kio_help4 - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Output file
sk: Výstupný súbor

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
sk: Generuje DocBook entity pre štandardné klávesové skratky

en: There is no documentation available for %1.
sk: Nie je dostupná žiadna dokumentácia pre %1.

en: Looking up correct file
sk: Hľadanie správneho súboru

en: Preparing document
sk: Príprava dokumentu

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
sk: Požadovaný súbor pomocníka sa nepodarilo analyzovať:<br />%1

en: Saving to cache
sk: Ukladanie do dočasnej pamäte

en: Using cached version
sk: Používanie verzie z dočasnej pamäti

en: Looking up section
sk: Hľadanie sekcie

en: Could not find filename %1 in %2.
sk: Nebolo možné nájsť súbor %1 v %2.

en: Stylesheet to use
sk: Použiť štýl

en: Output whole document to stdout
sk: Vypísať celý dokument na štandardný výstup

en: Output whole document to file
sk: Vypísať celý dokument do súboru

en: Create a ht://dig compatible index
sk: Vytvoriť index kompatibilný s ht://dig

en: Check the document for validity
sk: Overiť platnosť dokumentu

en: Create a cache file for the document
sk: Vytvoriť dočasný pracovný súbor pre dokument

en: Set the srcdir, for kdelibs
sk: Nastaviť zdrojový priečinok pre kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
sk: Parametre pre štýl

en: The file to transform
sk: Súbor na transformáciu

en: XML-Translator
sk: XML-prekladač

en: KDE Translator for XML
sk: KDE prekladač pre XML

en: Could not write to cache file %1.
sk: Nie je možné zapisovať do dočasného súboru %1.

en: Parsing stylesheet
sk: Spracovanie štýlu

en: Parsing document
sk: Spracovanie dokumentu

en: Applying stylesheet
sk: Aplikovanie štýlu

en: Writing document
sk: Zápis dokumentu
