kcmhtmlsearch - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine. You can get ht://dig at the
sl: Iskanje po celotnem besedilu uporablja iskalnik ht://dig. Dobite ga lahko na

en: Information about where to get the ht://dig package.
sl: Podrobnosti o tem, kje dobite paket ht://dig.

en: ht://dig home page
sl: Domača stran ht://dig

en: Program Locations
sl: Mesta programov

en: Enter the path to your htdig program here, e.g. /usr/local/bin/htdig
sl: Vnesite pot to programa htdig; npr. /usr/local/bin/htdig

en: Enter the path to your htsearch program here, e.g. /usr/local/bin/htsearch
sl: Vnesite pot do programa htsearch; npr. /usr/local/bin/htsearch

en: Enter the path to your htmerge program here, e.g. /usr/local/bin/htmerge
sl: Vnesite pot to programa htmerge; npr. /usr/local/bin/htmerge

en: Scope
sl: Obseg

en: Here you can select which parts of the documentation should be included in the fulltext search index. Available options are the KDE Help pages, the installed man pages, and the installed info pages. You can select any number of these.
sl: Tu lahko izberete dele dokumentacije, ki naj bodo vključeni v kazalo iskanja po celotnem besedilu. Razpoložljive možnosti so strani pomoči KDE, nameščene strani man in nameščene strani info. Izberete lahko karkoli od tega.

en: &KDE help
sl: Pomoč &KDE

en: &Man pages
sl: Strani &man

en: &Info pages
sl: Strani &info

en: Additional Search Paths
sl: Dodatne iskalne poti

en: Here you can add additional paths to search for documentation. To add a path, click on the <em>Add...</em> button and select the folder from where additional documentation should be searched. You can remove folders by clicking on the <em>Delete</em> button.
sl: Tu lahko dodate dodatne poti za iskanje dokumentacije. Pot dodate s klikom na gumb <em>Dodaj ...</em> in izbiro mape, kjer se nahaja dokumentacija. Mape lahko odstranite z gumbom <em>Izbriši</em>.

en: Add...
sl: Dodaj ...

en: Delete
sl: Izbriši

en: Language Settings
sl: Jezikovne nastavitve

en: Here you can select the language you want to create the index for.
sl: Tu lahko izberete jezik, za katerega želite ustvariti stvarno kazalo.

en: &Language
sl: &Jezik

en: Generate Index...
sl: Ustvari kazalo ...

en: Click this button to generate the index for the fulltext search.
sl: Pritisnite na gumb za izdelavo kazala za iskanje po celotnem besedilu.

en: without name
sl: brez imena

en: <h1>Help Index</h1> This configuration module lets you configure the ht://dig engine which can be used for fulltext search in the KDE documentation as well as other system documentation like man and info pages.
sl: <h1>Seznam pomoči</h1> Ta nastavitveni modul vam omogoča nastavitev programa ht://dig, ki ga lahko uporabite za iskanje po celotnem besedilu dokumentacije KDE, kakor tudi ostale sistemske dokumentacije kot so strani man in info.
