imagerename_plugin - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
ro: Doriți să suprascrieți imaginea din stînga cu cea din dreapta.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
ro: Această imagine nu rezidă
    pe acest calculator.  Dați clic
    pe această etichetă pentru a o încărca.

en: Unable to load image
ro: Nu pot încărca imaginea

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
ro: Profunzime: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
ro: Dimensiuni: %1x%2
