kget - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
pl: Menadżer pobierania

en: Show Drop Target
pl: Pokaż małe okno

en: List All Links
pl: Pokaż wszystkie odnośniki

en: List Selected Links
pl: Pokaż wybrane odnośniki

en: No downloadable links were found.
pl: Nie znaleziono żadnych odnośników do pobrania.

en: No Links
pl: Brak odnośników

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
pl: Nie można nawiązać połączenia z menadżerem pobierania KGet.

en: Communication Error
pl: Błąd połączenia

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
pl: &Narzędzia
