kcmcgi - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Paths to Local CGI Programs
sk: Cesty k lokálnym programom CGI

en: Add...
sk: Pridať...

en: Remove
sk: Odstrániť

en: CGI KIO Slave Control Module
sk: Modul ovládacieho centra pre KIO klienta CGI

en: <h1>CGI Scripts</h1> The CGI KIO slave lets you execute local CGI programs without the need to run a web server. In this control module you can configure the paths that are searched for CGI scripts.
sk: <h1>CGI skripty</h1> CGI KIO umožňuje spúšťať lokálne CGI programy bez nutnosti behu webového serveru. Tento modul umožňuje nastaviť cesty, kde sa budú skripty CGI hľadať.
