libplasma - en to sk translation catalogue (155 entries)

en: animation() takes one argument
sk: animation() prijíma jeden argument

en: %1 is not a known animation type
sk: %1 nie je známy typ animácie

en: Script initialization failed
sk: Inicializácia skriptu zlyhala

en: Unable to load the widget
sk: Nepodarilo sa načítať widget

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown Widget
sk: Neznámy widget

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Configure...
sk: Nastaviť...

en: &Yes
sk: &Áno

en: &No
sk: &Nie

en: &Cancel
sk: S&torno

en: Activate %1 Widget
sk: Aktivovať widget %1

en: Widget Settings
sk: Nastavenie widgetu

en: Remove this Widget
sk: Odstrániť tento widget

en: Run the Associated Application
sk: Spustiť asociovanú aplikáciu

en: Settings
sk: Nastavenie

en: %1 Settings
sk: Nastavenie - %1

[ctx: @title:window]
en: %1 Settings
sk: Nastavenie - %1

en: Accessibility
sk: Prístupnosť

en: Application Launchers
sk: Spúšťače aplikácií

en: Astronomy
sk: Astronómia

en: Date and Time
sk: Dátum a čas

en: Development Tools
sk: Vývojové nástroje

en: Education
sk: Vzdelávanie

en: Environment and Weather
sk: Prostredie a počasie

en: Examples
sk: Príklady

en: File System
sk: Súborový systém

en: Fun and Games
sk: Zábava a hry

en: Graphics
sk: Grafika

en: Language
sk: Jazyk

en: Mapping
sk: Kartografia

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Multimedia
sk: Multimédiá

en: Online Services
sk: Online služby

en: Productivity
sk: Produktivita

en: System Information
sk: Systémové informácie

en: Utilities
sk: Nástroje

en: Windows and Tasks
sk: Okná a úlohy

en: Keyboard Shortcut
sk: Klávesová skratka

[ctx: %1 is the name of a plasmoid, %2 the name of the machine that plasmoid is published on]
en: %1 on %2
sk: %1 na %2

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove this %1
sk: Odstrániť - %1

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: %1 Settings
sk: Nastavenie - %1

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť skriptovacie rozhranie %1 pre widget %2.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
sk: Nepodarilo sa otvoriť balík %1 potrebný pre widget %2.

en: This object could not be created.
sk: Tento objekt sa nepodarilo vytvoriť.

en: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
sk: Tento objekt sa nepodarilo vytvoriť z nasledujúceho dôvodu:<p><b>%1</b></p>

en: Remove this Panel
sk: Odstrániť tento panel

en: Remove this Activity
sk: Odstrániť túto aktivitu

en: Activity Settings
sk: Nastavenie aktivity

en: Add Widgets...
sk: Pridať widgety...

en: Next Widget
sk: Nasledujúci widget

en: Previous Widget
sk: Predchádzajúci widget

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
sk: Možnosti - %1

en: Fetching file type...
sk: Sťahuje sa typ súboru...

en: Widgets
sk: Widgety

en: Icon
sk: Ikona

en: Wallpaper
sk: Tapeta

[ctx: @title:window %1 is the name of the containment]
en: Remove %1
sk: Odstrániť %1

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: Do you really want to remove this %1?
sk: Naozaj chcete odstrániť %1?

en: Could not find requested component: %1
sk: Nepodarilo sa nájsť požadovaný komponent: %1

en: This plugin needs to be configured
sk: Tento modul je potrebné nakonfigurovať

en: Unknown ContainmentActions
sk: Neznáma akcia

en: Lock Widgets
sk: Zamknúť widgety

en: Unlock Widgets
sk: Odomknúť widgety

en: Shortcut Settings
sk: Nastavenie skratiek

en: Unnamed
sk: Nepomenované

en: Show this group.
sk: Zobraziť túto skupinu.

en: Hide this group.
sk: Skryť túto skupinu.

en: Expand this widget
sk: Rozbaliť tento widget

en: Collapse this widget
sk: Zbaliť tento widget

en: Reattach
sk: Znovu pripojiť

en: Close
sk: Zavrieť

en: This system does not support OpenGL widgets.
sk: Tento systém nepodporuje OpenGL widgety.

en: Your machine does not support OpenGL widgets.
sk: Váš počítač nepodporuje OpenGL widgety.

[ctx: A non-functional package]
en: Invalid
sk: Neplatný

en: There was an error attempting to exec the associated application with this widget.
sk: Nastala chyba pri pokuse o spustenie asociovanej aplikácie s týmto widgetom.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Invalid token.
sk: Neplatný token.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Matching password required.
sk: Je vyžadované odpovedajúce heslo.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Access denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: Unknown error.
sk: Neznáma chyba.

en: Images
sk: Obrázky

en: Themed Images
sk: Témované obrázky

en: Configuration Definitions
sk: Definície konfigurácie

en: User Interface
sk: Užívateľské rozhranie

en: Data Files
sk: Dátové súbory

en: Executable Scripts
sk: Spustiteľné skripty

en: Translations
sk: Preklady

en: Main Config UI File
sk: Hlavný súbor konfigurácie UI

en: Configuration XML file
sk: Konfiguračný XML súbor

en: Main Script File
sk: Hlavný skriptový súbor

en: Default configuration
sk: Štandardné nastavenie

en: Animation scripts
sk: Skripty animácie

en: Service Descriptions
sk: Popisy služby

en: Images for dialogs
sk: Obrázky pre dialógy

en: Generic dialog background
sk: Všeobecné pozadie dialógu

en: Theme for the logout dialog
sk: Téma pre dialóg odhlásenia

en: Wallpaper packages
sk: Balíky tapiet

en: Images for widgets
sk: Obrázky pre widgety

en: Background image for widgets
sk: Obrázok pozadia pre widgety

en: Analog clock face
sk: Vzhľad analógových hodín

en: Background image for panels
sk: Obrázok pozadia pre panely

en: Background for graphing widgets
sk: Pozadie pre widgety s grafom

en: Background image for tooltips
sk: Obrázok pozadia pre rady

en: Opaque images for dialogs
sk: Nepriehľadné obrázky pre dialógy

en: Opaque generic dialog background
sk: Všeobecné nepriehľadné pozadie dialógu

en: Opaque theme for the logout dialog
sk: Nepriehľadná téma pre dialóg odhlásenia

en: Opaque images for widgets
sk: Nepriehľadné obrázky pre widgety

en: Opaque background image for panels
sk: Nepriehľadný obrázok pozadia pre panely

en: Opaque background image for tooltips
sk: Nepriehľadný obrázok pozadia pre rady

en: Low color images for dialogs
sk: Nízkofarebné obrázky pre dialógy

en: Low color generic dialog background
sk: Nízkofarebné všeobecné pozadie dialógu

en: Low color theme for the logout dialog
sk: Nízkofarebná téma pre dialóg odhlásenia

en: Low color background image for widgets
sk: Nízkofarebný obrázok pozadia pre widgety

en: Low color analog clock face
sk: Nízkofarebný vzhľad analógových hodín

en: Low color background image for panels
sk: Nízkofarebný obrázok pozadia pre panely

en: Low color background for graphing widgets
sk: Nízkofarebné pozadie pre widgety s grafom

en: Low color background image for tooltips
sk: Nízkofarebný obrázok pozadia pre rady

en: KColorScheme configuration file
sk: Konfiguračný súbor KColorScheme

en: Screenshot
sk: Snímok obrazovky

en: Recommended wallpaper file
sk: Odporúčaný súbor tapety

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter a password below. Enter the same password on the device to which you are trying to connect.
sk: Zadajte heslo. Zadajte rovnaké heslo na zariadenie, ktoré sa pokúšate pripojiť.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allServicesCheckbox)
en: Allow this user access to any service
sk: Povoliť užívateľovi prístup ku všetkým službám

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentCheckbox)
en: Remember this user
sk: Zapamätať si tohto užívateľa

en: Incoming connection request
sk: Prichádzajúca žiadosť o pripojenie

en: Connect with remote widget
sk: Pripojenie so vzdialeným widgetom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
sk: Zdieľanie widgetu v sieti umožňuje vzdialený prístup a ovládanie tohto widgetu z iného počítača.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
sk: Zdieľať tento widget v sieti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
sk: Povoliť všetkým voľný prístup k tomuto widgetu

en: Job no longer valid, operation is not enabled.
sk: Úloha už nie je platná, operácia nie je povolená.

en: Job no longer valid, invalid parameters.
sk: Úloha už nie je platná, neplatné parametre.

en: Timeout.
sk: Časový limit vypršal.

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
sk: Neplatná (prázdna) služba, nie je možné vykonať žiadnu operáciu.

en: The "%1" widget is not installed.
sk: Widget "%1" nie je nainštalovaný.

en: Server sent an invalid plasmoid package.
sk: Server poslal neplatný plasmoid balíček.

en: You are about to open a remote widget on your system.<br>
sk: Chystáte sa otvoriť vzdialený widget vo vašom systéme.<br>

en: <tr><td align="right"><b>Name:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
sk: <tr><td align="right"><b>Meno:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Description:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
sk: <tr><td align="right"><b>Popis:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Author:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>
sk: <tr><td align="right"><b>Autor:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>

en: <br><br>Are you sure you want to open this widget on your system?
sk: <br><br>Určite chcete otvoriť tento widget vo vašom systéme?

en: Remote Widget
sk: Vzdialený widget

en: Open Widget
sk: Otvoriť widget

en: Reject Widget
sk: Odmietnuť widget

en: User rejected
sk: Používateľ odmietnutý

en: Timeout
sk: Časový limit

en: Your system does not provide support for the 'remote widgets' feature. Access Failed.
sk: Systém neposkytuje podporu pre funkciu "vzdialené widgety". Prístup zlyhal.

en: Allow everybody access to %1.
sk: Povoliť všetkým prístup k %1.

en: Deny everybody access to %1
sk: Zakázať všetkým prístup k %1.

en: Allow %1 access to all services.
sk: Povoliť %1 prístup ku všetkým službám.

en: Deny %1 access to all services.
sk: Zakázať %1 prístup ku všetkým službám.

en: Allow access to %1, by %2.
sk: Povoliť prístup k %1, od %2.

en: Deny access to %1, by %2.
sk: Zakázať prístup k %1, od %2.

en: Allow access to %1, by %2?
sk: Povoliť prístup k %1, od %2?

en: You have requested access to the %1 hosted at %2.
sk: Požiadali ste o prístup k %1 umiestené na %2.

en: search term
sk: hľadaný výraz

en: Unknown Wallpaper
sk: Neznáma tapeta
