plasma_scriptengine_qscript - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Configuration Definitions
ro: Definiții de configurare

en: User Interface
ro: Interfață utilizator

en: Data Files
ro: Fișiere cu date

en: Executable Scripts
ro: Scripturi executabile

en: Translations
ro: Traduceri

en: Animation scripts
ro: Scripruri de animație

en: Main Script File
ro: Fișier-script principal

en: Unable to load script file: %1
ro: Nu s-a putut încărca fișierul script „%1”

en: debug takes one argument
ro: debug ia un argument

en: print() takes one argument
ro: print() ia un argument

en: listAddons takes one argument: addon type
ro: listAddons ia un argument: tipul extensiei

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
ro: loadAddon ia două argument: tipul și numele extensiei de încărcat

en: Failed to find Addon %1 of type %2
ro: Nu s-a putut găsi extensia %1 de tip %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
ro: Nu s-a putut deschide fișierul script pentru extensia %1: %2

en: setData() takes at least one argument
ro: setData() ia cel puțin un argument

en: Could not extract the DataEngineObject
ro: Nu s-a putut extrage DataEngineObject

en: Could not extract the DataEngine
ro: Nu s-a putut extrage Motorul de date

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
ro: removeAllData() ia cel puțin un argument (denumirea sursei)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
ro: removeData() ia cel puțin două argumente (denumirea sursei și a cheii)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
ro: Serviciul necesită cel puțin un parametru: numele serviciului

en: Requested service %1 was not found in the Package.
ro: Serviciul cerut "%1" nu a fost găsit în pachet.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
ro: Autorizarea pentri extensia „%1” a fost respinsă.

en: loadui() takes one argument
ro: loadui() ia un argument

en: Unable to open '%1'
ro: Nu pot deschide „%1”

en: Constructor takes at least 1 argument
ro: Constructorul are nevoie de cel puțin 1 argument

en: dataEngine() takes one argument
ro: dataEngine() ia un argument

en: Could not extract the Applet
ro: Nu s-a putut extrage miniaplicația

en: service() takes two arguments
ro: service() ia două argumente

en: service() takes one argument
ro: service() ia un argument

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
ro: Eroare în %1 la linia %2.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
ro: animation() ia un argument

en: %1 is not a known animation type
ro: %1 nu este un tip de animație cunoscut

en: i18n() takes at least one argument
ro: i18n() ia cel puțin un argument

en: i18nc() takes at least two arguments
ro: i18nc() ia cel puțin două argumente

en: i18np() takes at least two arguments
ro: i18np() ia cel puțin două argumente

en: i18ncp() takes at least three arguments
ro: i18ncp() ia cel puțin trei argumente
