kcmshell - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: KDE Control Module
ro: Modul de control KDE

en: A tool to start single KDE control modules
ro: Un utilitar de executat module de control KDE

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
ro: (c) 1999-2004, Programatorii KDE

en: Maintainer
ro: Responsabil

en: List all possible modules
ro: Enumeră toate modulele posibile

en: Configuration module to open
ro: Modulul de configurare de deschis

en: Specify a particular language
ro: Specifică o anumită limbă

en: Do not display main window
ro: Nu afișa fereastra principală

en: Arguments for the module
ro: Argumentele modulului

en: The following modules are available:
ro: Sînt disponibile următoarele module:

en: No description available
ro: Nici o descriere disponibilă

en: Could not find module '%1'. See kcmshell4 --list for the full list of modules.
ro: Modulul '%1' nu a putut fi găsit. Vezi kcmshell4 --list pentru lista completă a modulelor.
