Visible
pl: Wszystkie widoczne

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Seeking is not supported in this file with your audio settings.
pl: Przewijanie tego pliku, zgodnie z bieżącymi ustawieniami audio, nie jest obsługiwane.

[ctx: %1 is a count of loaded music tracks]
en: Loading: %1
pl: Wczytywanie: %1

en: Jump to the currently playing item
pl: Skocz do obecnie odtwarzanego utworu

en: 1 day | %1 days
pl[0]: %1 dzień
pl[1]: %1 dni
pl[2]: %1 dni

en: 1 item | %1 items
pl[0]: %1 element
pl[1]: %1 elementy
pl[2]: %1 elementów

en: Redisplay Popup
pl: Odśwież okienko informacyjne

en: Show &Tag Editor
pl: Pokaż edytor &znaczników

en: &Save
pl: &Zapisz

en: Do you want to save your changes to:
pl: Chcesz zapisać zmiany do:

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel)
en: F&ile name:
pl: Nazwa &pliku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackLabel)
en: T&rack:
pl: U&twór:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
pl: Nazwa &wykonawcy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
pl: Nazwa &albumu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
pl: &Gatunek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
pl: &Rok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lengthLabel)
en: &Length:
pl: &Długość:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, bitrateLabel)
en: &Bitrate:
pl: Szy&bkość transmisji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
pl: &Komentarz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trackNameLabel)
en: Trac&k name:
pl: Nazwa &utworu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
pl: Włącz

en: Tag Guesser Configuration
pl: Ustawienia odgadywania znaczników

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Currently used file name schemes
pl: Obecnie używane wzorce nazwy pliku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, lvSchemes)
en: Here you can see the currently configured file name schemes which the "Guess Tag Information From File Name" entry in the song's context menu uses to extract tag information from a file name. Each string may contain one of the following placeholders:<ul>
    <li>%t: Title</li>
    <li>%a: Artist</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Track</li>
    <li>%c: Comment</li>
    </ul>
    For example, the file name scheme "[%T] %a - %t" would match "[01] Deep Purple - Smoke on the water" but not "(Deep Purple) Smoke on the water". For that second name, you would use the scheme "(%a) %t".<p/>
    Note that the order in which the schemes appear in the list is relevant, since the tag guesser will go through the list from the top to the bottom, and use the first matching scheme.
pl: Tutaj widać obecnie ustawione wzorce nazwy pliku, które zostaną użyte po wciśnięciu przycisku"Sugestia" do wyciągnięcia informacji z nazwy pliku do znacznika. Każdy łańcuch znaków może zawierać jeden z poniższych znaczników:<ul>
    <li>%t: Tytuł</li>
    <li>%a: Wykonawca</li>
    <li>%A: Album</li>
    <li>%T: Utwór</li>
    <li>%c: Komentarz</li>
    </ul>
    Na przykład wzorzec nazwy pliku "[%T] %a - %t" dopasuje się do "[01] Deep Purple - Smoke on the water", ale nie (Deep Purple) Smoke on the water". Dla tej drugiej nazwy powinieneś użyć wzorca "(%a) %t".<p/>
    Zauważ, że kolejność w jakiej wzorce pojawiają się na liście jest ważna, ponieważ odgadywanie znaczników odbywa się po kolei, od góry do dołu i użyty jest pierwszy pasujący wzorzec.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Move scheme up
pl: Przenieś wzorzec wyżej

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
pl: Przyciśnij przycisk, żeby przenieść wybrany wzorzec o jeden szczebel wyżej.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Move scheme down
pl: Przenieś wzorzec niżej

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
pl: Przyciśnij przycisk, żeby przenieść wybrany wzorzec jeden szczebel niżej.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bAdd)
en: Add a new scheme
pl: Dodaj nowy wzorzec

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bAdd)
en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
pl: Naciśnij ten przycisk, żeby dodać nowy wzorzec nazwy pliku do końca listy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bAdd)
en: &Add
pl: &Dodaj

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bModify)
en: Modify scheme
pl: Modyfikuj wzorzec

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bModify)
en: Press this button to modify the currently selected scheme.
pl: Przyciśnij przycisk, żeby zmodyfikować wybrany wzorzec.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bModify)
en: &Modify
pl: &Modyfikuj

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bRemove)
en: Remove scheme
pl: Usuń wzorzec

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bRemove)
en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
pl: Przyciśnij przycisk, żeby usunąć wybrany wzorzec z listy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: You can use the following placeholders:
    %t: Title
    %A: Album
    %a: Artist
    %T: Track
    %c: Comment
pl: Możesz użyć następujących pól zastępczych:
    %t: Tytuł
    %A: Album
    %a: Artysta
    %T: Utwór
    %c: Komentarz

[ctx: song title]
en: Title
pl: Tytuł

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
pl: Nieznana

en: This file already exists.
    Do you want to replace it?
pl: Plik już istnieje.
    Chcesz go zastąpić?

en: File Exists
pl: Plik istnieje

en: Replace
pl: Zamień

en: The following files were unable to be changed.
pl: Nie można było zmienić następujących plików.

en: Error
pl: Błąd

en: Internet Tag Guesser
pl: Internetowe odgadywanie znaczników

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, trackInfoGroup)
en: Select Best Possible Match
pl: Wybierz najlepsze możliwe dopasowanie

en: artist
pl: wykonawcę

en: genre
pl: gatunek

en: album
pl: nazwę albumu

en: You are about to change the %1 on these files.
pl: Zamierzasz zmienić %1 w tych plikach.

en: Changing Track Tags
pl: Zmiana znaczników ścieżek

en: Play Queue
pl: Kolejka utworów

[ctx: the normal viewing mode]
en: Default
pl: Domyślne

[ctx: compact viewing mode]
en: Compact
pl: Kompakt

en: Tree
pl: Drzewo

en: Artists
pl: Wykonawcy

en: Albums
pl: Albumy

en: Genres
pl: Gatunki

en: Mute/Unmute
pl: Wycisz/Usuń wyciszenie

en: Volume: %1% (muted)
pl: Głośność: %1% (wyciszony)

en: Volume: %1%
pl: Głośność: %1%

en: Searching for cover. Please Wait...
pl: Wyszukiwanie okładki. Proszę czekać...

en: Downloading cover. Please Wait...
pl: Pobieranie okładki. Proszę czekać...

en: Cover found
pl: Znaleziono okładkę

en: Store
pl: Zapisz

en: Cover fetched from <a href='http://last.fm/'>last.fm</a>.
pl: Okładkę pobrano z <a href='http://last.fm/'>last.fm</a>.
