kdesu - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
sk: Spustí program so zvýšenými právami.

en: Maintainer
sk: Správca

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Specifies the command to run as separate arguments
sk: Určuje príkaz, ktorý sa vykoná ako oddelené argumenty

en: Specifies the command to run as one string
sk: Určuje príkaz, ktorý sa vykoná ako jeden reťazec

en: Run command under target uid if <file> is not writable
sk: Vykonať príkaz pod cieľovým UID, ak do <file> nie je možné zapisovať

en: Specifies the target uid
sk: Určuje cieľové UID

en: Do not keep password
sk: Neuchovávať heslo

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
sk: Zastaviť démona (zabudnúť všetky heslá)

en: Enable terminal output (no password keeping)
sk: Povoliť výstup na terminál (neukladať heslá)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
sk: Nastaviť hodnotu priority: 0 <= prio <= 100, 0 je najmenej

en: Use realtime scheduling
sk: Použiť realtime plánovač

en: Do not display ignore button
sk: Nezobrazovať tlačidlo Ignorovať

en: Specify icon to use in the password dialog
sk: Určiť ikonu, ktorá sa má použiť pre dialóg s heslom

en: Do not show the command to be run in the dialog
sk: Nezobrazovať v dialógu príkaz, ktorý sa má spustiť

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
sk: Urobí dialóg podriadený pre X aplikáciu zadanú pomocou winid

en: Cannot execute command '%1'.
sk: Nie je možné vykonať príkaz '%1'.

en: Illegal priority: %1
sk: Nesprávna priorita: %1

en: No command specified.
sk: Neuvedený žiadny príkaz.

en: Su returned with an error.
sk: Su vrátil chybu.

en: Command:
sk: Príkaz:

en: Priority:
sk: Priorita:

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Run as %1
sk: Spustiť ako %1

en: Please enter your password below.
sk: Prosím zadajte vaše heslo.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
sk: Vami požadovaná akcia potrebuje <b>práva roota</b>. Vložte prosím <b>rootovské heslo</b> alebo kliknite na Ignorovať a pokračujte so súčasnými právami.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
sk: Vami požadovaná akcia potrebuje <b>práva roota</b>. Vložte prosím <b>rootovské heslo</b>.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
sk: Vami požadovaná akcia potrebuje dodatočné práva. Vložte prosím heslo pre <b>%1</b> alebo kliknite Ignorovať a pokračujte so súčasnými právami.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
sk: Vami požadovaná akcia potrebuje dodatočné práva. Vložte prosím heslo pre užívateľa <b>%1</b>.

en: &Ignore
sk: &Ignorovať

en: Conversation with su failed.
sk: Konverzácia s programom 'su' zlyhala.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
sk: Program 'su' sa nepodarilo nájsť.<br />Overte, že premenná PATH je nastavená správne.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
sk: Prístup zamietnutý.<br />Pravdepodobne nesprávne heslo, skúste to znovu.<br />Na niektorých systémoch musíte byť členom špeciálnej skupiny (často wheel), aby ste mohli spustiť tento program.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
sk: Interná chyba: neplatný návrat SuProcess::checkInstall()
