kio_bookmarks - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Root
ro: Rădăcină

en: Places
ro: Locuri

en: My bookmarks
ro: Semnele mele de carte

en: Initial developer
ro: Dezvoltator inițial

en: There are no bookmarks to display yet.
ro: Nu sînt semne de carte de afișat.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
ro: Fișierul CSS kio_bookmarks nu a fost găsit. Ieșirea va arăta urît.
    
    Verificați instalarea.

en: My Bookmarks
ro: Semnele mele de carte
