kreadconfig - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
sk: Číta položky KConfig - pre použitie v shell skriptoch

en: Use <file> instead of global config
sk: Použiť <file> namiesto globálneho konfiguračného súboru

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
sk: Skupina k prehľadávaniu. Použite opakovane pre vnorené skupiny.

en: Key to look for
sk: Hľadať kľúč

en: Default value
sk: Štandardná hodnota

en: Type of variable
sk: Typ premennej
