klinkstatus - en to ro translation catalogue (75 entries)

en: New Session
ro: Sesiune nouă

en: Open URL...
ro: Deschide URL...

en: Close Session
ro: Închide sesiunea

en: Download New Stylesheets...
ro: Descărcare foi de stil noi...

en: Configure KLinkStatus...
ro: Configurare KLinkStatus...

en: About KLinkStatus
ro: Despre KLinkStatus

en: &Report Bug...
ro: &Raportează erori...

en: All...
ro: Toate...

en: Broken...
ro: Deteriorate...

en: Previous View
ro: Vizualizarea precedentă

en: Next View
ro: Vizualizarea următoare

en: Previous Session
ro: Sesiunea anterioară

en: Next Session
ro: Sesiunea următoare

en: Change View
ro: Schimbă vizualizarea

en: Check
ro: Verifică

en: Mail Transport
ro: Transport poștă

en: KLinkStatus Part
ro: Componentă KLinkStatus

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ro: &Fișier

note: i18n: ectx: Menu (file_export_html)
en: Export to HTML
ro: Export în HTML

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ro: &Configurări

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ro: &Vizualizare

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
ro: Că&utare

note: i18n: ectx: Menu (recheck)
en: Recheck
ro: Reverifică

note: i18n: ectx: Menu (validate)
en: &Validate
ro: &Validare

note: i18n: ectx: Menu (manual_validation)
en: Manual Fix
ro: Repară manual

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
ro: &Fereastră

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
ro: Navigare

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ro: &Ajutor

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (linksToolBar)
en: Main Toolbar
ro: Bara de unelte principală

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ro: &Unelte

en: Document to open
ro: Documentul de deschis

en: User Information
ro: Informații despre utilizator

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Depth) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spinbox_depth)
en: Unlimited
ro: Nelimitat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Status
ro: Stare

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain
ro: Domeniu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Key
ro: Cheie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Value
ro: Valoare

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, buttonAdd)
en: Add
ro: Adaugă

en: S&earch:
ro: C&aută:

en: Status:
ro: Stare:

en: All Links
ro: Toate legăturile

en: Good Links
ro: Legături bune

en: Broken Links
ro: Legături deteriorate

en: Malformed Links
ro: Legături deformate

en: Undetermined Links
ro: Legături nedeterminate

en: Clear filter
ro: Curăță filtrul

en: Label
ro: Etichetă

en: Javascript not supported
ro: Javascript nu este susținut

en: Checking...
ro: Verificare...

en: Stopped
ro: Oprit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_progressbar) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, progressLabel)
en: Ready
ro: Pregătit

en: Paused
ro: Întrerupt

en: Adding level...
ro: Adăugare nivel...

en: Resuming
ro: Reluare

en: Export Results as HTML
ro: Exportă rezultatele ca HTML

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search
ro: Căutare

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Login
ro: Autentificare

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Depth)
en: Depth:
ro: Adîncime:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_checked_links)
en: Checked Links:
ro: Legături verificate:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, elapsedTimeLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, elapsedTimeValueLabel)
en: hh:mm:ss
ro: oo:mm:ss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elapsedTimeLabel)
en: Elapsed time:
ro: Timp scurs:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
ro: Rețea

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Input
ro: Intrare

en: Open new tab
ro: Deschide o filă nouă

en: Close the current tab
ro: Închide fila curentă

en: KLinkStatus - Link Checker
ro: KLinkStatus - Verificator legături

en: Invalid URL.
ro: URL eronat.

en: ROOT URL.
ro: URL Rădăcină.

en: All
ro: Tot

en: Open URL
ro: Deschide URL-ul

en: Copy URL
ro: Copiază URL-ul

en: Copy Cell Text
ro: Copiază textul celulei

en: Delete checked Documents
ro: Șterge documentele verificate

en: Delete All Documents
ro: Șterge toate documentele

en: Matching results...
ro: Potrivire rezultate...
