kcm_emoticons - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
sk: Vložte reťazec pre emotikonu. Ak chcete zadať viac reťazcov, oddeľte ich medzerami.

en: Emoticons
sk: Emotikony

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
sk: Zadajte URL témy pre emotikony, alebo ho ťahajte myšou

en: Emoticon themes must be installed from local files.
sk: Témy pre emotikony musia byť inštalované z lokálnych súborov.

en: Could Not Install Emoticon Theme
sk: Nepodarilo sa nainštalovať tému pre emotikony

en: Do you want to remove %1 too?
sk: Chcete tiež odstrániť %1?

en: Delete emoticon
sk: Odstrániť emotikonu

en: Add Emoticon
sk: Pridať emotikonu

en: Edit Emoticon
sk: Upraviť emotikonu

en: New Emoticon Theme
sk: Nová téma pre emotikony

en: Enter the name of the new emoticon theme:
sk: Zadajte názov novej témy pre emotikony:

en: %1 theme already exists
sk: Téma %1 už existuje

en: Choose the type of emoticon theme to create
sk: Vyberte typ témy pre emotikony, ktorá má byť vytvorená

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
sk: Správca emotikon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
sk: Vytvoriť novú emotikonu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
sk: Vytvoriť novú emotikonu pridelením ikony a textu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
sk: Pridať...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
sk: Zmeniť ikonu alebo text vybranej emotikony

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
sk: Zmeniť ikonu alebo text vybranej emotikony

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
sk: Upraviť...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
sk: Odstrániť vybranú emotikonu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
sk: Odstrániť vybranú emotikonu z disku

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
sk: Odstrániť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
sk: Vyžadovať medzery okolo emotikon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
sk: Vytvoriť novú téma pre ekotikony

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
sk: Novú tému vytvoríte pridelením názvu. Potom použite tlačidlo Pridať na pravej strane, ak chcete pridať emotikony do tejto témy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
sk: Nová téma...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
sk: Získať nové témy ikon z internetu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
sk: Ak chcete použiť túto akciu, musíte byť pripojený k internetu. Dialóg zobrazí zoznam tém emotikonov zo stránky http://www.kde-look.org. Kliknutím na tlačidlo Inštalovať asociavané s témou nainštalujete túto tému lokálne.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
sk: Získať nové témy ikon...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
sk: Inštalovať súbor s archívom témy, ktorý už máte lokálne

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
sk: Ak už máte archív s témou emotikon na počítači, toto tlačidlo ho rozbalí a sprístupní KDE aplikáciám

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
sk: Inštalovať súbor s témou...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
sk: Odstrániť vybranú tému z disku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
sk: Toto odstráni vybranú tému z disku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
sk: Odstrániť tému
