kcm_phonon - en to sk translation catalogue (57 entries)

en: Playback (%1)
sk: Prehrávanie (%1)

en: Recording (%1)
sk: Nahrávanie (%1)

en: Independent Devices
sk: Nezávislé zariadenia

en: KDE Audio Hardware Setup
sk: Nastavenie audio hardvéru KDE

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, hardwareGroupBox)
en: Hardware
sk: Hardvér

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileLabel)
en: Profile
sk: Profil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardLabel)
en: Sound Card
sk: Zvuková karta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deviceGroupBox)
en: Device Configuration
sk: Nastavenie zariadenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Connector
sk: Konektor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel)
en: Sound Device
sk: Zvukové zariadenie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, outputGroupBox)
en: Speaker Placement and Testing
sk: Umiestnenie a testovanie reproduktorov

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, inputGroupBox)
en: Input Levels
sk: Vstupné úrovne

[ctx: @info User changed Phonon backend]
en: To apply the backend change you will have to log out and back in again.
sk: Na použitie zmeny backendu sa musíte odhlásiť a zase prihlásiť.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_select) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_select)
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
sk: Zoznam nájdených backendov Phononu v systéme.  Toto poradie určuje poradie, v akom ich Phonon použije.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_up) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, preferButton)
en: Prefer
sk: Preferovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_down) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, deferButton)
en: Defer
sk: Nepreferovať

en: Audio Playback
sk: Prehrávanie audia

en: Audio Recording
sk: Nahrávanie audia

en: Video Recording
sk: Prehrávanie videa

en: Invalid
sk: Neplatné

en: Test the selected device
sk: Testovať vybrané zariadenie

en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
sk: Definuje štandardné poradie zariadení, ktoré je možné zmeniť v jednotlivých kategóriách.

en: Default Audio Playback Device Preference
sk: Predvolené poradie zariadenia na prehrávanie zvuku

en: Default Audio Recording Device Preference
sk: Predvolené poradie zariadenia na záznam zvuku

en: Default Video Recording Device Preference
sk: Predvolené poradie zariadenia na záznam videa

en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
sk: Preferencia zariadenia na prehrávanie zvuku pre kategóriu '%1'

en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
sk: Preferencia zariadenia na záznam zvuku pre kategóriu '%1'

en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
sk: Preferencia zariadenia na záznam videa pre kategóriu '%1'

en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
sk: Aplikovať aktuálne zobrazený zoznam poradia zariadení na nasledujúce kategórie výstupu zvuku:

en: Default/Unspecified Category
sk: Štandardná/nezadaná kategória

en: Failed to set the selected audio output device
sk: Zlyhalo nastavenie zvoleného zvukového výstupného zariadenia

en: Your backend may not support audio recording
sk: Váš backend nemusí podporovať nahrávanie audia

en: Your backend may not support video recording
sk: Váš backend nemusí podporovať nahrávanie videa

en: Testing %1
sk: Testovanie %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, categoryTree) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, categoryTree)
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
sk: Rôzne kategórie prípadov médií. Pre každú kategóriu môžete vybrať, ktoré zariadenie preferujete pre použitie v aplikáciách Phonon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAdvancedDevicesCheckBox)
en: Show advanced devices
sk: Zobraziť pokročilé zariadenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, applyPreferencesButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Use the currently shown device list for more categories.
sk: Aplikovať aktuálne zobrazený zoznam zariadení pre viac kategórií.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Apply Device List To...
sk: Použiť zoznam zariadení na...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, deviceList)
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
sk: Zariadenia nájdené v systéme, vhodné pre vybranú kategódiu. Vyberte zariadenie, ktoré chcete použiť pre aplikácie.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, deviceList)
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
sk: Toto poradie určuje prioritu výstupných zariadení. Ak nemôže byť z akéhokoľvek dôvodu použité prvé zariadenie, Phonon sa pokúsi použiť druhé, atď.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testPlaybackButton)
en: Test
sk: Otestovať

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, preferButton)
en: prefer the selected device
sk: preferovať vybrané zariadenie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deferButton)
en: no preference for the selected device
sk: nepreferovať vybrané zariadenie

en: Phonon Configuration Module
sk: Ovládací modul Phonon

en: Device Preference
sk: Poradie zariadení

en: Audio Hardware Setup
sk: Nastavenie audio hardvéru

en: Front Left
sk: Predný ľavý

en: Front Left of Center
sk: Predný ľavý stredový

en: Front Center
sk: Predný stredový

en: Front Right of Center
sk: Predný pravý stredový

en: Front Right
sk: Predný pravý

en: Side Left
sk: Bočný ľavý

en: Side Right
sk: Bočný pravý

en: Rear Left
sk: Zadný ľavý

en: Rear Center
sk: Zadný stredový

en: Rear Right
sk: Zadný pravý

en: Unknown Channel
sk: Neznámy kanál
