kcmcrypto - en to sk translation catalogue (166 entries)

en: X509 Certificate Export
sk: Export certifikátu X509

en: Format
sk: Formát

en: Filename:
sk: Názov súboru:

en: &Export
sk: &Exportovať

en: &Cancel
sk: &Zrušiť

en: Internal error. Please report to kfm-devel@kde.org.
sk: Interná chyba. Prosím, oznámte ju na kfm-devel@kde.org.

en: Error converting the certificate into the requested format.
sk: Chyba pri prevode certifikátu do požadovaného formátu.

en: Error opening file for output.
sk: Chyba pri otváraní výstupného súboru.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, D_GenCert)
en: Certificate Creation Wizard
sk: Sprievodca vytvorením certifikátu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, T_CertType)
en: Certificate type:
sk: Typ certifikátu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Passphrase:
sk: Heslo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Passphrase (verify):
sk: Heslo (overenie):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Country code:
sk: Kód krajiny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: State or province (in full):
sk: Štát alebo provincia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: City:
sk: Mesto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Organization name:
sk: Názov organizácie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Organizational unit/group:
sk: Organizačná jednotka/skupina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Full hostname of the server:
sk: Plný názov servera:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: Email address:
sk: E-mailová adresa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10)
en: Days valid:
sk: Platný dní:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox1)
en: Self sign
sk: Podpísaný sebou

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox2)
en: Use DSA instead of RSA
sk: Použiť DSA miesto RSA

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: Bit strength:
sk: Sila v bitoch:

en: %1 (%2 of %3 bits)
sk: %1 (%2 z %3 bitov)

en: <h1>Crypto</h1> This module allows you to configure SSL for use with most KDE applications, as well as manage your personal certificates and the known certificate authorities.
sk: <h1>Šifrovanie</h1>Tento modul umožňuje nastaviť SSL pre väčšinu KDE aplikácií, taktiež spravovať vaše osobné certifikáty a známe certifikačné autority.

en: KDE Crypto Control Module
sk: Modul ovládacieho centra KDE pre šifrovanie

en: SSL Ciphers to Use
sk: SSL šifry na použitie

en: Select the ciphers you wish to enable when using the SSL protocol. The actual protocol used will be negotiated with the server at connection time.
sk: Vyberte šifry, ktoré si prajete povoliť pri používaní protokolu SSL. Použitý protokol bude dohodnutý so serverom pri pripojení.

en: Cipher Wizard
sk: Sprievodcovia pre šifry

en: Strong Ciphers Only
sk: Len silné šifry

en: Export Ciphers Only
sk: Len exportné šifry

en: Enable All
sk: Povoliť všetky

en: <qt>Use these preconfigurations to more easily configure the SSL encryption settings. You can choose among the following modes:<ul><li><b>Strong Ciphers Only:</b> Select only the strong (&gt;= 128 bit) encryption ciphers.</li><li><b>Export Ciphers Only:</b> Select only the weak ciphers (&lt;= 56 bit).</li><li><b>Enable All:</b> Select all SSL ciphers and methods.</li></ul></qt>
sk: <qt>Použite tieto prednastavenia na jednoduchšie nastavenie SSL šifrovania. Môžete vyberať medzi nasledujúcimi režimami:<ul><li><b>Len silné šifry:</b> Vyberie len silné (&gt;= 128 bit) šifrovanie. </li><li><b>Len exportné šifry:</b> Vyberie len slabé šifry (&lt;= 56 bit).</li><li><b>Povoliť všetky::</b> Vyberie všetky SSL šifry a metódy.</li></ul></qt>

en: Warn on &entering SSL mode
sk: Upozorniť pri vstup&e do SSL módu

en: If selected, you will be notified when entering an SSL enabled site
sk: Ak je vybrané, budete upozornený pri vstupe na server používajúci SSL

en: Warn on &leaving SSL mode
sk: Upozorniť pri &opustení SSL módu

en: If selected, you will be notified when leaving an SSL based site.
sk: Ak je vybrané, budete upozornený pri opustení serveru používajúceho SSL.

en: Warn on sending &unencrypted data
sk: Upozorniť pri posielaní &nezašifrovaných dát

en: If selected, you will be notified before sending unencrypted data via a web browser.
sk: Ak je vybrané, budete upozornený pred poslaním nezašifrovaných dát cez web prehliadač.

en: Warn on &mixed SSL/non-SSL pages
sk: Upozorniť pri z&miešaných SSL/nie-SSL stránkach

en: If selected, you will be notified if you view a page that has both encrypted and non-encrypted parts.
sk: Ak je vybrané, budete upozornený pri prezeraní stránok, ktoré majú zašifrované aj nezašifrované časti.

en: Path to OpenSSL Shared Libraries
sk: Cesta k zdieľaným knižniciam OpenSSL

en: Use EGD
sk: Použiť EGD

en: Use entropy file
sk: Použiť súbor entropie

en: Path to EGD:
sk: Cesta k EGD:

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the entropy gathering daemon (EGD) for initializing the pseudo-random number generator.
sk: Ak je vybrané, po OpenSSL bude vyžadované použiť démona pre zachytávanie entropie (EGD) pre inicializáciu generátora pseudo-náhodných čísiel.

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the given file as entropy for initializing the pseudo-random number generator.
sk: Ak je vybrané, po OpenSSL bude vyžadované použiť daný súbor ako entropiu pre inicializáciu generátora pseudo-náhodných čísiel.

en: Enter the path to the socket created by the entropy gathering daemon (or the entropy file) here.
sk: Sem zadajte cestu k soketu vytvorenému démonom pre zachytávanie entropie (alebo súbor entropie).

en: Click here to browse for the EGD socket file.
sk: Sem kliknite pre nájdenie súboru EGD soketu.

en: This list box shows which certificates of yours KDE knows about. You can easily manage them from here.
sk: Tento zoznam zobrazuje vaše certifikáty, o ktorých vie KDE. Môžete ich tu ľahko spravovať.

en: Common Name
sk: Všeobecné meno

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: I&mport...
sk: I&mportovať...

en: &Export...
sk: &Exportovať...

en: Remo&ve
sk: Odst&rániť

en: &Unlock
sk: &Odomknúť

en: Verif&y
sk: O&veriť

en: Chan&ge Password...
sk: &Zmeniť heslo...

en: This is the information known about the owner of the certificate.
sk: Toto je známa informácia o vlastníkovi certifikátu.

en: This is the information known about the issuer of the certificate.
sk: Toto je známa informácia o tom, kto vydal certifikát.

en: Valid from:
sk: Platný od:

en: Valid until:
sk: Platný do:

en: The certificate is valid starting at this date.
sk: Certifikát je platný od tohto dňa.

en: The certificate is valid until this date.
sk: Certifikát je platný do tohto dňa.

en: A hash of the certificate used to identify it quickly.
sk: Kontrolný súčet pre rýchlu identifikáciu certifikátu.

en: On SSL Connection...
sk: Pri SSL spojení...

en: &Use default certificate
sk: &Použiť štandardný certifikát

en: &List upon connection
sk: &Vypísať pri spojení

en: &Do not use certificates
sk: &Nepoužívať certifikáty

en: SSL certificates cannot be managed because this module was not linked with OpenSSL.
sk: SSL certifikáty sa nedajú spravovať, pretože tento modul nebol zlinkovaný s OpenSSL.

note: i18n("Default Authentication Certificate"), tabAuth), 0, 0, 0, 3 );
en: Default Action
sk: Štandardná akcia

en: &Send
sk: &Poslať

en: &Prompt
sk: &Výzva

en: Do &not send
sk: &Neposielať

en: Default certificate:
sk: Štandardný certifikát:

en: Host authentication:
sk: Prihlásenie k hostiteľovi:

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Certificate
sk: Certifikát

en: Policy
sk: Politika

en: Host:
sk: Hostiteľ:

en: Certificate:
sk: Certifikát:

en: Action
sk: Akcia

en: Send
sk: Poslať

en: Prompt
sk: Výzva

en: Do not send
sk: Neposielať

en: Ne&w
sk: &Nový

en: This list box shows which site and person certificates KDE knows about. You can easily manage them from here.
sk: Tento zoznam zobrazuje serverové a osobné certifikáty, o ktorých vie KDE. Môžte ich tu ľahko spravovať.

en: Organization
sk: Organizácia

en: This button allows you to export the selected certificate to a file of various formats.
sk: Toto tlačidlo umožňuje export certifikátu do rôznych formátov súborov.

en: &Remove
sk: Odst&rániť

en: This button removes the selected certificate from the certificate cache.
sk: Toto tlačidlo odstráni vybraný certifikát z vyrovnávacej pamäte certifikátov.

en: &Verify
sk: O&veriť

en: This button tests the selected certificate for validity.
sk: Toto tlačidlo overí platnosť certifikátu.

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Permanentl&y
sk: Permanentn&e

en: &Until
sk: &Do

en: Select here to make the cache entry permanent.
sk: Tu označte položku vyrovnávacej pamäte ako trvalú.

en: Select here to make the cache entry temporary.
sk: Tu označte položku vyrovnávacej pamäte ako dočasnú.

en: The date and time until the certificate cache entry should expire.
sk: Dátum a čas, dokedy má byť položka vo vyrovnávacej pamäti.

en: Accep&t
sk: &Akceptovať

en: Re&ject
sk: &Odmietnuť

en: Select this to always accept this certificate.
sk: Pomocou tohto vždy akceptujete tento certifikát.

en: Select this to always reject this certificate.
sk: Pomocou tohto vždy odmietnete tento certifikát.

en: Select this if you wish to be prompted for action when receiving this certificate.
sk: Toto použite, ak chcete zobrazovať výzvu pri prijatí tohto certifikátu.

en: This list box shows which certificate authorities KDE knows about. You can easily manage them from here.
sk: Tento zoznam zobrazuje certifikačné autority, o ktorých vie KDE. Môžte ich tu ľahko spravovať.

en: Organizational Unit
sk: Organizačná jednotka

en: Res&tore
sk: O&bnoviť

en: Accept for site signing
sk: Akceptovať pre podpisovanie stránok

en: Accept for email signing
sk: Akceptovať pre podpisovanie e-mailu

en: Accept for code signing
sk: Akceptovať pre podpisovanie kódu

en: Warn on &self-signed certificates or unknown CA's
sk: Varovať pri &samopodpísaných certifikátoch alebo neznámych certifikačných autoritách (CA)

en: Warn on &expired certificates
sk: Varovať pri certifikátoch s &vypršanou dobou platnosti

en: Warn on re&voked certificates
sk: Varovať pri &odvolaných certifikátoch

en: This list box shows which sites you have decided to accept a certificate from even though the certificate might fail the validation procedure.
sk: Tento zoznam ukazuje, pre ktoré počítače ste sa rozhodli akceptovať certifikát aj keď neprejde overovacou procedúrou.

en: &Add
sk: &Pridať

en: These options are not configurable because this module was not linked with OpenSSL.
sk: Tieto voľby sa nedajú nastaviť, pretože tento modul nebol zlinkovaný s OpenSSL.

en: Your Certificates
sk: Vaše certifikáty

en: Authentication
sk: Prihlásenie

en: Peer SSL Certificates
sk: Príbuzné SSL certifikáty

en: SSL Signers
sk: Podpisy SSL

en: Validation Options
sk: Overovacie možnosti

en: If you do not select at least one cipher, SSL will not work.
sk: Ak nevyberiete aspoň jednu šifru, SSL nebude fungovať.

en: SSL Ciphers
sk: SSL šifry

en: Could not open the certificate.
sk: Neporadilo sa otvoriť certifikát.

en: Error obtaining the certificate.
sk: Chyba pri získavaní certifikátu.

en: This certificate passed the verification tests successfully.
sk: Tento certifikát úspešne prešiel kontrolnými testami.

en: This certificate has failed the tests and should be considered invalid.
sk: Tento certifikát nesplnil testy a mal by byť považovaný za neplatný.

en: Certificate Password
sk: Heslo certifikátu

en: Certificate password
sk: Heslo certifikátu

en: The certificate file could not be loaded. Try a different password?
sk: Nepodarilo sa načítať súbor certifikátu. Chcete použiť iné heslo?

en: Try
sk: Skúsiť

en: Do Not Try
sk: Neskúšať

en: A certificate with that name already exists. Are you sure that you wish to replace it?
sk: Certifikát s týmto názvom už existuje. Naozaj ho chcete nahradiť?

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Enter the certificate password:
sk: Zadajte heslo certifikátu:

en: Password For '%1'
sk: Heslo pre '%1'

en: Decoding failed. Please try again:
sk: Dekódovanie zlyhalo. Prosím, skúste to znovu:

en: Export failed.
sk: Export zlyhal.

en: Enter the OLD password for the certificate:
sk: Zadajte staré heslo certifikátu:

en: Enter the new certificate password
sk: Zadajte nové heslo certifikátu

en: This is not a signer certificate.
sk: Toto nie je podpisový certifikát.

en: You already have this signer certificate installed.
sk: Tento podpisový certifikát už máte nainštalovaný.

en: The certificate file could not be loaded.
sk: Nepodarilo sa načítať súbor certifikátu.

en: Do you want to make this certificate available to KMail as well?
sk: Chcete, aby bol tento certifikát k dispozícii aj pre KMail?

en: Make Available
sk: Sprístupniť

en: Do Not Make Available
sk: Nesprístupňovať

en: Could not execute Kleopatra. You might have to install or update the kdepim package.
sk: Nepodarilo sa spustiť program Kleopatra. Možno budete musieť nainštalovať alebo aktualizovať balíček kdepim.

en: This will revert your certificate signers database to the KDE default.
    This operation cannot be undone.
    Are you sure you wish to continue?
sk: Týmto vrátite vašu databázu podpisových certifikátov na pôvodné nastavenie KDE.
    Túto operáciu nie je možné vrátiť.
    Naozaj chcete pokračovať?

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Failed to load OpenSSL.
sk: Nepodarilo sa otvoriť OpenSSL.

en: libssl was not found or successfully loaded.
sk: Knižnica libssl nebola úspešne načítaná alebo nájdená.

en: libcrypto was not found or successfully loaded.
sk: Knižnica libcrypto nebola úspešne načítaná alebo nájdená.

en: OpenSSL was successfully loaded.
sk: Úspešne načítané OpenSSL.

en: Path to entropy file:
sk: Cesta k súboru entropie:

en: Personal SSL
sk: Osobné SSL

en: SSL Personal Request
sk: Osobná SSL požiadavka

en: SSL Server Request
sk: Serverová SSL požiadavka

[ctx: Server certificate authority]
en: Server CA
sk: Server certifikačnej autority

[ctx: Personal certificate authority]
en: Personal CA
sk: Osobná certifikačná autorita

[ctx: Secure MIME certificate authority]
en: S/MIME CA
sk: S/MIME certifikačná autorita

[ctx: No Certificates on List]
en: None
sk: Žiadne

en: Don't Send
sk: Neposielať

[ctx: Select Time and Date]
en: Date & Time Selector
sk: Výber dátumu a času

[ctx: Set Hours of Time]
en: Hour:
sk: Hodina:

[ctx: Set Minutes of Time]
en: Minute:
sk: Minúta:

[ctx: Set Seconds of Time]
en: Second:
sk: Sekunda:
