phonon_gstreamer - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
pl: Ostrzeżenie: wygląda na to, że nie masz zainstalowanych podstawowych wtyczek GStreamera.
              Obsługa dźwięku i obrazu jest wyłączona

en: Default
pl: Domyślny

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Disable
pl: Wyłącz

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
pl: W twojej instalacji GStreamer brakuje jeden lub wielu wtyczek.

en: Missing codec helper script assistant.
pl: Brakuje skryptu asystenta modułu kodeka.

en: Plugin codec installation failed.
pl: Nieudana instalacja wtyczki kodeka.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
pl: Phonon usiłował zainstalować nieprawidłową nazwę kodeka.

en: The codec installer crashed.
pl: Instalator kodeka uległ awarii.

en: The required codec could not be found for installation.
pl: Nie można znaleźć wymaganego kodeka do instalacji.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
pl: Wystąpił nieokreślony błąd podczas instalacji kodeka.

en: Not all codecs could be installed.
pl: Nie wszystkie kodeki mogły zostać zainstalowane.

en: User aborted codec installation
pl: Użytkownik przerwał instalację kodeku.

en: Could not update plugin registry after update.
pl: Nie można uaktualnić rejestru wtyczki po aktualizacji.
