kcmicons - en to sl translation catalogue (57 entries)

en: Use of Icon
sl: Uporaba ikone

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
sl: Privzeta

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
sl: Dejavna

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
sl: Onemogočena

en: Size:
sl: Velikost:

en: Animate icons
sl: Animiraj ikone

en: Set Effect...
sl: Nastavi učinek ...

en: Desktop
sl: Namizje

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica

en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Small Icons
sl: Majhne ikone

en: Panel
sl: Pult

en: Dialogs
sl: Pogovorna okna

en: All Icons
sl: Vse ikone

en: Setup Default Icon Effect
sl: Nastavi privzeti ikonski učinek

en: Setup Active Icon Effect
sl: Nastavi dejavni ikonski učinek

en: Setup Disabled Icon Effect
sl: Nastavi onemogočen ikonski učinek

en: &Effect:
sl: &Učinek:

en: No Effect
sl: Brez učinka

en: To Gray
sl: Posivi

en: Colorize
sl: Obarvaj

en: Gamma
sl: Gama

en: Desaturate
sl: Zmanjšaj nasičenost

en: To Monochrome
sl: V enobarvno

en: &Semi-transparent
sl: &Napol prozorno

en: Preview
sl: Predogled

en: Effect Parameters
sl: Parametri učinka

en: &Amount:
sl: &Količina:

en: Co&lor:
sl: &Barva:

en: &Second color:
sl: &Druga barva

en: Name
sl: Ime

en: Description
sl: Opis

en: Install Theme File...
sl: Namesti datoteko s temo ...

en: Install a theme archive file you already have locally
sl: Namesti arhiv s temo, ki je že na računalniku

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
sl: Če na računalniku že imate arhiv s temo, jo lahko s klikom na ta gumb namestite in tako omogočite v programih KDE

en: Get New Themes...
sl: Dobi nove teme ...

en: Get new themes from the Internet
sl: Dobi nove teme z interneta

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
sl: Za uporabo te možnosti morate biti povezani na internet Prikazalo se bo pogovorno okno s seznamom tem na strani http://www.kde-look.org. S klikom na gumb Namesti bo izbrana tema krajevno nameščena.

en: Remove Theme
sl: Odstrani temo

en: Remove the selected theme from your disk
sl: Odstrani izbrano temo s trdega diska

en: This will remove the selected theme from your disk.
sl: To bo odstranilo izbrano temo z vašega trdega diska.

en: Select the icon theme you want to use:
sl: Izberite temo ikon, ki jo želite uporabljati:

en: Drag or Type Theme URL
sl: Povlecite ali vnesite naslov URL teme

en: Unable to find the icon theme archive %1.
sl: Ni bilo mogoče najti arhiva s temami ikon %1.

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
sl: Ni bilo mogoče prejeti arhiva s temami ikon.
    Preverite, če je naslov %1 pravilen.

en: The file is not a valid icon theme archive.
sl: Datoteka ni veljaven arhiv s temami ikon.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
sl: Med namestitvijo je prišlo do težave. Vseeno je bila večina tem v arhivu nameščena

en: Installing icon themes
sl: Nameščanje tem ikon

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
sl: <qt>Nameščanje teme <strong>%1</strong></qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
sl: <qt>Ali res želite odstraniti temo ikon <strong>%1</strong>?<br /><br />S tem bodo izbrisane datoteke za to temo.</qt>

en: Confirmation
sl: Potrditev

en: &Theme
sl: &Tema

en: Ad&vanced
sl: &Napredno

en: Icons
sl: Ikone

en: Icons Control Panel Module
sl: Nadzorni modul za ikone

en: (c) 2000-2003 Geert Jansen
sl: © 2000-2003 Geert Jansen

en: <h1>Icons</h1>This module allows you to choose the icons for your desktop.<p>To choose an icon theme, click on its name and apply your choice by pressing the "Apply" button below. If you do not want to apply your choice you can press the "Reset" button to discard your changes.</p><p>By pressing the "Install Theme File..." button you can install your new icon theme by writing its location in the box or browsing to the location. Press the "OK" button to finish the installation.</p><p>The "Remove Theme" button will only be activated if you select a theme that you installed using this module. You are not able to remove globally installed themes here.</p><p>You can also specify effects that should be applied to the icons.</p>
sl: <h1>Ikone</h1> Ta modul vam omogoča izbrati ikone za vaše namizje. <p>Da bi izbrali ikonsko temo, kliknite na njeno ime in uveljavite izbiro s klikom na gumb »Uveljavi«. Če ne želite uveljaviti vaših izbir, kliknite na gumb »Ponastavi«, da zavržete spremembe.</p> <p>S klikom na »Namesti temo iz datoteke ...« lahko namestite novo temo ikon tako, da v polje vnesete njeno mesto ali pa do nje prebrskate. Kliknite na gumb »V redu«, da končate namestitev.</p> <p>Gumb »Odstrani temo« bo dejaven samo, če izberete temo, ki ste jo namestili s tem modulom. Sistemsko nameščenih tem tukaj ne morete odstraniti.</p> <p>Lahko tudi določite učinke, ki naj se uporabijo na ikonah.</p>
