imagerename_plugin - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
ru: Переписать изображение, указанное слева, изображением, указанным справа.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
ru: Это изображение локально не сохранено.
    Щёлкните здесь чтобы загрузить его.

en: Unable to load image
ru: Невозможно загрузить изображение

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
ru: Глубина цвета: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
ru: Размер: %1x%2
