audiorename_plugin - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
sk: Starší súbor s menom '%1' už existuje.

en: A similar file named '%1' already exists.
sk: Súbor s podobným menom '%1' už existuje.

en: A newer file named '%1' already exists.
sk: Novší súbor s menom '%1' už existuje.

en: Source File
sk: Zdrojový súbor

en: Existing File
sk: Existujúci súbor

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
sk: Chcete nahradiť existujúci súbor tým, ktorý je vpravo?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
sk: Toto je zvukový súbor, ktorý
    nie je na lokálnom počítači.
    Kliknutím na tento popis ho načítate.

en: Unable to load audio file
sk: Nepodarilo sa načítať zvukový súbor

en: Artist: %1
sk: Autor: %1

en: Title: %1
sk: Titulok: %1

en: Comment: %1
sk: Komentár: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
sk: Bitová rýchlosť: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
sk: Vzorkovacia frekvencia: %1 %2

en: Length:
sk: Dĺžka:
