kppplogview - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
sk: Export do textového súboru. Bodkočiarka sa používa ako oddeľovač.<p></p>Toto sa dá použiť potom v tabuľkových procesoroch, ako je <i>KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
sk: Export do stránky HTML.<p></p>Dá sa použiť pre jednoduchú výmeno po <i>Internete</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
sk: Sprievodca exportom pre záznamy kPPP

en: List with possible output formats
sk: Zoznam dostupných formátov výstupu

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
sk: <qt><b>Prosím, vyberte formát výstupu vľavo.</b></qt>

en: Selection of Filetype
sk: Výber typu súboru

en: Filename:
sk: Meno súboru:

en: [No file selected]
sk: [Nevybraný súbor]

en: &Select File...
sk: &Vybrať typ...

en: Select the filename of the exported output file
sk: Vyberte meno súboru, do ktorého chcete exportovať

en: Selection of Filename
sk: Výber názvu súboru

en: File Format
sk: Formát súboru

en: Please Choose File
sk: Prosím, vyberte súbor

en: Connection log for %1
sk: Záznam spojení pre %1

en: Loading log files
sk: Nahrávam súbory so záznamom

en: KPPP log viewer
sk: Prehliadač záznamov KPPP

en: KPPP Log Viewer
sk: Prehliadač záznamov KPPP

en: Monthly Log
sk: Mesačný záznam

en: &File
sk: &Súbor

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
sk: (c) 1999-2002, Vývojári KPPP

en: Run in KPPP mode
sk: Spustiť v KPPP móde

en: Connection
sk: Spojenie

en: Day
sk: Deň

en: From
sk: Od

en: Until
sk: Do

en: Duration
sk: Trvanie

en: Costs
sk: Ceny

en: Bytes In
sk: Bytov dnu

en: Bytes Out
sk: Bytov von

en: All Connections
sk: Všetky spojenia

en: &Prev Month
sk: &Predchádzajúci mesiac

en: &Next Month
sk: &Nasledujúci mesiac

en: C&urrent Month
sk: Akt&uálny mesiac

en: &Export...
sk: &Exportovať...

en: Statistics:
sk: Štatistika:

en: n/a
sk: nie je

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
sk[0]: Výber (%1 spojenie)
sk[1]: Výber (%1 spojenia)
sk[2]: Výber (%1 spojení)

en: %1 connection | %1 connections
sk[0]: %1 spojenie
sk[1]: %1 spojenia
sk[2]: %1 spojení

en: Monthly estimates
sk: Mesačný návrh rozpočtu

en: Connection log for %1 %2
sk: Záznam spojení pre %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
sk: Záznam spojení pre %1 %2 nie je k dispozícii

en: A document with this name already exists.
sk: Dokument s týmto menom už existuje.

en: Overwrite file?
sk: Prepísať súbor?

en: An error occurred while trying to open this file
sk: Nastala chyba pri pokuse o otvorenie tohto súboru

en: Sorry
sk: Ľutujeme

en: Monthly estimates (%1)
sk: Mesačný návrh rozpočtu (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
sk: Nastala chyba pri pokuse o zápis do tohto súboru.
