kuiserver - en to sk translation catalogue (32 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
sk: Ukončené úlohy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
sk: Presunúť ich do iného zoznamu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
sk: Odstrániť ich

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
sk: Vzhľad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
sk: Zobraziť všetky úlohy v zozname

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
sk: Zobraziť všetky úlohy v strome

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
sk: Zobraziť samostatné okná

en: %1 file | %1 files
sk[0]: %1 súbor
sk[1]: %1 súbory
sk[2]: %1 súborov

en: %1 folder | %1 folders
sk[0]: %1 priečinok
sk[1]: %1 priečinky
sk[2]: %1 priečinkov

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
sk: Presunúť ich do iného zoznamu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
sk: Odstrániť ich.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
sk: Zobraziť všetky úlohy v zozname.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
sk: Zobraziť všetky úlohy v strome.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
sk: Zobraziť samostatné okná.

en: Job Manager
sk: Správca úloh

en: KDE Job Manager
sk: Správca úloh KDE

en: (C) 2000-2009, KDE Team
sk: (C) 2000-2009, tím KDE

en: Maintainer
sk: Správca

en: Former Maintainer
sk: Predošlý správca

en: Former maintainer
sk: Predošlý správca

en: Developer
sk: Vývojár

en: %1 of %2 processed at %3/s
sk: Spracované %1 z %2 pri %3/s

en: %1 of %2 processed
sk: Spracované %1 z %2

en: %1 processed at %2/s
sk: Spracované %1 pri %2/s

en: %1 processed
sk: Spracované %1

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Resume
sk: Obnoviť

en: Configure...
sk: Nastaviť...

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
sk: Zoznam bežiacich prenosov súborov/úloh (kuiserver)

en: Behavior
sk: Správanie
