solid_qt - en to sk translation catalogue (126 entries)

en: Network Shares
sk: Sieťové zdieľania

en: NFS and SMB shares declared in your system
sk: NFS a SMB zdieľania vo vašom systéme

en: WLAN Interface
sk: Rozhranie WLAN

en: Networking Interface
sk: Sieťové rozhranie

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: External %1%2 Drive
sk: Externá %1%2 mechanika

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: %1%2 Drive
sk: %1%2 mechanika

en: External Floppy Drive
sk: Externá disketová mechanika

en: Floppy Drive
sk: Disketová mechanika

[ctx: %1 is the size]
en: %1 External Hard Drive
sk: %1 externý pevný disk

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Hard Drive
sk: %1 pevný disk

en: External Hard Drive
sk: Externý pevný disk

en: Hard Drive
sk: Pevný disk

en: Drive
sk: Mechanika

en: Blank CD-R
sk: Prázdne CD-R

en: Blank CD-RW
sk: Prázdne CD-RW

en: Blank DVD-RAM
sk: Prázdne DVD-RAM

en: Blank DVD-R
sk: Prázdne DVD-R

en: Blank DVD+R Dual-Layer
sk: Prázdne DVD+R dvojvrstvové

en: DVD+R Dual-Layer
sk: DVD+R dvojvrstvové

en: Blank DVD-RW
sk: Prázdne DVD-RW

en: Blank DVD+R
sk: Prázdne DVD+R

en: Blank DVD+RW
sk: Prázdne DVD+RW

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
sk: Prázdne DVD+RW dvojvrstvové

en: DVD+RW Dual-Layer
sk: DVD+RW dvojvrstvové

en: Blank BD-R
sk: Prázdne BD-R

en: Blank BD-RE
sk: Prázdne BD-RE

en: Blank HD DVD-R
sk: Prázdne HD DVD-R

en: Blank HD DVD-RW
sk: Prázdne HD DVD-RW

en: Audio CD
sk: Zvukové CD

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Container
sk: %1 zašifrovaný kontajner

en: Encrypted Container
sk: Zašifrovaný kontajner

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Removable Media
sk: %1 vymeniteľné médium

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Media
sk: %1 médium

en: UPnP Internet Gateway Device
sk: UPnP zariadenie brány do Internetu

en: UPnP devices
sk: UPnP zariadenia

en: Computer
sk: Počítač

en: Processor
sk: Procesor

en: Portable Media Player
sk: Prenosný prehrávač médií

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Devices declared in your system
sk: Zariadenia vo vašom systéme

en: You are not authorized to perform this operation.
sk: Nemáte autorizáciu na vykonanie tejto operácie.

en: The device is currently busy.
sk: Toto zariadenie je teraz zaneprázdnené.

en: The requested operation has failed.
sk: Požodovaná operácia zlyhala.

en: The requested operation has been canceled.
sk: Požadovaná operácia bola zrušená.

en: An invalid or malformed option has been given.
sk: Bola zadaná nesprávna alebo neplatná možnosť.

en: The kernel driver for this filesystem type is not available.
sk: Ovládač jadra pre tento súborový systém nie je dostupný.

en: An unspecified error has occurred.
sk: Nastala nešpecifikovaná chyba.

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Storage devices
sk: Ukladacie zariadenie

en: Loop Device
sk: Zariadenie loop

en: Swap Space
sk: Odkladací priestor

en: External Floppy Drive
sk: Externá disketová mechanika

en: Floppy Drive
sk: Disketová mechanika

en: External Hard Drive
sk: Externý pevný disk

en: Hard Drive
sk: Pevný disk

en: Drive
sk: Disk

en: Blank CD-R
sk: Prázdne CD-R

en: Blank CD-RW
sk: Prázdne CD-RW

en: Blank DVD-RAM
sk: Prázdne DVD-RAM

en: Blank DVD-R
sk: Prázdne DVD-R

en: Blank DVD+R Dual-Layer
sk: Prázdne DVD+R dvojvrstvové

en: DVD+R Dual-Layer
sk: DVD+R dvojvrstvové

en: Blank DVD-RW
sk: Prázdne DVD-RW

en: Blank DVD+R
sk: Prázdne DVD+R

en: Blank DVD+RW
sk: Prázdne DVD+RW

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
sk: Prázdne DVD+RW dvojvrstvové

en: DVD+RW Dual-Layer
sk: DVD+RW dvojvrstvové

en: Blank BD-R
sk: Prázdne BD-R

en: Blank BD-RE
sk: Prázdne BD-RE

en: Blank HD DVD-R
sk: Prázdne HD DVD-R

en: Blank HD DVD-RW
sk: Prázdne HD DVD-RW

en: Audio CD
sk: Zvukové CD

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Drive
sk: %1 zašifrovaný disk

en: Encrypted Drive
sk: Zašifrovaný disk

en: You are not authorized to perform this operation
sk: Nemáte autorizáciu na vykonanie tejto operácie

en: The device is currently busy
sk: Toto zariadenie je teraz zaneprázdnené

en: The requested operation has failed
sk: Požodovaná operácia zlyhala

en: The requested operation has been canceled
sk: Požadovaná operácia bola zrušená

en: An invalid or malformed option has been given
sk: Bola zadaná nesprávna alebo neplatná možnosť

en: The kernel driver for this filesystem type is not available
sk: Ovládač jadra pre tento súborový systém nie je dostupný

en: The device is already mounted
sk: Zariadenie je už pripojené

en: The device is not mounted
sk: Zariadenie nie je pripojené

en: The device is mounted by another user
sk: Zariadenie je pripojené iným používateľom

en: The device is already unmounting
sk: Zariadenie sa už odpája

en: The operation timed out
sk: Vypršal čas operácie

en: The operation would wake up a disk that is in a deep-sleep state
sk: Operácia by mala zobudiť disk, ktorý je v stave hlbokého spánku

en: The operation has already been canceled
sk: Požadovaná operácia bola zrušená

en: An unspecified error has occurred
sk: Nastala nešpecifikovaná chyba

en: Storage
sk: Úložisko

en: Storage devices
sk: Ukladacie zariadenie

en: UPnP Devices
sk: UPnP zariadenia

en: UPnP devices detected on your network
sk: UPnP zariadenia zistené vo vašej sieti

en: A/C Adapter
sk: AC adaptér

[ctx: %1 is battery technology]
en: %1 Battery
sk: %1 batéria

[ctx: battery technology]
en: Lithium Ion
sk: Lítium-ionová

[ctx: battery technology]
en: Lithium Polymer
sk: Lítium-polymérová

[ctx: battery technology]
en: Lithium Iron Phosphate
sk: Lítium-železo-fosfátová

[ctx: battery technology]
en: Lead Acid
sk: Olovená

[ctx: battery technology]
en: Nickel Cadmium
sk: Nikel-kadmiová

[ctx: battery technology]
en: Nickel Metal Hydride
sk: Nikel-metal-hydridová

[ctx: battery technology]
en: Unknown
sk: Neznáma

en: Power Management
sk: Správa napájania

en: Batteries and other sources of power
sk: Batérie a ďalšie zdroje napájania

[ctx: battery technology]
en: Nickel  Zinc
sk: Nikel zinok

[ctx: Unknown device type]
en: Unknown
sk: Neznámy

[ctx: Generic Interface device type]
en: Generic Interface
sk: Všeobecné rozhranie

[ctx: Processor device type]
en: Processor
sk: Procesor

[ctx: Block device type]
en: Block
sk: Blokové zariadenie

[ctx: Storage Access device type]
en: Storage Access
sk: Prístup k úložisku

[ctx: Storage Drive device type]
en: Storage Drive
sk: Ukladacie zariadenie

[ctx: Optical Drive device type]
en: Optical Drive
sk: Optická mechanika

[ctx: Storage Volume device type]
en: Storage Volume
sk: Ukladací zväzok

[ctx: Optical Disc device type]
en: Optical Disc
sk: Optický disk

[ctx: Camera device type]
en: Camera
sk: Fotoaparát

[ctx: Portable Media Player device type]
en: Portable Media Player
sk: Prenosný prehrávač médií

[ctx: Network Interface device type]
en: Network Interface
sk: Sieťové rozhranie

[ctx: Ac Adapter device type]
en: Ac Adapter
sk: AC adaptér

[ctx: Battery device type]
en: Battery
sk: Batéria

[ctx: Button device type]
en: Button
sk: Tlačidlo

[ctx: Audio Interface device type]
en: Audio Interface
sk: Zvukové rozhranie

[ctx: Dvb Interface device type]
en: Dvb Interface
sk: Dvb rozhranie

[ctx: Serial Interface device type]
en: Serial Interface
sk: Sériové rozhranie

[ctx: Smart Card Reader device type]
en: Smart Card Reader
sk: Čítačka kariet Smart Card

[ctx: Internet Gateway device type]
en: Internet Gateway Device
sk: Zariadenie brány do Internetu

[ctx: Network Share device type]
en: Network Share
sk: Sieťové zdieľanie
