kcm_phonon - en to sl translation catalogue (60 entries)

en: Playback (%1)
sl: Predvajanje (%1)

en: Recording (%1)
sl: Snemanje (%1)

en: Independent Devices
sl: Neodvisne naprave

en: KDE Audio Hardware Setup
sl: KDE-jeva nastavitev zvočnih naprav

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, hardwareGroupBox)
en: Hardware
sl: Strojna oprema

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileLabel)
en: Profile
sl: Profil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardLabel)
en: Sound Card
sl: Zvočna kartica

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deviceGroupBox)
en: Device Configuration
sl: Nastavitev naprave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Connector
sl: Povezovalnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel)
en: Sound Device
sl: Zvočna naprava

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, outputGroupBox)
en: Speaker Placement and Testing
sl: Postavitev in preizkušanje zvočnikov

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, inputGroupBox)
en: Input Levels
sl: Vhodne vrednosti

[ctx: @info User changed Phonon backend]
en: To apply the backend change you will have to log out and back in again.
sl: Da bodo spremembe zaledja stopile v veljavo, se boste morali odjaviti in znova prijaviti.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_select) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_select)
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
sl: Seznam najdenih zaledij za Phonon, ki so na vašem sistemu. Tukaj prikazan seznam določa, v kakšnem vrstnem redu jih bo Phonon uporabljal.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_up) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, preferButton)
en: Prefer
sl: Višje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_down) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, deferButton)
en: Defer
sl: Nižje

en: Audio Playback
sl: Predvajanje zvoka

en: Audio Recording
sl: Snemanje zvoka

en: Video Recording
sl: Snemanje videa

en: Invalid
sl: Neveljavno

en: Test the selected device
sl: Preizkusi izbrano napravo

en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
sl: Določa privzeti vrstni red naprav, ki ga posamezne kategorije lahko prepišejo.

en: Default Audio Playback Device Preference
sl: Privzeta prednost naprav za predvajanje zvoka

en: Default Audio Recording Device Preference
sl: Privzeta prednost naprav za snemanje zvoka

en: Default Video Recording Device Preference
sl: Privzeta prednost naprav za snemanje videa

en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
sl: Prednost naprav za predvajanje zvoka za kategorijo »%1«

en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
sl: Prednost naprav za snemanje zvoka za kategorijo »%1«

en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
sl: Prednost naprav za snemanje videa za kategorijo »%1«

en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
sl: Uveljavi trenutno prikazan seznam prednosti naprav še za naslednje kategorije predvajanja zvoka:

en: Default/Unspecified Category
sl: Privzeta/nedoločena kategorija

en: Failed to set the selected audio output device
sl: Izbrane naprave za predvajanje zvoka ni bilo mogoče nastaviti

en: Your backend may not support audio recording
sl: Zaledje morda ne podpira snemanja zvoka

en: Your backend may not support video recording
sl: Zaledje morda ne podpira snemanja videa

en: Testing %1
sl: Preizkušanje – %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, categoryTree) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, categoryTree)
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
sl: Različne kategorije uporab predstavnosti. Za vsako kategorijo lahko izberete, katero napravo želite uporabljati.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAdvancedDevicesCheckBox)
en: Show advanced devices
sl: Prikaži napredne naprave

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, applyPreferencesButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Use the currently shown device list for more categories.
sl: Uporabi trenutno prikazan seznam naprav za več kategorij.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Apply Device List To...
sl: Uveljavi seznam za ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, deviceList)
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
sl: Naprave najdene na vašem sistemu, ki so primerne za izbrano kategorijo. Izberite napravo, ki jo želite uporabljati.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, deviceList)
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
sl: Vrstni red določa prednost naprav. Če iz kakršnegakoli razloga ne more biti uporabljena prva naprava, bo Phonon poskusil uporabiti drugo, in tako naprej.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testPlaybackButton)
en: Test
sl: Preizkus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, preferButton)
en: prefer the selected device
sl: povečaj prednost izbrani napravi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deferButton)
en: no preference for the selected device
sl: znižaj prednost izbrani napravi

en: Phonon Configuration Module
sl: Nastavitveni modul Phonon

en: Copyright 2006 Matthias Kretz
sl: Avtorske pravice 2006 Matthias Kretz

en: Device Preference
sl: Prednost naprav

en: Backend
sl: Zaledje

en: Audio Hardware Setup
sl: Nastavitev zvočnih naprav

en: Front Left
sl: Spredaj levo

en: Front Left of Center
sl: Spredaj levo od sredine

en: Front Center
sl: Spredaj v sredini

en: Front Right of Center
sl: Spredaj desno od sredine

en: Front Right
sl: Spredaj desno

en: Side Left
sl: Ob strani levo

en: Side Right
sl: Ob strani desno

en: Rear Left
sl: Zadaj levo

en: Rear Center
sl: Zadaj v sredini

en: Rear Right
sl: Zadaj desno

en: Subwoofer
sl: Nizkotonec

en: Unknown Channel
sl: Neznan kanal
