libkremotecontrol - en to sk translation catalogue (139 entries)

note: i18n: tag action attribute name
en: Play
sk: Prehrať

note: i18n: tag action attribute description
en: Start playing
sk: Spustiť prehrávanie

note: i18n: tag action attribute name
en: Stop
sk: Zastaviť

note: i18n: tag action attribute description
en: Stop playing
sk: Zastaviť prehrávanie

note: i18n: tag action attribute name
en: Pause
sk: Pozastaviť

note: i18n: tag action attribute description
en: Pause playing
sk: Pozastaviť prehrávanie

note: i18n: tag action attribute name
en: Play Pause
sk: Prehrať Pozastaviť

note: i18n: tag action attribute description
en: Toggle Play/Pause
sk: Prepnúť Prehrať/Pozastaviť

note: i18n: tag action attribute name
en: Skip Forward
sk: Skočiť dopredu

note: i18n: tag action attribute description
en: Advance to next track
sk: Prejsť na nasledujúcu skladbu

note: i18n: tag action attribute name
en: Skip Backward
sk: Skočiť dozadu

note: i18n: tag action attribute description
en: Go to previous track
sk: Prejsť na predchádzajúcu skladbu

note: i18n: tag action attribute name
en: Fast Forward
sk: Pretočiť dopredu

note: i18n: tag action attribute description
en: Seek forward
sk: Hľadať dopredu

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Amount to fast forward in ms
sk: Hodnota, o ktorú pretočiť vpred v ms

note: i18n: tag action attribute name
en: Backward
sk: Dozadu

note: i18n: tag action attribute description
en: Seek backward
sk: Hľadať dozadu

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Amount to rewind in ms
sk: Hodnota, o ktorú pretočiť späť v ms

note: i18n: tag action attribute name
en: Fullscreen
sk: Celá obrazovka

note: i18n: tag action attribute description
en: Toggle fullscreen mode
sk: Prepnúť celoobrazovkový režim

note: i18n: tag action attribute name
en: Volume Up
sk: Zvýšiť hlasitosť

note: i18n: tag action attribute description
en: Increases Volume
sk: Zvýši hlasitosť

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Amount to increase volume in percent
sk: Hodnota, o ktorú zvýšiť hlasitosť v percentách

note: i18n: tag action attribute name
en: Volume Down
sk: Znížiť hlasitosť

note: i18n: tag action attribute description
en: Decreases Volume
sk: Zníži hlasitosť

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Amount to decrease volume in percent
sk: Hodnota, o ktorú znížiť hlasitosť v percentách

en: Dragon Player
sk: Prehrávač Dragon

note: i18n: tag action attribute name
en: Play/Pause
sk: Prehrať/Pozastaviť

note: i18n: tag action attribute name
en: Run command
sk: Spustiť príkaz

en: Run commands with KLauncher
sk: Spustiť príkazy pomocou KLauncher

note: i18n: tag action attribute description
en: Runs a command with optional arguments
sk: Spustí príkaz s voliteľnými parametrami

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The executable name and path of the program or script to run
sk: Názov programu a cesta k programu alebo skriptu na spustenie

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Parameters for the program or script
sk: Parametre pre program alebo skript

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Environment variables
sk: Premenné prostredia

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Startup ID
sk: Spúšťacie ID

en: Sound Mixer
sk: Zvukový mixér

en: Volume control actions for kmix
sk: Akcie ovládania hlasitosti pre kmix

note: i18n: tag action attribute description
en: Increase Volume
sk: Zvýšiť hlasitosť

note: i18n: tag action attribute description
en: Decrease Volume
sk: Znížiť hlasitosť

note: i18n: tag action attribute name
en: Mute
sk: Stlmiť

note: i18n: tag action attribute description
en: Toggle Mute
sk: Prepnúť stlmenie

note: i18n: tag action attribute name
en: Create New Window
sk: Vytvoriť nové okno

note: i18n: tag action attribute description
en: Creates a new window and loads an arbitrary URL
sk: Vytvorí nové okno a načíta ľubovoľné URL

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The URL to load in the window initially
sk: URL na prvé načítanie v okne

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Startup Id
sk: Spúšťacie ID

note: i18n: tag action attribute name
en: Quit
sk: Ukončiť

note: i18n: tag action attribute description
en: Closes the Konqueror window
sk: Zatvorí okno Konquerora

note: i18n: tag action attribute description
en: Start playing the CD
sk: Spustiť prehrávanie CD

note: i18n: tag action attribute description
en: Stops the CD
sk: Zastaví CD

note: i18n: tag action attribute name
en: Eject
sk: Vysunúť

note: i18n: tag action attribute description
en: Ejects the CD
sk: Vysunie CD

note: i18n: tag action attribute name
en: Previous
sk: Predchádzajúci

note: i18n: tag action attribute description
en: Skips to the previous track on the CD
sk: Skočí na predošlú stopu na CD

note: i18n: tag action attribute name
en: Next
sk: Nasledujúci

note: i18n: tag action attribute description
en: Skips to the next track on the CD
sk: Skočí na ďalšiu stopu na CD

note: i18n: tag action attribute name
en: Play Track
sk: Prehrať stopu

note: i18n: tag action attribute description
en: Skips to a specific track on the CD
sk: Skočí na zadanú stopu na CD

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The number of the track to skip to
sk: Číslo skladby, na ktorú skočiť

note: i18n: tag action attribute name
en: Set Volume
sk: Nastaviť hlasitosť

note: i18n: tag action attribute description
en: Sets the play volume
sk: Nastaví hlasitosť prehrávania

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The new value for the volume
sk: Nová hodnota pre hlasitosť

note: i18n: tag action attribute name
en: Shuffle
sk: Zamiešať

note: i18n: tag action attribute description
en: Toggles track shuffling on and off
sk: Prepne miešanie skladieb na áno/nie

note: i18n: tag action attribute name
en: Back
sk: Späť

note: i18n: tag action attribute description
en: Goes to the previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stránku

note: i18n: tag action attribute name
en: Forward
sk: Dopredu

note: i18n: tag action attribute description
en: Goes to the next page
sk: Prejsť na nasledujúcu stránku

note: i18n: tag action attribute name
en: First
sk: Prvý

note: i18n: tag action attribute description
en: Goes to the first page
sk: Prejsť na prvú stranu

note: i18n: tag action attribute name
en: Last
sk: Posledný

note: i18n: tag action attribute description
en: Goes to the last page
sk: Prejsť na poslednú stránku

note: i18n: tag action attribute name
en: Presentation
sk: Prezentácia

note: i18n: tag action attribute description
en: Starts / stops presentation
sk: Spustí / zastaví prezentáciu

note: i18n: tag action attribute name
en: Reload
sk: Znovu načítať

note: i18n: tag action attribute description
en: Reloads the open document
sk: Znovu načíta otvorený dokument

note: i18n: tag action attribute name
en: Go to Page
sk: Prejsť na stránku

note: i18n: tag action attribute description
en: Goes to the specified page
sk: Prejde na špecifikovanú stranu

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The page to choose
sk: Stránka na výber

note: i18n: tag action attribute name
en: Open document
sk: Otvoriť dokument

note: i18n: tag action attribute description
en: Opens a specific document
sk: Otvorí špecifický dokument

note: i18n: tag argument attribute comment
en: The document to be open
sk: Dokument na otvorenie

en: Power management
sk: Správa napájania

en: Shutdown, suspend or reboot your computer
sk: Vypnúť, uspať alebo reštartovať váš počítač

note: i18n: tag action attribute name
en: Suspend
sk: Uspať

note: i18n: tag action attribute description
en: Suspends your computer to RAM (sleep)
sk: Uspí váš počítač do RAM (spánok)

note: i18n: tag argument attribute comment
en: System command to use for suspend
sk: Systémový príkaz na zastavenie

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Parameters for the suspend command
sk: Parametre pre príkaz suspend

note: i18n: tag action attribute name
en: Hibernate
sk: Hibernovať

note: i18n: tag action attribute description
en: Suspends your computer disk (deep sleep)
sk: Uspí váš počítač na disk (hlboký spánok)

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Parameters for the suspend commands
sk: Parametre pre príkazy suspend

note: i18n: tag action attribute name
en: Shutdown
sk: Vypnúť

note: i18n: tag action attribute description
en: Logout and shutdown your computer
sk: Odhlási sa a vypne váš počítač

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Ask for confirmation? 1 = No, 2 = Yes
sk: Pýtať si potvrdenie? 1 = Nie, 2 = Áno

note: i18n: tag argument attribute comment
en: Shutdown? 1 = Reboot, 2 = Halt, 3 = Logout
sk: Vypnúť? 1 = Reštart, 2 = Zastaviť, 3 = Odhlásiť

note: i18n: tag argument attribute comment
en: When? 0 = When ready, 1 = Try now, 2 = Force now, 3 = Interactive
sk: Kedy? 0 = Keď pripravený, 1 = Skúsiť teraz, 2 = Vynútiť teraz, 3 = Interaktívne

note: i18n: tag action attribute name
en: Reboot
sk: Reštartovať

note: i18n: tag action attribute description
en: Logout and restart your computer
sk: Odhlásiť sa a vypnúť váš počítač

note: i18n: tag action attribute name
en: Logout
sk: Odhlásiť

note: i18n: tag action attribute description
en: Just log out
sk: Iba odhlásiť

en: 
    		This KRemoteControl template provide easy setup for Tomahawk.
sk: 
    		Táto šablóna KRemoteControl poskytuje ľahké nastavenie pre Tomahawk.

en: VLC Media Player (Version 1)
sk: VLC Media Player (verzia 1)

en: This profile works only if VLC is configured for single instance running
sk: Tento profil funguje iba ak je VLC nastavený na jednu bežiacu inštanciu

en: VLC Media Player (Version 2)
sk: VLC Media Player (verzia 2)

en: 
    		This KRemoteControl template provide easy setup for VLC 2 mediaplayer.
    		Enable VLC D-Bus control interface in order to use KRemoteControl to control it.
sk: 
    		Táto šablóna KRemoteControl poskytuje jednoduché nastavenie pre prehrávač médií VLC 2.
    		Povoľte ovládacie rozhranie VLC D-Bus na použitie KRemoteContro na jeho ovládanie.

[ctx: The name of a parameter]
en: unknown
sk: neznáme

en: Workspace
sk: Pracovná plocha

en: Keypress:
sk: Stlačenie klávesu:

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Play
sk: Prehrať

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Pause
sk: Pozastaviť

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Play Pause
sk: Prehrať Pozastaviť

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Stop
sk: Zastaviť

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Skip Forward
sk: Skočiť dopredu

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Skip Backward
sk: Skočiť dozadu

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Fast Forward
sk: Pretočiť dopredu

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Rewind
sk: Pretočiť dozadu

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Channel Down
sk: Kanál dolu

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Channel Up
sk: Kanál hore

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Volume Down
sk: Znížiť hlasitosť

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Volume Up
sk: Zvýšiť hlasitosť

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Mute
sk: Stlmiť

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Eject
sk: Vysunúť

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Power
sk: Vypínač

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Up
sk: Hore

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Down
sk: Dolu

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Left
sk: Vľavo

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Right
sk: Vpravo

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Select
sk: Vybrať

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Back
sk: Späť

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Menu
sk: Ponuka

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Favorites
sk: Obľúbené

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Help
sk: Pomocník

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Home
sk: Domov

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Music
sk: Hudba

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Blue
sk: Modrá

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Green
sk: Zelená

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Red
sk: Červená

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Yellow
sk: Žltá

[ctx: A button on a Remote Control]
en: Unknown
sk: Neznáme

en: Backend loaded but wrong type obtained, expected %1
sk: Backend načítaný, ale získaný chybný typ. Očakávaný %1
