kglobalaccel - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: The global shortcut for %1 was issued.
sk: Bola pridaná globálna skratka pre %1.

en: The application %1 has registered a new global shortcut
sk: Aplikácia %1 zaregistrovala novú globálnu skratku

en: Open Global Shortcuts Editor
sk: Otvoriť editor globálnych skratiek

en: KDE Global Shortcuts Service
sk: KDE služba - globálne skratky

en: Maintainer
sk: Správca
