kcmnotify - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
sl: <h1>Sistemska obvestila</h1>KDE dovoljuje precej nadzora nad tem, kako boste obveščeni ob določenih dogodkih. Obstaja nekaj možnosti o tem, kako ste obveščeni:<ul><li>kot je bil program prvotno zasnovan.</li><li>s piskom ali drugim zvokom.</li><li>s pogovornim oknom z dodatnimi podrobnostmi.</li><li>z beleženjem dogodka v datoteko z dnevnikom brez vsakršnih dodatnih vidnih ali zvočnih opozoril.</li></ul>

en: Event source:
sl: Vir dogodka:

en: &Applications
sl: &Programi

en: &Player Settings
sl: Nastavitve &predvajalnika

en: System Notification Control Panel Module
sl: Nadzorni modul za sistemska obvestila

en: (c) 2002-2006 KDE Team
sl: © 2002-2006 Ekipa KDE

en: Original implementation
sl: Izvirna izvedba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
sl: Uporabi zvočni sistem &KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: 100%
sl: 100 %

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: 0%
sl: 0 %

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbVolume)
en: Force &Volume:
sl: &Vsili glasnost:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
sl: Uporabi &zunanji predvajalnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
sl: &Predvajalnik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
sl: &Brez zvočnega izhoda
