kcmicons - en to sk translation catalogue (55 entries)

en: Use of Icon
sk: Použitie ikony

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
sk: Štandardná

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
sk: Aktívna

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
sk: Zakázaná

en: Size:
sk: Veľkosť:

en: Animate icons
sk: Animovať ikony

en: Set Effect...
sk: Nastaviť efekt...

en: Desktop
sk: Plocha

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

en: Small Icons
sk: Malé ikony

en: Dialogs
sk: Dialógy

en: All Icons
sk: Všetky ikony

en: Setup Default Icon Effect
sk: Nastavenie efektu pre štandardnú ikonu

en: Setup Active Icon Effect
sk: Nastavenie efektu pre aktívnu ikonu

en: Setup Disabled Icon Effect
sk: Nastavenie efektu pre zakázanú ikonu

en: &Effect:
sk: &Efekt:

en: No Effect
sk: Bez efektu

en: To Gray
sk: Zošednúť

en: Colorize
sk: Zafarbiť

en: Gamma
sk: Zjasniť

en: Desaturate
sk: Odfarbiť

en: To Monochrome
sk: Čierno-biele

en: &Semi-transparent
sk: &Polopriesvitné

en: Preview
sk: Náhľad

en: Effect Parameters
sk: Parametre efektu

en: &Amount:
sk: &Úroveň:

en: Co&lor:
sk: &Farba:

en: &Second color:
sk: &Druhá farba:

en: Name
sk: Meno

en: Description
sk: Popis

en: Install Theme File...
sk: Nainštalovať tému zo súboru...

en: Install a theme archive file you already have locally
sk: Nainštalovať tému z lokálneho súboru

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
sk: Ak už máte lokálny súbor s témou, toto tlačidlo ho rozbalí a umožní používať tému KDE aplikáciám.

en: Get New Themes...
sk: Získať nové témy...

en: Get new themes from the Internet
sk: Získať nové témy z Internetu

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
sk: Pre použitie tejto akcie musíte byť pripojení k Internetu. Dialógové okno zobrazí zoznam tém z webstránky http://www.kde.org. Kliknutím na tlačidlo Nainštalovať sa vybraná téma nainštaluje.

en: Remove Theme
sk: Odstrániť tému

en: Remove the selected theme from your disk
sk: Odstráni vybranú tému z vášho disku.

en: This will remove the selected theme from your disk.
sk: Toto odstráni vybranú tému z vášho disku.

en: Select the icon theme you want to use:
sk: Vyberte tému ikon, ktorú chcete použiť:

en: Drag or Type Theme URL
sk: Zadajte URL témy

en: Unable to find the icon theme archive %1.
sk: Nepodarilo sa nájsť archív tém %1.

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
sk: Nepodarilo sa stiahnuť archív témy;
    prosím overte, že adresa %1 je správna.

en: The file is not a valid icon theme archive.
sk: Súbor nie je platný archív tém ikon.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
sk: Počas inštalácie nastal problém, avšak väčšina tém z archívu bola nainštalovaná

en: Installing icon themes
sk: Inštalácia nových tém

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
sk: <qt>Inštalujem tému <strong>%1</strong></qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
sk: <qt>Naozaj chcete odstrániť tému ikon <strong>%1</strong>?<br /><br /> Tým odstránite aj súbory nainštalované touto témou.</qt>

en: Confirmation
sk: Potvrdenie

en: &Theme
sk: &Téma

en: Ad&vanced
sk: &Pokročilé

en: Icons
sk: Ikony

en: Icons Control Panel Module
sk: Modul ovládacieho centra pre ikony

en: <h1>Icons</h1>This module allows you to choose the icons for your desktop.<p>To choose an icon theme, click on its name and apply your choice by pressing the "Apply" button below. If you do not want to apply your choice you can press the "Reset" button to discard your changes.</p><p>By pressing the "Install Theme File..." button you can install your new icon theme by writing its location in the box or browsing to the location. Press the "OK" button to finish the installation.</p><p>The "Remove Theme" button will only be activated if you select a theme that you installed using this module. You are not able to remove globally installed themes here.</p><p>You can also specify effects that should be applied to the icons.</p>
sk: <h1>Ikony</h1>Tento modul umožňuje vybrať ikony pre vaše prostredie.<p>Tému ikon vyberiete kliknutím na jej meno a stlačením tlačidla "Použiť". Ak zmeny použiť nechcete, môžete stlačiť "Vrátiť pôvodné" a tým zahodiť všetky zmeny.</p><p>Stlačením "Nainštalovať novú tému" je možné pridať novú tému zadaním jej umiestnenia. Potom stlačte "OK" pre dokončenie inštalácie</p><p>Tlačidlo "Odstrániť tému" je aktívne iba ak označíte tému, ktorú ste nainštalovali pomocou tohto modulu. Nie je možné odstrániť globálne témy.</p><p>Môžete zadať aj efekty, ktoré sa majú na ikony použiť.</p>
