kio_zeroconf - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
pt: Servidores de FTP

en: WebDav remote directory
pt: Pasta remota de WebDav

en: Remote disk (sftp)
pt: Disco remoto (SFTP)

en: Remote disk (fish)
pt: Disco remoto (Fish)

en: NFS remote directory
pt: Pasta remota de NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
pt: O servidor Zeroconf (mdnsd) não está a correr.

en: KDE has been built without Zeroconf support.
pt: O KDE foi compilado sem suporte para o Zeroconf.
