nepomuk - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Nepomuk Service Stub
ru: Заглушка службы Nepomuk

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
ru: © Sebastian Trüg, 2008-2011

en: Maintainer
ru: Сопровождающий

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
ru: Запуск службы

en: No service name specified
ru: Не указано имя службы

en: Unknown service name:
ru: Неизвестное имя службы:
