kquitapp - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
ro: Program în linie de comandă de părăsire a aplicațiilor

en: Quit a D-Bus enabled application easily
ro: Părăsește facil o aplicație capabilă D-Bus

en: Current maintainer
ro: Responsabil actual

en: Full service name, overrides application name provided
ro: Numele deplin al serviciului, suprascrie numele de aplicație dat

en: Path in the D-Bus interface to use
ro: Calea din interfața D-Bus de folosit

en: The name of the application to quit
ro: Denumirea aplicației de părăsit

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
ro: Aplicația %1 nu a putut fi găsită utilizînd serviciul %2 și calea %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
ro: Ieșirea din aplicația %1 a eșuat. Eroarea raportată a fost:
    
         %2 : %3
