kdebugdialog - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Debug Settings
sk: Nastavenie ladenia

en: File
sk: Súbor

en: Message Box
sk: Okno so správami

en: None
sk: Nič

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
sk: Informácia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
sk: Výstup do:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
sk: Názov súboru:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
sk: Chyba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
sk: Prerušiť pri kritickej chybe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
sk: Zakázať celý ladiaci výstup

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
sk: Upozornenie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
sk: Kritická chyba

en: &Select All
sk: Vybrať &všetko

en: &Deselect All
sk: &Zrušiť výber všetkého

en: A dialog box for setting preferences for debug output
sk: Dialógové okno na nastavenie volieb pre ladiaci výstup

en: Maintainer
sk: Správca

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
sk: Zobrazí úplný dialóg namiesto štandardného dialógu zoznamu

en: Turn area on
sk: Zapnúť oblasť

en: Turn area off
sk: Vypnúť oblasť
