kio_nfs - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
sk: %1: Nepodporovaná verzia NFS

en: RPC error %1
sk: RPC chyba %1

en: No space left on device
sk: Nedostatok miesta na zariadení

en: Read only file system
sk: Súborový systém len pre čítanie

en: Filename too long
sk: Meno súboru príliš dlhé

en: Disk quota exceeded
sk: Prekročené obmedzenie miesta na disku

en: NFS error %1 - %2
sk: NFS chyba %1 - %2

en: Failed to mount %1
sk: Zlyhalo pripojenie %1

en: Unknown target
sk: Neznámy cieľ
