kio_zeroconf - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
ro: Servere FTP

en: WebDav remote directory
ro: Director la distanță WebDav

en: Remote disk (sftp)
ro: Disc la distanță (sftp)

en: Remote disk (fish)
ro: Disc la distanță (fish)

en: NFS remote directory
ro: Director la distanță NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
ro: Demonul Zeroconf (mdnsd) nu rulează.

en: KDE has been built without Zeroconf support.
ro: KDE a fost compilat fără suport Zeroconf.
