kio_zeroconf - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
sk: FTP servery

en: WebDav remote directory
sk: Vzdialený adresár WebDav

en: Remote disk (sftp)
sk: Vzdialený disk (sftp)

en: Remote disk (fish)
sk: Vzdialený disk (fish)

en: NFS remote directory
sk: Vzdialený adresár NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
sk: Zeroconf démon (mdnsd) nebeží.

en: KDE has been built without Zeroconf support.
sk: KDE bolo vytvorené bez podpory Zeroconf.
