imagerename_plugin - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
sk: Chcete prepísať obrázok vľavo obrázkom vpravo.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
sk: Tento obrázok nie je
    uložený na tomto počítači.
    Kliknutím sem ho načítate.

en: Unable to load image
sk: Nepodarilo sa načítať obrázok

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
sk: Hĺbka: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
sk: Rozmery: %1x%2
