libphonon - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
pl: <html>Urządzenie odtwarzające <b>%1</b> przestało działać.<br/>Przełączono się na <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
pl: <html>Przełączono na urządzenie odtwarzające <b>%1</b><br/> które właśnie stało się dostępne i ma pierszeństwo.</html>

en: Revert back to device '%1'
pl: Przywróć urządzenie '%1'

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
pl: <html>Przełączono na urządzenie odtwarzające <b>%1</b><br/>, które ma pierszeństwo lub zostało celowo ustawione do odtwarzania tego strumienia.</html>

en: Restart Application
pl: Uruchom program ponownie

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
pl: Zmieniono silnik systemu multimedialnego Phonon.
    
    Aby zastosować tę zmianę, konieczne będzie ponowne uruchomienie '%1'.

en: Main Menu
pl: Menu główne

en: Title Menu
pl: Menu tytułu

en: Audio Menu
pl: Menu dźwięku

en: Subtitle Menu
pl: Menu napisów

en: Chapter Menu
pl: Menu rozdziałów

en: Angle Menu
pl: Menu kątów

en: %0 by %1
pl: %0 przez %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
pl: Powiadomienia

[ctx: Phonon::]
en: Music
pl: Muzyka

[ctx: Phonon::]
en: Video
pl: Filmy

[ctx: Phonon::]
en: Communication
pl: Komunikacja

[ctx: Phonon::]
en: Games
pl: Gry

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
pl: Dostępność

[ctx: Phonon::]
en: Recording
pl: Nagrywanie

[ctx: Phonon::]
en: Control
pl: Sterowanie

en: PulseAudio Sound Server
pl: Serwer dźwięku PulseAudio

en: Volume: %1%
pl: Głośność: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
pl: Użyj suwaka, aby zmienić głośność. Pozycja maksymalna po lewej stronie to 0%, a po prawej %1%

en: Muted
pl: Wyciszony
