phonon_gstreamer - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
sk: Upozornenie: Zdá sa že nemáte balík gstreamer0.10-plugins-good nainštalovaný.
              Niektoré funkcie videa boli vypnuté.

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
sk: Varovanie: Pravdepodobne nemáte správne nainštalovaný balík GStreamer plugins.
    Audio a video podpora bude vypnutá.

en: Default
sk: Predvolené

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Disable
sk: Zakázať

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
sk: Jeden alebo viac pluginov chýba vo vašej inštalácii GStreamer.

en: Missing codec helper script assistant.
sk: Chýba pomocník skriptu nápovedy kodeku.

en: Plugin codec installation failed.
sk: Inštalácia pluginu kodeku zlyhala.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
sk: Phonon sa snažil nainštalovať neplatný názov kodeku.

en: The codec installer crashed.
sk: Inštalátor kodeku spadol.

en: The required codec could not be found for installation.
sk: Nenašiel sa potrebný kodek na inštaláciu.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
sk: Počas inštalácie kodeku nastala nešpecifikovaná chyba.

en: Not all codecs could be installed.
sk: Nepodarilo sa nainštalovať všetky kodeky.

en: User aborted codec installation
sk: Používateľ zrušil inštaláciu kodeku

en: Could not update plugin registry after update.
sk: Nemôžem aktualizovať register pluginu po aktualizácii.
