libphonon - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
sk: <html>Zvukové prehrávacie zariadenie <b>%1</b> nepracuje.<br/> Použije sa <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
sk: <html>Prepínam na zvukové zariadenie <b>%1</b><br/> ktoré sa stalo dostupné a má vyššiu prioritu.</html>

en: Revert back to device '%1'
sk: Prepnúť späť na zariadenie "%1"

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
sk: <html>Prepínam na zvukové prehrávacie zariadenie <b>%1</b><br/>ktoré má vyššiu prioritu alebo je špecificky nastavené pre tento prúd.</html>

en: Restart Application
sk: Reštartovať aplikáciu

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
sk: Zmenili ste subsystém multimediálneho systému Phonon.
    
    Na použitie tejto zmeny musíte reštartovať '%1'.

en: Main Menu
sk: Hlavná ponuka

en: Title Menu
sk: Ponuka titulov

en: Audio Menu
sk: Ponuka zvuku

en: Subtitle Menu
sk: Ponuka titulkov

en: Chapter Menu
sk: Ponuka kapitol

en: Angle Menu
sk: Ponuka uhlov

en: %0 by %1
sk: %0 o %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
sk: Upozornenia

[ctx: Phonon::]
en: Music
sk: Hudba

[ctx: Phonon::]
en: Communication
sk: Komunikácia

[ctx: Phonon::]
en: Games
sk: Hry

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
sk: Dostupnosť

[ctx: Phonon::]
en: Recording
sk: Nahrávanie

[ctx: Phonon::]
en: Control
sk: Ovládanie

en: PulseAudio Sound Server
sk: Zvukový server PulseAudio

en: Volume: %1%
sk: Hlasitosť: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
sk: Použite tento posuvník pre nastavenie hlasitosti. Vľavo je 0%, vpravo je %1%

en: Muted
sk: Stlmené
