klinkstatus - en to sk translation catalogue (222 entries)

en: New Session
sk: Nové sedenie

en: Open URL...
sk: Otvoriť URL...

en: Close Session
sk: Zavrieť sedenie

en: Download New Stylesheets...
sk: Stiahnuť nové štýly...

en: Configure KLinkStatus...
sk: Nastaviť KLinkStatus...

en: About KLinkStatus
sk: Informácie o KLinkStatus

en: &Report Bug...
sk: &Oznámiť chybu...

en: All...
sk: &Všetko...

en: Broken...
sk: Poškodený...

en: Create Site Map...
sk: Vytvoriť mapu siete...

en: &Follow Last Link
sk: Sledovať posledný odkaz

en: Follow last Link checked (slower)
sk: Sledovať posledný kontrolovaný odkaz (pomalšie)

note: i18n("&Do not follow last Link checked"), "go-jump", "Do not follow last Link checked (faster)"); toggle_action->setCheckedState(item); this action must be in the tabwidget because the slot can't be connected to a particular sessionWidget
en: &Hide Search Panel
sk: &Skryť panel vyhľadávania

note: i18n("&Show Search Panel"), "go-top", "Show Search Panel"); toggle_action->setCheckedState(item);
en: &Reset Search Options
sk: &Vrátiť pôvodné nastavenia vyhľadávania

en: &Disable Updates on Results Table
sk: Zakázať aktualizácie na tabuľke výsledkov

en: Disable Updates on Results Table (faster)
sk: Zakázať aktualizácie v tabuľke výsledkov (rýchlejšie)

note: i18n("&Enable Updates on Results Table"), "view-refresh", "Enable Updates on Results Table (slower)"); toggle_action->setCheckedState(item); *************** Search menu *********************
en: &Start Search
sk: V&yhľadávať

en: &Pause Search
sk: &Prerušiť vyhľadávanie

en: St&op Search
sk: &Zastaviť vyhľadávanie

en: Search in Background
sk: Hľadať na pozadí

en: Check Links in background and update results when finished (faster)
sk: Kontrolovať odkazy na pozadí a aktualizovať výsledky po skončení (rýchlejšie)

en: &Broken Links
sk: Nefunkčné odkazy

en: &Displayed Links
sk: Zobrazené odkazy

en: &Unreferred Documents...
sk: Neodkazované dokumenty...

en: &Fix All...
sk: Opraviť všetko...

en: Check Links
sk: Skontrolovať odkazy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Unreferred Documents
sk: Neodkazované dokumenty

en: Previous View
sk: Predošlý pohľad

en: Next View
sk: Ďalší pohľad

en: Previous Session
sk: Predchádzajúce sedenie

en: Next Session
sk: Ďalšie sedenie

en: Change View
sk: Zmeniť pohľad

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: Whether to use the system real name and e-mail
sk: Či použiť systémové skutočné meno a e-mail

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The name associated to the user
sk: Meno asociované s používateľom

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The email associated to the user
sk: E-mail asociovaný s používateľom

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of entries in the combo url.
sk: Maximálny počet položiek v combo URL.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of simultaneous connections.
sk: Maximálny počet paralelných pripojení.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Timeout on getting an URL.
sk: Časový limit pre načítanie URL.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: History of combo url.
sk: História combo URL.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum depth to check.
sk: Maximálna hĺbka kontroly.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check parent folders.
sk: Či sa majú kontrolovať nadradené priečinky.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check external links.
sk: Či sa majú kontrolovať externé odkazy.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to remember the check settings like depth, and so on, on exit.
sk: Či si zapamätať nastavenia ako napr. hĺbku a pod. pri ukončení programu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether preview prefix in Quanta project is used to set the URL to check.
sk: Či preview prefix z Quanta projektu bude použitý pre určenie URL na kontrolu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to display a tree view or a flat view in the results view.
sk: Či zobraziť stromovú alebo jadnoduchú štruktúru výsledkov.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to automatically adjust the width of the result columns (Not used).
sk: Či automaticky nastaviť šírku stĺpcov výsledkov (nepoužité).

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the viewport of the result view should follow the last link checked.
sk: Či pohľad výsledkov nasleduje posledný kontrolovaný odkaz.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to send an User-Agent in HTTP requests.
sk: Či poslať Užívateľovho agenta v HTTP požiadavkách.

note: i18n: ectx: label, entry (UserAgent), group (klinkstatus)
en: Defines the HTTP User-Agent to send.
sk: Definuje HTTP Užívateľovho agenta na poslanie.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the user can see if the markup is valid by showing a column with an icon indicator.
sk: Či užívateľ môže vidieť či je značka platná pomocou stĺpca s ikonou.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Available Stylesheets for exporting the results in HTML
sk: Dostupné kaskádové štýly na export výsledkov do HTML

note: i18n: ectx: label, entry (PreferedStylesheet), group (klinkstatus)
en: Defines the stylesheet to use when exporting results to HTML
sk: Definuje kaskádové štýly na použitie pri exporte výsledkov do HTML

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the number of spaces Tidy uses to indent content, when indentation is enabled.
sk: Táto možnosť určuje počet medzier, ktoré Tidy používa na odsadenie obsahu, keď je odsadzovanie povolené.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: Whether to do line wrapping.
sk: Či robiť zalamovanie riadkov.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the right margin Tidy uses for line wrapping. Tidy tries to wrap lines so that they do not exceed this length.
sk: Táto možnosť určuje pravý okraj, ktorý Tity používa na zalomenie riadkov. Tity sa snaží zalomiť riadky, aby nepresiahli túto dĺžku.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output tag names in upper case. The default is no, which results in lower case tag names, except for XML input, where the original case is preserved.
sk: Táto možnosť určuje, či Tidy má použiť na výstup tagov veľké písmená. Predvolené je nie, čo má za následok názvy tagov malými písmenami, okrem XML vstupu, kde sa zachováva pôvodná veľkosť.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output attribute names in upper case. The default is no, which results in lower case attribute names, except for XML input, where the original case is preserved.
sk: Táto možnosť určuje, či Tidy má použiť na výstup atribútov veľké písmená. Predvolené je nie, čo má za následok názvy atribútov malými písmenami, okrem XML vstupu, kde sa zachováva pôvodná veľkosť.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the DOCTYPE declaration generated by Tidy. If set to "omit" the output won't contain a DOCTYPE declaration. If set to "auto" (the default) Tidy will use an educated guess based upon the contents of the document. If set to "strict", Tidy will set the DOCTYPE to the strict DTD. If set to "loose", the DOCTYPE is set to the loose (transitional) DTD. Alternatively, you can supply a string for the formal public identifier (FPI).
sk: Táto možnosť určuje DOCTYPE deklaráciu generovanú v Tidy. Ak je nastavené na "vynechať", výstup nebude obsahovať deklarádiu DOCTYPE. Ak je nastavené na "auto" (predvolené), Tidy použije kvalifikovaný odhad založený na obsahu dokumentu. Ak je nastavené na "strict", Tidy nastaví DOCTYPE na striktné DTD. Ak je nastavené na "voľné", DOCTYPE bude nastavené na voľné (prechodné) DTD. Prípadne môžete zadať reťazec pre formálny verejný identifikátor (FPI).

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should pretty print output, writing it as well-formed XML. Any entities not defined in XML 1.0 will be written as numeric entities to allow them to be parsed by a XML parser. The original case of tags and attributes will be preserved, regardless of other options.
sk: Táto možnosť určuje, či Tidy môže vytlačiť pekný výstup, napísaný ako dobre sformátované XML. Všetky entity nedefinované v XML 1.0 budú zapísané ako numerické entity na umožnenie ich analýzy XML parserom. Pôvodná veľkosť písma značiek a atribútov bude zachovaná, bez ohľadu na iné možnosti.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should strip out surplus presentational tags and attributes replacing them by style rules and structural markup as appropriate. It works well on the HTML saved by Microsoft Office products.
sk: Táto voľba určuje, či Tidy môže vyradiť zvyšok prezentačných značiek a atribútov a nahradiť ich pravidlami štýlov a strukturálnymi značkami podľa potreby. Funguje to dobre na HTML, ktoré ukladajú produkty Microsoft Office.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the character encoding Tidy uses for both the input and output.
sk: Táto možnosť určuje kódovanie znakov, ktoré Tidy použije na vstup a výstup.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Name of the configuration, e.g. kdewebdev
sk: Názov konfigurácie, napr. kdewebdev

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Periodicity of the check
sk: Periodicita kontroly

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Hour in which the task will be executed
sk: Hodina, v korej sa úloha vykoná

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: URL of the site to check
sk: URL servera na kontrolu

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: For protocols different than HTTP, specify the root of your files, e.g. '/var/www'
sk: Pre protokoly iné ako HTTP, určite koreň vašich súborov, napr. '/var/www'

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Depth of recursive search, -1 is unlimited
sk: Hĺbka rekurzívneho hľadania, -1 je neobmedzené

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check links in parent folders
sk: Či sa majú kontrolovať odkazy v nadradených priečinkoch

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check external links
sk: Či sa majú kontrolovať externé odkazy

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: The URLs that match the regexp will not be checked
sk: URL vyhovujúce regulárnemu výrazu nebudú kontrolované

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: Whether to include only broken links in the result
sk: Či zahrnúť iba pokazené odkazy vo výsledku

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The directory where the results will be saved
sk: Adresár, kam sa uložia výsledky

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The e-mail address to where results will be emailed
sk: E-mailová adresa na odoslanie výsledkov

en: No Content
sk: Žiadny obsah

en: redirection
sk: rresmerovanie

en: Could not find the KLinkStatus part; did you configure with '--prefix=/$KDEDIR' and perform 'make install'?
sk: KLinkStatus nenájdený; spustili ste configure s '--prefix=/$KDEDIR' a 'make install'?

en: A Link Checker
sk: Kontrola odkazov

en: Check
sk: Kontrolovať

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Results
sk: Výsledky

en: Identification
sk: Identifikácia

en: Configure the way KLinkstatus reports itself
sk: Konfigurovať spôsob akým KLinkstatus reportuje sám seba

en: Mail Transport
sk: Prenos pošty

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (file_export_html)
en: Export to HTML
sk: Exportovať do HTML

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: &Nastavenia

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: &Zobraziť

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
sk: &Hľadať

note: i18n: ectx: Menu (recheck)
en: Recheck
sk: Znova skontrolovať

note: i18n: ectx: Menu (validate)
en: &Validate
sk: Skontrolovať

note: i18n: ectx: Menu (manual_validation)
en: Manual Fix
sk: Ručná oprava

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
sk: &Okno

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
sk: Navigácia

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sk: &Pomocník

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (linksToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sk: &Nástroje

en: A Link Checker.
    
    KLinkStatus belongs to the kdewebdev module from KDE.
sk: Kontrola odkazov.
    
    KLinkStatus patrí k modulu kdewebdev z KDE.

en: Document to open
sk: Otvoriť dokument

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSystemIdentity)
en: Use System Identity
sk: Použiť systémovú identitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Real name
sk: &Skutočné meno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail address
sk: E-mailová adre&sa

en: Configure PIM information
sk: Nastaviť PIM informácie

en: User Information
sk: Informácie o užívateľovi

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scheduling
sk: Plánovanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
sk: Názov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Periodicity
sk: Periodicita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Hour
sk: Hodina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BrokenLinksOnly)
en: Show Broken Links Only
sk: Zobraziť iba poškodené odkazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Results Folder
sk: Priečinok výsledkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: E-Mail Recipient
sk: Príjemca e-mailu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Search Options
sk: Možnosti hľadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Document Root
sk: Koreňový priečinok doskumentov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Depth
sk: Hĺbka

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Depth) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spinbox_depth)
en: Unlimited
sk: Bez obmedzenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check Parent Folders
sk: Kontrolovať nadradené priečinky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check External Links
sk: Kontrolovať externé odkazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RegularExpression)
en: Do not check Regular Expression
sk: Nekontrolovať regulárne výrazy

en: Configure Site check Automation
sk: Nastaviť automatizáciu kontroly servera

en: New...
sk: Nový...

en: Remove
sk: Odstrániť

en: empty
sk: prázdne

en: Could not delete configuration file %1
sk: Nemôžem vymazať konfiguračný súbor %1

en: Recurring Check Name
sk: Opakujúca kontrola mena

en: Schedule Link Checks...
sk: Naplánovať kontroly odkazov...

en: Edit Script Actions...
sk: Upraviť akcie skriptov...

en: Reset Script Actions...
sk: Vynulovať akcie skriptov...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Links Checked
sk: Odkazy skontrolované

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Status
sk: Stav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Good
sk: Dobrý

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Broken
sk: Chybný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Undetermined
sk: Neurčené

note: i18n: tag script attribute text
en: Statistics
sk: Štatistika

note: i18n: tag script attribute comment
en: Statistics Script
sk: Skript štatistiky

en: Choose a Document Root
sk: Vybrať koreňový adresár dokumentov

en: As you are using a protocol other than HTTP, 
    there is no way to guess where the document root is, 
    in order to resolve relative URLs like the ones started with "/".
    
    Please specify one:
sk: Pretože používate iný protokol ako HTTP,
    nie je žiadny spôsob ako zistiť kde je koreň dokumentu,
    na vyriešenie relatívnych URL ako sú tie začínajúce na  "/".
    
    Prosím zadajte URL:

en: Login Input
sk: Vstup loginu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain
sk: Doména

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. '<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>'. Should be the same as the action attribute in the form element, e.g.: '<a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action="/login/login"&gt;</span></p></body></html>
sk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL na poslanie cez HTTP POST požiadavku, napr. '<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>'. Malo by to byť rovnaké ako atribút action v prvku form, napr.: '<a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action="/login/login"&gt;</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>
sk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL na poslanie cez HTTP POST požiadavku, napr. 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: POST Data
sk: POST Dáta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the fields to send to the POST request. Typically, the keys are <span style=" font-weight:600;">user</span>, <span style=" font-weight:600;">password</span> and <span style=" font-weight:600;">button</span> 'name' attributes in the <span style=" font-weight:600;">input</span> elements inside the form definition</p></body></html>
sk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Vložiť polia na poslanie cez POST požiadavku. Obyčajne sú kľúče <span style=" font-weight:600;">user</span>, <span style=" font-weight:600;">password</span> a <span style=" font-weight:600;">button</span> 'name' atribúty v prvkoch <span style=" font-weight:600;">input</span> v definícii formulára</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Key
sk: Kľúč

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Value
sk: Hodnota

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, buttonAdd)
en: Add
sk: Pridať

en: S&earch:
sk: &Nájsť:

en: Status:
sk: Stav:

en: All Links
sk: Všetky odkazy

en: Good Links
sk: Funkčné odkazy

en: Broken Links
sk: Nefunkčné odkazy

en: Malformed Links
sk: Zle sformované odkazy

en: Undetermined Links
sk: Neurčené odkazy

en: Clear filter
sk: Vyčistiť filter

en: Enter the terms to filter the result link list
sk: Vložte výrazy pre filtrovanie zoznamu odkazov

en: Choose what kind of link status to show in result list
sk: Vyberte stav podľa ktorého sa vyberú odkazy do zoznamu výsledkov

en: Label
sk: Štítok

en: Javascript not supported
sk: Javascript nie je podporovaný

en: Checking...
sk: Kontrolujem...

en: Cowardly refusing to check an empty URL.
sk: Zbabelo odmietam kontrolovať prázdne URL.

en: Stopped
sk: Zastavené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_progressbar) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, progressLabel)
en: Ready
sk: Pripravený

en: Finished checking %1
sk: Kontrola ukončená %1

en: Paused
sk: Pozastavené

en: Adding level...
sk: Pridať úroveň...

en: Resuming
sk: Pokračujem

en: Export Results as HTML
sk: Exportovať výsledky ako HTML

en: Create XML Site Map
sk: Vytvoriť XML mapu siete

en: Use a protocol other than HTTP, e.g. file, ftp, sftp, fish, etc., so the files can be saved.
sk: Použiť protokol iný ako HTTP, napr. file, ftp, sftp, fish, atď., aby sa dali uložiť súbory.

en: Checking %1
sk: Kontrolujem %1

en: Done rechecking %1
sk: Nová kontrola hotová %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search
sk: Hľadať

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Cookie based authentication, only possible with HTTP based protocol.
sk: Autentifikácia založená na cookies, možná iba s protokolom HTTP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Login
sk: Prihlásenie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Depth)
en: Depth:
sk: Hĺbka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_subdirs_only)
en: Do &not check parent folders
sk: &Nekontrolovať nadradené priečinky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_external_links)
en: Chec&k external links
sk: &Kontrolovať externé odkazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Do not check regular expression:
sk: Nekontrolovať regulárny výraz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_checked_links)
en: Checked Links:
sk: Skontrolované odkazy:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elapsedTimeLabel)
en: Elapsed time:
sk: Uplynulý čas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTTP Identification
sk: HTTP identifikácia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SendIdentification)
en: Send Identification
sk: Poslať identifikáciu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: User-Agent
sk: Užívateľov agent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDefault)
en: Default
sk: Predvolené

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup)
en: Identity
sk: Identita

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: View
sk: Zobraziť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayTreeView)
en: Tree
sk: Stromová štruktúra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayFlatView)
en: Flat (faster)
sk: Ploché (rýchlejšie)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup13_2)
en: Misc
sk: Rôzne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FollowLastLinkChecked)
en: Follow Last Link Checked
sk: Nasleduj posledný skontrolovaný odkaz

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Export Results
sk: Exportovať výsledky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preferred Style Sheet:
sk: Preferovaný kaskádový štýl:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
sk: Sieť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Number of simultaneous connections:
sk: Počet paralelných pripojení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Timeout in seconds:
sk: Časový interval v sekundách:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Input
sk: Vstup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check external links
sk: Kontrolovať externé odkazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Number of items in URL history:
sk: Počet položiek v URL histórii:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check parent folders
sk: Kontrolovať nadradené priečinky

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Check this one if you want to use Quanta's project preview prefix in the URL to check
sk: Začkrtnite tento prepínač ak chcete použiť preview prefix pre projekty Quanty v kontrolovanej URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Use preview prefix
sk: Použiť preview prefix

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberCheckSettings)
en: Remember settings when exit
sk: Zapamätať si nastavenia pri ukončení programu

en: Open new tab
sk: Otvoriť novú záložku

en: Close the current tab
sk: Zavrieť aktuálnu záložku

en: Session%1
sk: Sedenie%1

en: KLinkStatus - Link Checker
sk: KLinkStatus - Kontrolovač odkazov

en: Invalid URL.
sk: Neplatná URL

en: Edit Referrer
sk: Upraviť odkazovateľa

en: All
sk: Všetko

en: Open URL
sk: Otvoriť URL:

en: Open Referrer URL
sk: Otvoriť URL odkazujúcej stránky

en: Copy URL
sk: Kopírovať URL

en: Copy Referrer URL
sk: Kopírovať URL odkazujúcej stránky

en: Copy Cell Text
sk: Kopírovať text bunky

en: Delete checked Documents
sk: Vymazať skontrolované dokumenty

en: Delete All Documents
sk: Vymazať všetky dokumenty

en: Cannot crawl through directories using HTTP.
    
    Try using file, ftp, sftp or fish, for example.
sk: Nemôžem preliezť cez adresáre pomocou HTTP.
    
    Skúste použiť napríkald file, ftp, sftp alebo fish.

en: Crawling folders...
sk: Preliezanie priečinkov...

en: Matching results...
sk: Zodpovedajúce výsledky...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UnreferredDocumentsWidget)
en: Unreferred DocumentsWidget
sk: Nereferovaný DocumentsWidget

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_url)
en: Base Folder:
sk: Základný priečinok:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KListWidgetSearchLine, documentSearchLine)
en: Filter Documents...
sk: Filtrovať dokumenty...
