kscd - en to sk translation catalogue (59 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EjectOnFinish)
en: Eject CD when finished playing
sk: Po dokončení prehrávania vysunúť CD

en: loop track
sk: opakovať stopu

en: loop disc
sk: opakovať disk

[ctx: This action allow the user to listen a random track]
en: random
sk: náhodné

en: WELCOME!
sk: VITAJTE!

en: eject CD
sk: vysunúť CD

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, trackListDlgUI)
en: KsCD - TrackList
sk: KsCD - zoznam stôp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Year</span></p></body></html>
sk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Rok</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Track
sk: Stopa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Title
sk: Titul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Length
sk: Dĺžka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text font:
sk: Písmo textu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Text color:
sk: Farba textu:

en: KDE CD player
sk: Prehrávač CD pre KDE

en: Configure Shortcuts...
sk: Nastaviť skratky...

en: Configure...
sk: Nastaviť...

en: Download Info
sk: Stiahnuť informácie

en: Upload Info
sk: Odoslať informácie

en: Play/Pause
sk: Prehrať/Pozastaviť

en: Stop
sk: Zastaviť

[ctx: This action allow user to pass to the following track]
en: Next
sk: Nasledujúca

[ctx: This action allow the user to pass to the preceding track]
en: Previous
sk: Predchádzajúca

[ctx: This action allow to eject the inserted disc]
en: Eject
sk: Vysunúť

en: Volume Up
sk: Zvýšiť hlasitosť

en: Volume Down
sk: Znížiť hlasitosť

[ctx: This action allow the user to listen a random track list]
en: Random
sk: Náhodné

en: Repeat Track
sk: Opakovať stopu

en: Repeat Album
sk: Opakovať album

en: Show Tracklist
sk: Zobraziť zoznam stôp

en: Mute/Unmute
sk: Stlmiť/Zrušiť stlmenie

en: Minimize
sk: Minimalizovať

en: No disc
sk: Žiadny disk

en: Invalid disc
sk: Neplatný disk

[ctx: General option in the configuration dialog]
en: General
sk: Všeobecné

en: Settings
sk: Nastavenie

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Current maintainer, Solid/Phonon Upgrade, QDBus connection
sk: Aktuálny správca, aktualizácia Solid/Phonon, pripojenie QDBus

en: Previous maintainer
sk: Predchádzajúci správca

en: Workman library update, CDTEXT, CDDA
sk: Aktualizácia knižnice Workman, CDTEXT, CDDA

en: Workman library, previous maintainer
sk: Knižnica workman, predchádzajúci správca

en: Patches galore
sk: Hromada opráv

en: Workman library
sk: Knižnica workman

en: UI Work
sk: Práca na rozhraní

en: Special thanks to freedb.org for providing a free CDDB-like CD database
sk: Špeciálne poďakovanie patrí freedb.org pre poskytovanie voľne prístupnej CD databáze podobnej CDDB

en: Start playing
sk: Spustiť prehrávanie

note: i18n: ectx: label, entry (Autoplay), group (General)
en: Start playing when a CD is inserted.
sk: Automaticky spustiť prehrávanie pri vložení CD.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Autoplay), group (General)
en: When this option is selected the CD will start playing automatically upon being inserted into the CD-ROM.
sk: Ak je táto možnosť vybratá, automaticky sa spustí prehrávanie CD po vložení do mechaniky CD-ROM.

note: i18n: ectx: label, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: Eject CD when playing is finished.
sk: Po dokončení prehrávania vysunúť CD.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: When this option is selected the CD will automatically eject when it is finished.
sk: Ak je táto možnosť vybratá, CD bude automaticky vysunuté po ukončení prehrávania.

note: i18n: ectx: label, entry (TextColor), group (Appearance)
en: The text color that will be used in the panel.
sk: Farba písma, ktorá bude použitá v paneli.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextColor), group (Appearance)
en: Change the color of the text in the panel
sk: Zmení farbu textu v paneli

note: i18n: ectx: label, entry (TextFont), group (Appearance)
en: The font that will be used for the panel.
sk: Písmo, ktoré bude použité v paneli.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextFont), group (Appearance)
en: Change the font of the text in the panel
sk: Zmení písmo textu v paneli

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Appearance)
en: The skin that will be use for the application
sk: Téma, ktorá bude použitá v aplikácii

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (url), group (Appearance)
en: Change the skin of the application
sk: Zmení tému aplikácie

en: Unknown album
sk: Neznámy album

en: Unknown artist
sk: Neznámy interpret

en: Unknown title
sk: Neznámy titul

en: No Disc
sk: Žiadny disk
