kio_zeroconf - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
pl: Serwery FTP

en: WebDav remote directory
pl: Zdalny katalog WebDav

en: Remote disk (sftp)
pl: Zdalny dysk (sftp)

en: Remote disk (fish)
pl: Zdalny dysk (fish)

en: NFS remote directory
pl: Zdalny katalog NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
pl: Demon Zeroconf (mdnsd) nie jest uruchomiony.

en: KDE has been built without Zeroconf support.
pl: KDE zostało zbudowane bez obsługi Zeroconf.
