kcmkdnssd - en to sl translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
sl: Dodatne domene

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
sl: Seznam dodatnih internetnih domen, ki bodo prebrskane za storitvami. Ponavadi je krajevno omrežje že vključeno v brskanje.

en: ZeroConf configuration
sl: Nastavitev ZeroConf

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
sl: © 2004-2007 Jakub Stachowski

en: Setup services browsing with ZeroConf
sl: Nastavi brskanje po storitvah z ZeroConf
