kdelibs_colors4 - en to sk translation catalogue (453 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
sk: Alice Blue

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
sk: Antická biela

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
sk: Antická biela1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
sk: Antická biela2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
sk: Antická biela3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
sk: Antická biela4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
sk: Predvarené mandle

[ctx: color]
en: BlueViolet
sk: Modrofialová

[ctx: color]
en: CadetBlue
sk: Kadetská modrá

[ctx: color]
en: CadetBlue1
sk: Kadetská modrá1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
sk: Kadetská modrá2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
sk: Kadetská modrá3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
sk: Kadetská modrá4

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
sk: Nevädzovo modrá

[ctx: color]
en: DarkBlue
sk: Tmavomodrá

[ctx: color]
en: DarkCyan
sk: Tmavozelenomodrá

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
sk: Tmavá zlatá

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
sk: Tmavá zlatá1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
sk: Tmavá zlatá2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
sk: Tmavá zlatá3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
sk: Tmavá zlatá4

[ctx: color]
en: DarkGray
sk: Tmavošedá

[ctx: color]
en: DarkGreen
sk: Tmavozelená

[ctx: color]
en: DarkGrey
sk: Tmavošedá

[ctx: color]
en: DarkKhaki
sk: Tmavá khaki

[ctx: color]
en: DarkMagenta
sk: Tmavopurpurová

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
sk: Tmavá olivová zelená

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
sk: Tmavá olivová zelená1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
sk: Tmavá olivová zelená2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
sk: Tmavá olivová zelená3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
sk: Tmavá olivová zelená4

[ctx: color]
en: DarkOrange
sk: Tmavooranžová

[ctx: color]
en: DarkOrange1
sk: Tmavooranžová1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
sk: Tmavooranžová2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
sk: Tmavooranžová3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
sk: Tmavooranžová4

[ctx: color]
en: DarkOrchid
sk: Tmavá orchidejová

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
sk: Tmavá orchidejová1

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
sk: Tmavá orchidejová2

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
sk: Tmavá orchidejová3

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
sk: Tmavá orchidejová4

[ctx: color]
en: DarkRed
sk: Tmavočervená

[ctx: color]
en: DarkSalmon
sk: Tmavá lososová

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
sk: Tmavá morská zelená

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
sk: Tmavá morská zelená1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
sk: Tmavá morská zelená2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
sk: Tmavá morská zelená3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
sk: Tmavá morská zelená4

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
sk: Tmavá bridlicová modrá

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
sk: Tmavá bridlicová šedá

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
sk: Tmavá bridlicová šedá1

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
sk: Tmavá bridlicová šedá2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
sk: Tmavá bridlicová šedá3

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
sk: Tmavá bridlicová šedá4

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
sk: Tmavá bridlicová sivá

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
sk: Tmavá tyrkysovo zelená

[ctx: color]
en: DarkViolet
sk: Tmavá fialová

[ctx: color]
en: DeepPink
sk: Tmavá ružová

[ctx: color]
en: DeepPink1
sk: Tmavá ružová1

[ctx: color]
en: DeepPink2
sk: Tmavá ružová2

[ctx: color]
en: DeepPink3
sk: Tmavá ružová3

[ctx: color]
en: DeepPink4
sk: Tmavá ružová4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
sk: Tmavá obloha

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
sk: Tmavá obloha1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
sk: Tmavá obloha2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
sk: Tmavá obloha3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
sk: Tmavá obloha4

[ctx: color]
en: DimGray
sk: Zastrená šedá

[ctx: color]
en: DimGrey
sk: Zastrená sivá

[ctx: color]
en: DodgerBlue
sk: Modrá dodger

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
sk: Modrá dodger1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
sk: Modrá dodger2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
sk: Modrá dodger3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
sk: Modrá dodger4

[ctx: color]
en: FloralWhite
sk: Biela kvetov

[ctx: color]
en: ForestGreen
sk: Lesná zelená

[ctx: color]
en: GhostWhite
sk: Biela duchov

[ctx: color]
en: GreenYellow
sk: Zelenožltá

[ctx: color]
en: HotPink
sk: Horúca ružová

[ctx: color]
en: HotPink1
sk: Horúca ružová1

[ctx: color]
en: HotPink2
sk: Horúca ružová2

[ctx: color]
en: HotPink3
sk: Horúca ružová3

[ctx: color]
en: HotPink4
sk: Horúca ružová4

[ctx: color]
en: IndianRed
sk: Indiánska červená

[ctx: color]
en: IndianRed1
sk: Indiánska červená1

[ctx: color]
en: IndianRed2
sk: Indiánska červená2

[ctx: color]
en: IndianRed3
sk: Indiánska červená3

[ctx: color]
en: IndianRed4
sk: Indiánska červená4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
sk: Levandulová ružová

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
sk: Levandulová ružová1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
sk: Levandulová ružová2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
sk: Levandulová ružová3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
sk: Levandulová ružová4

[ctx: color]
en: LawnGreen
sk: Trávová zelená

[ctx: color]
en: LemonChiffon
sk: Citrónový šifon

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
sk: Citrónový šifon1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
sk: Citrónový šifon2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
sk: Citrónový šifon3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
sk: Citrónový šifon4

[ctx: color]
en: LightBlue
sk: Svetlomodrá

[ctx: color]
en: LightBlue1
sk: Svetlomodrá1

[ctx: color]
en: LightBlue2
sk: Svetlomodrá2

[ctx: color]
en: LightBlue3
sk: Svetlomodrá3

[ctx: color]
en: LightBlue4
sk: Svetlomodrá4

[ctx: color]
en: LightCoral
sk: Svetlá korálová

[ctx: color]
en: LightCyan
sk: Svetlomodrozelená

[ctx: color]
en: LightCyan1
sk: Svetlomodrozelená1

[ctx: color]
en: LightCyan2
sk: Svetlomodrozelená2

[ctx: color]
en: LightCyan3
sk: Svetlomodrozelená3

[ctx: color]
en: LightCyan4
sk: Svetlomodrozelená4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
sk: Svetlá zlatá

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
sk: Svetlá zlatá1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
sk: Svetlá zlatá2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
sk: Svetlá zlatá3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
sk: Svetlá zlatá4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
sk: Svetlá zlatožltá

[ctx: color]
en: LightGray
sk: Svetlošedá

[ctx: color]
en: LightGreen
sk: Svetlozelená

[ctx: color]
en: LightGrey
sk: Svetlošedá

[ctx: color]
en: LightPink
sk: Svetloružová

[ctx: color]
en: LightPink1
sk: Svetloružová1

[ctx: color]
en: LightPink2
sk: Svetloružová2

[ctx: color]
en: LightPink3
sk: Svetloružová3

[ctx: color]
en: LightPink4
sk: Svetloružová4

[ctx: color]
en: LightSalmon
sk: Svetlá lososová

[ctx: color]
en: LightSalmon1
sk: Svetlá lososová1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
sk: Svetlá lososová2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
sk: Svetlá lososová3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
sk: Svetlá lososová4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
sk: Svetlá morská zelená

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
sk: Svetlá obloha

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
sk: Svetlá obloha1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
sk: Svetlá obloha2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
sk: Svetlá obloha3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
sk: Svetlá obloha4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
sk: Svetlá bridlicová modrá

[ctx: color]
en: LightSlateGray
sk: Svetlá bridlicová šedá

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
sk: Svetlá bridlicová šedá

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
sk: Svetlá oceľovomodrá

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
sk: Svetlá oceľovomodrá1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
sk: Svetlá oceľovomodrá2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
sk: Svetlá oceľovomodrá3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
sk: Svetlá oceľovomodrá4

[ctx: color]
en: LightYellow
sk: Svetložltá

[ctx: color]
en: LightYellow1
sk: Svetložltá1

[ctx: color]
en: LightYellow2
sk: Svetložltá2

[ctx: color]
en: LightYellow3
sk: Svetložltá3

[ctx: color]
en: LightYellow4
sk: Svetložltá4

[ctx: color]
en: LimeGreen
sk: Limetková zelená

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
sk: Stredný akvamarín

[ctx: color]
en: MediumBlue
sk: Stredná modrá

[ctx: color]
en: MediumOrchid
sk: Stredná orchidejová

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
sk: Stredná orchidejová1

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
sk: Stredná orchidejová2

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
sk: Stredná orchidejová3

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
sk: Stredná orchidejová4

[ctx: color]
en: MediumPurple
sk: Stredná purpurová

[ctx: color]
en: MediumPurple1
sk: Stredná purpurová1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
sk: Stredná purpurová2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
sk: Stredná purpurová3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
sk: Stredná purpurová4

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
sk: Stredná morská zelená

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
sk: Stredná bridlicová modrá

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
sk: Stredná jarná zelená

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
sk: Stredná tyrkysovo zelená

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
sk: Stredná fialovočervená

[ctx: color]
en: MidnightBlue
sk: Polnočná modrá

[ctx: color]
en: MintCream
sk: Mätová

[ctx: color]
en: MistyRose
sk: Hmlová ružová

[ctx: color]
en: MistyRose1
sk: Hmlová ružová1

[ctx: color]
en: MistyRose2
sk: Hmlová ružová2

[ctx: color]
en: MistyRose3
sk: Hmlová ružová3

[ctx: color]
en: MistyRose4
sk: Hmlová ružová4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
sk: Navajská biela

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
sk: Navajská biela1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
sk: Navajská biela2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
sk: Navajská biela3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
sk: Navajská biela4

[ctx: color]
en: NavyBlue
sk: Námornícka modrá

[ctx: color]
en: OldLace
sk: Stará krajka

[ctx: color]
en: OliveDrab
sk: Fádna olivová

[ctx: color]
en: OliveDrab1
sk: Fádna olivová1

[ctx: color]
en: OliveDrab2
sk: Fádna olivová2

[ctx: color]
en: OliveDrab3
sk: Fádna olivová3

[ctx: color]
en: OliveDrab4
sk: Fádna olivová4

[ctx: color]
en: OrangeRed
sk: Oranžovočervená

[ctx: color]
en: OrangeRed1
sk: Oranžovočervená1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
sk: Oranžovočervená2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
sk: Oranžovočervená3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
sk: Oranžovočervená4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
sk: Bledá zlatá

[ctx: color]
en: PaleGreen
sk: Bledozelená

[ctx: color]
en: PaleGreen1
sk: Bledozelená1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
sk: Bledozelená2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
sk: Bledozelená3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
sk: Bledozelená4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
sk: Bledá tyrkysovo zelená

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
sk: Bledá tyrkysovo zelená1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
sk: Bledá tyrkysovo zelená2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
sk: Bledá tyrkysovo zelená3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
sk: Bledá tyrkysovo zelená4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
sk: Bledá fialovočervená

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
sk: Bledá fialovočervená1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
sk: Bledá fialovočervená2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
sk: Bledá fialovočervená3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
sk: Bledá fialovočervená4

[ctx: color]
en: PapayaWhip
sk: Papája

[ctx: color]
en: PeachPuff
sk: Broskyňový závan

[ctx: color]
en: PeachPuff1
sk: Broskyňový závan1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
sk: Broskyňový závan2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
sk: Broskyňový závan3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
sk: Broskyňový závan4

[ctx: color]
en: PowderBlue
sk: Prášková modrá

[ctx: color]
en: RosyBrown
sk: Ružovohnedá

[ctx: color]
en: RosyBrown1
sk: Ružovohnedá1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
sk: Ružovohnedá2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
sk: Ružovohnedá3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
sk: Ružovohnedá4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
sk: Kráľovská modrá

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
sk: Kráľovská modrá1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
sk: Kráľovská modrá2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
sk: Kráľovská modrá3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
sk: Kráľovská modrá4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
sk: Sedlová hnedá

[ctx: color]
en: SandyBrown
sk: Piesočná hnedá

[ctx: color]
en: SeaGreen
sk: Morská zelená

[ctx: color]
en: SeaGreen1
sk: Morská zelená1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
sk: Morská zelená2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
sk: Morská zelená3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
sk: Morská zelená4

[ctx: color]
en: SkyBlue
sk: Obloha

[ctx: color]
en: SkyBlue1
sk: Obloha1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
sk: Obloha2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
sk: Obloha3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
sk: Obloha4

[ctx: color]
en: SlateBlue
sk: Bridlicová modrá

[ctx: color]
en: SlateBlue1
sk: Bridlicová modrá1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
sk: Bridlicová modrá2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
sk: Bridlicová modrá3

[ctx: color]
en: SlateBlue4
sk: Bridlicová modrá4

[ctx: color]
en: SlateGray
sk: Bridlicová šedá

[ctx: color]
en: SlateGray1
sk: Bridlicová šedá1

[ctx: color]
en: SlateGray2
sk: Bridlicová šedá2

[ctx: color]
en: SlateGray3
sk: Bridlicová šedá3

[ctx: color]
en: SlateGray4
sk: Bridlicová šedá4

[ctx: color]
en: SlateGrey
sk: Bridlicová sivá

[ctx: color]
en: SpringGreen
sk: Jarná zelená

[ctx: color]
en: SpringGreen1
sk: Jarná zelená1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
sk: Jarná zelená2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
sk: Jarná zelená3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
sk: Jarná zelená4

[ctx: color]
en: SteelBlue
sk: Oceľová modrá

[ctx: color]
en: SteelBlue1
sk: Oceľová modrá1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
sk: Oceľová modrá2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
sk: Oceľová modrá3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
sk: Oceľová modrá4

[ctx: color]
en: VioletRed
sk: Fialovočervená

[ctx: color]
en: VioletRed1
sk: Fialovočervená1

[ctx: color]
en: VioletRed2
sk: Fialovočervená2

[ctx: color]
en: VioletRed3
sk: Fialovočervená3

[ctx: color]
en: VioletRed4
sk: Fialovočervená4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
sk: Biely dym

[ctx: color]
en: YellowGreen
sk: Žltozelená

[ctx: color]
en: aquamarine
sk: Akvamarín

[ctx: color]
en: aquamarine1
sk: Akvamarín1

[ctx: color]
en: aquamarine2
sk: Akvamarín2

[ctx: color]
en: aquamarine3
sk: Akvamarín3

[ctx: color]
en: aquamarine4
sk: Akvamarín4

[ctx: color]
en: azure
sk: Azurová

[ctx: color]
en: azure1
sk: Azurová1

[ctx: color]
en: azure2
sk: Azurová2

[ctx: color]
en: azure3
sk: Azurová3

[ctx: color]
en: azure4
sk: Azurová4

[ctx: color]
en: beige
sk: Béžová

[ctx: color]
en: bisque
sk: Biskvit

[ctx: color]
en: bisque1
sk: Biskvit1

[ctx: color]
en: bisque2
sk: Biskvit2

[ctx: color]
en: bisque3
sk: Biskvit3

[ctx: color]
en: bisque4
sk: Biskvit4

[ctx: color]
en: black
sk: Čierna

[ctx: color]
en: blue
sk: Modrá

[ctx: color]
en: blue1
sk: Modrá1

[ctx: color]
en: blue2
sk: Modrá2

[ctx: color]
en: blue3
sk: Modrá3

[ctx: color]
en: blue4
sk: Modrá4

[ctx: color]
en: brown
sk: Hnedá

[ctx: color]
en: brown1
sk: Hnedá1

[ctx: color]
en: brown2
sk: Hnedá2

[ctx: color]
en: brown3
sk: Hnedá3

[ctx: color]
en: brown4
sk: Hnedá4

[ctx: color]
en: burlywood
sk: Statné drevo

[ctx: color]
en: burlywood1
sk: Statné drevo1

[ctx: color]
en: burlywood2
sk: Statné drevo2

[ctx: color]
en: burlywood3
sk: Statné drevo3

[ctx: color]
en: burlywood4
sk: Statné drevo4

[ctx: color]
en: chartreuse
sk: Chartreuse

[ctx: color]
en: chartreuse1
sk: Chartreuse1

[ctx: color]
en: chartreuse2
sk: Chartreuse2

[ctx: color]
en: chartreuse3
sk: Chartreuse3

[ctx: color]
en: chartreuse4
sk: Chartreuse4

[ctx: color]
en: chocolate
sk: Čokoládová

[ctx: color]
en: chocolate1
sk: Čokoládová1

[ctx: color]
en: chocolate2
sk: Čokoládová2

[ctx: color]
en: chocolate3
sk: Čokoládová3

[ctx: color]
en: chocolate4
sk: Čokoládová4

[ctx: color]
en: coral
sk: Korálová

[ctx: color]
en: coral1
sk: Korálová1

[ctx: color]
en: coral2
sk: Korálová2

[ctx: color]
en: coral3
sk: Korálová3

[ctx: color]
en: coral4
sk: Korálová4

[ctx: color]
en: cornsilk
sk: Kukuričná slama

[ctx: color]
en: cornsilk1
sk: Kukuričná slama1

[ctx: color]
en: cornsilk2
sk: Kukuričná slama2

[ctx: color]
en: cornsilk3
sk: Kukuričná slama3

[ctx: color]
en: cornsilk4
sk: Kukuričná slama4

[ctx: color]
en: cyan
sk: Zelenomodrá

[ctx: color]
en: cyan1
sk: Zelenomodrá1

[ctx: color]
en: cyan2
sk: Zelenomodrá2

[ctx: color]
en: cyan3
sk: Zelenomodrá3

[ctx: color]
en: cyan4
sk: Zelenomodrá4

[ctx: color]
en: firebrick
sk: Ohnivá tehlová

[ctx: color]
en: firebrick1
sk: Ohnivá tehlová1

[ctx: color]
en: firebrick2
sk: Ohnivá tehlová1

[ctx: color]
en: firebrick3
sk: Ohnivá tehlová3

[ctx: color]
en: firebrick4
sk: Ohnivá tehlová4

[ctx: color]
en: gainsboro
sk: Gainsboro

[ctx: color]
en: gold
sk: Zlatá

[ctx: color]
en: gold1
sk: Zlatá1

[ctx: color]
en: gold2
sk: Zlatá2

[ctx: color]
en: gold3
sk: Zlatá3

[ctx: color]
en: gold4
sk: Zlatá4

[ctx: color]
en: goldenrod
sk: Goldenrod

[ctx: color]
en: goldenrod1
sk: Goldenrod1

[ctx: color]
en: goldenrod2
sk: Goldenrod2

[ctx: color]
en: goldenrod3
sk: Goldenrod3

[ctx: color]
en: goldenrod4
sk: Goldenrod4

[ctx: color]
en: green
sk: Zelená

[ctx: color]
en: green1
sk: Zelená1

[ctx: color]
en: green2
sk: Zelená2

[ctx: color]
en: green3
sk: Zelená3

[ctx: color]
en: green4
sk: Zelená4

[ctx: color]
en: honeydew
sk: Ambrózia

[ctx: color]
en: honeydew1
sk: Ambrózia1

[ctx: color]
en: honeydew2
sk: Ambrózia2

[ctx: color]
en: honeydew3
sk: Ambrózia3

[ctx: color]
en: honeydew4
sk: Ambrózia4

[ctx: color]
en: ivory
sk: Slonovina

[ctx: color]
en: ivory1
sk: Slonovina1

[ctx: color]
en: ivory2
sk: Slonovina2

[ctx: color]
en: ivory3
sk: Slonovina3

[ctx: color]
en: ivory4
sk: Slonovina4

[ctx: color]
en: khaki
sk: Khaki

[ctx: color]
en: khaki1
sk: Khaki1

[ctx: color]
en: khaki2
sk: Khaki2

[ctx: color]
en: khaki3
sk: Khaki3

[ctx: color]
en: khaki4
sk: Khaki4

[ctx: color]
en: lavender
sk: Levandulová

[ctx: color]
en: linen
sk: Plátno

[ctx: color]
en: magenta
sk: Purpurová

[ctx: color]
en: magenta1
sk: Purpurová1

[ctx: color]
en: magenta2
sk: Purpurová2

[ctx: color]
en: magenta3
sk: Purpurová3

[ctx: color]
en: magenta4
sk: Purpurová4

[ctx: color]
en: maroon
sk: Gaštanová

[ctx: color]
en: maroon1
sk: Gaštanová1

[ctx: color]
en: maroon2
sk: Gaštanová2

[ctx: color]
en: maroon3
sk: Gaštanová3

[ctx: color]
en: maroon4
sk: Gaštanová4

[ctx: color]
en: moccasin
sk: Mokasína

[ctx: color]
en: navy
sk: Námornícka

[ctx: color]
en: orange
sk: Oranžová

[ctx: color]
en: orange1
sk: Oranžová1

[ctx: color]
en: orange2
sk: Oranžová2

[ctx: color]
en: orange3
sk: Oranžová3

[ctx: color]
en: orange4
sk: Oranžová4

[ctx: color]
en: orchid
sk: Orchidej

[ctx: color]
en: orchid1
sk: Orchidej1

[ctx: color]
en: orchid2
sk: Orchidej2

[ctx: color]
en: orchid3
sk: Orchidej3

[ctx: color]
en: orchid4
sk: Orchidej4

[ctx: color]
en: peru
sk: Peru

[ctx: color]
en: pink
sk: Ružová

[ctx: color]
en: pink1
sk: Ružová1

[ctx: color]
en: pink2
sk: Ružová2

[ctx: color]
en: pink3
sk: Ružová3

[ctx: color]
en: pink4
sk: Ružová4

[ctx: color]
en: plum
sk: Slivky

[ctx: color]
en: plum1
sk: Slivky1

[ctx: color]
en: plum2
sk: Slivky2

[ctx: color]
en: plum3
sk: Slivky3

[ctx: color]
en: plum4
sk: Slivky4

[ctx: color]
en: purple
sk: Purpurová

[ctx: color]
en: purple1
sk: Purpurová1

[ctx: color]
en: purple2
sk: Purpurová2

[ctx: color]
en: purple3
sk: Purpurová3

[ctx: color]
en: purple4
sk: Purpurová4

[ctx: color]
en: red
sk: Červená

[ctx: color]
en: red1
sk: Červená1

[ctx: color]
en: red2
sk: Červená2

[ctx: color]
en: red3
sk: Červená3

[ctx: color]
en: red4
sk: Červená4

[ctx: color]
en: salmon
sk: Lososová

[ctx: color]
en: salmon1
sk: Lososová1

[ctx: color]
en: salmon2
sk: Lososová2

[ctx: color]
en: salmon3
sk: Lososová3

[ctx: color]
en: salmon4
sk: Lososová4

[ctx: color]
en: seashell
sk: Ulita

[ctx: color]
en: seashell1
sk: Ulita1

[ctx: color]
en: seashell2
sk: Ulita2

[ctx: color]
en: seashell3
sk: Ulita3

[ctx: color]
en: seashell4
sk: Ulita4

[ctx: color]
en: sienna
sk: Siena

[ctx: color]
en: sienna1
sk: Siena1

[ctx: color]
en: sienna2
sk: Siena2

[ctx: color]
en: sienna3
sk: Siena3

[ctx: color]
en: sienna4
sk: Siena4

[ctx: color]
en: snow
sk: Sneh

[ctx: color]
en: snow1
sk: Sneh1

[ctx: color]
en: snow2
sk: Sneh2

[ctx: color]
en: snow3
sk: Sneh3

[ctx: color]
en: snow4
sk: Sneh4

[ctx: color]
en: tan
sk: Žltohnedá

[ctx: color]
en: tan1
sk: Žltohnedá1

[ctx: color]
en: tan2
sk: Žltohnedá2

[ctx: color]
en: tan3
sk: Žltohnedá3

[ctx: color]
en: tan4
sk: Žltohnedá4

[ctx: color]
en: thistle
sk: Pichliač

[ctx: color]
en: thistle1
sk: Pichliač1

[ctx: color]
en: thistle2
sk: Pichliač2

[ctx: color]
en: thistle3
sk: Pichliač3

[ctx: color]
en: thistle4
sk: Pichliač4

[ctx: color]
en: tomato
sk: Paradajková

[ctx: color]
en: tomato1
sk: Paradajková1

[ctx: color]
en: tomato2
sk: Paradajková2

[ctx: color]
en: tomato3
sk: Paradajková3

[ctx: color]
en: tomato4
sk: Paradajková4

[ctx: color]
en: turquoise
sk: Tyrkysovo zelená

[ctx: color]
en: turquoise1
sk: Tyrkysovo zelená1

[ctx: color]
en: turquoise2
sk: Tyrkysovo zelená2

[ctx: color]
en: turquoise3
sk: Tyrkysovo zelená3

[ctx: color]
en: turquoise4
sk: Tyrkysovo zelená4

[ctx: color]
en: violet
sk: Fialová

[ctx: color]
en: wheat
sk: Obilie

[ctx: color]
en: wheat1
sk: Obilie1

[ctx: color]
en: wheat2
sk: Obilie2

[ctx: color]
en: wheat3
sk: Obilie3

[ctx: color]
en: wheat4
sk: Obilie4

[ctx: color]
en: white
sk: Biela

[ctx: color]
en: yellow
sk: Žltá

[ctx: color]
en: yellow1
sk: Žltá1

[ctx: color]
en: yellow2
sk: Žltá2

[ctx: color]
en: yellow3
sk: Žltá3

[ctx: color]
en: yellow4
sk: Žltá4
