audiorename_plugin - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
sl: Starejša datoteka z imenom »%1« že obstaja.

en: A similar file named '%1' already exists.
sl: Podobna datoteka z imenom »%1« že obstaja.

en: A newer file named '%1' already exists.
sl: Novejša datoteka z imenom »%1« že obstaja.

en: Source File
sl: Izvorna datoteka

en: Existing File
sl: Obstoječa datoteka

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
sl: Ali želite obstoječo datoteko zamenjati z datoteko na desni?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
sl: Ta zvočna datoteka ni shranjena
    na krajevnem gostitelju.
    Da jo naložite, kliknite na to oznako.

en: Unable to load audio file
sl: Zvočne datoteke ni mogoče naložiti

en: Artist: %1
sl: Izvajalec: %1

en: Title: %1
sl: Naslov: %1

en: Comment: %1
sl: Opomba: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
sl: Bitna hitrost: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
sl: Hitrost vzorčenja: %1 %2

en: Length:
sl: Dolžina:
