kcm_emoticons - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
sl: Vnesite niz za izrazno ikono. Če želite uporabiti več nizov, jih ločite s presledki.

en: Emoticons
sl: Izrazne ikone

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
sl: Povlecite ali vnesite naslov URL teme izraznih ikon

en: Emoticon themes must be installed from local files.
sl: Teme izraznih ikon morajo biti nameščene iz krajevnih datotek.

en: Could Not Install Emoticon Theme
sl: Ni bilo mogoče namestiti teme izraznih ikon

en: Do you want to remove %1 too?
sl: Ali želite odstraniti tudi %1?

en: Delete emoticon
sl: Izbriši izrazno ikono

en: Add Emoticon
sl: Dodaj izrazno ikono

en: Edit Emoticon
sl: Uredi izrazno ikono

en: New Emoticon Theme
sl: Nova tema izraznih ikon

en: Enter the name of the new emoticon theme:
sl: Vnesite ime nove teme izraznih ikon:

en: %1 theme already exists
sl: Tema %1 že obstaja

en: Choose the type of emoticon theme to create
sl: Izberite vrsto nove teme izraznih ikon, ki bo ustvarjena

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
sl: Upravljalnik izraznih ikon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
sl: Ustvari novo izrazno ikono

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
sl: Ustvarite novo izrazno ikono, tako da ji določite ikono in besedilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
sl: Dodaj ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
sl: Spremeni ikono ali besedilo izbrane izrazne ikone

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
sl: Uredite izbrano izrazno ikono, da ji spremenite ikono ali besedilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
sl: Uredi ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
sl: Odstrani izbrano izrazno ikono

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
sl: Odstrani izbrano izrazno ikono s trdega diska

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
sl: Odstrani

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
sl: Okoli izraznih ikon morajo biti presledki

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
sl: Oblikujte novo temo izraznih ikon

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
sl: Ustvarite novo temo. Začnite z izbiro imena, nato uporabite gumb Dodaj za dodajanje izraznih ikon v novo temo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
sl: Nova tema ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
sl: Dobi nove teme ikon iz interneta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
sl: Za uporabo te možnosti morate biti povezani na internet. Prikazalo se bo pogovorno okno s seznamom tem izraznih ikon na strani http://www.kde-look.org. S klikom na gumb Namesti bo izbrana tema krajevno nameščena.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
sl: Dobi nove teme ikon ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
sl: Namesti arhiv s temo, ki je že na računalniku

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
sl: Če na računalniku že imate arhiv s temo izraznih ikon, jo lahko s klikom na ta gumb namestite in tako omogočite v programih KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
sl: Namesti temo iz datoteke ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
sl: Odstrani izbrano temo s trdega diska

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
sl: S klikom na ta gumb lahko izbrano temo odstranite s trdega diska.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
sl: Odstrani temo
