kde-menu - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Menu item '%1' could not be highlighted.
sl: Predmeta menija »%1« ni bilo mogoče poudariti.

en: KDE Menu query tool.
    This tool can be used to find in which menu a specific application is shown.
    The --highlight option can be used to visually indicate to the user where
    in the KDE menu a specific application is located.
sl: KDE-jevo orodje za poizvedovanje o zagonskem meniju.
    S tem orodjem je mogoče ugotoviti v katerem meniju je prikazan določen program.
    Z možnostjo --highlight lahko na viden način uporabniku pokažete, kje v 
    zagonskem meniju KDE-ja se nahaja določen program.

en: (c) 2003 Waldo Bastian
sl: © 2003 Waldo Bastian

en: Author
sl: Avtor

en: Output data in UTF-8 instead of local encoding
sl: Podatke prikaže s kodiranjem UTF-8 in ne v krajevnem kodiranju

en: Print menu-id of the menu that contains
    the application
sl: Izpiše ID menija v katerem se nahaja program

en: Print menu name (caption) of the menu that
    contains the application
sl: Izpiše ime menija, v katerem se nahaja program

en: Highlight the entry in the menu
sl: Poudari vnos v meniju

en: Do not check if sycoca database is up to date
sl: Ne preverja, ali je podatkovna zbirka SysCoCa posodobljena

en: The id of the menu entry to locate
sl: ID vnosa, ki ga želite poiskati

en: You must specify an application-id such as 'kde4-konsole.desktop'
sl: Podati morate ID programa, na primer »kde4-konsole.desktop«

en: You must specify at least one of --print-menu-id, --print-menu-name or --highlight
sl: Podati morate vsaj eno izmed možnosti --print-menu-id, --print-menu-name ali --highlight

en: No menu item '%1'.
sl: Ni predmeta menija »%1«.

en: Menu item '%1' not found in menu.
sl: Predmeta menija »%1« ni bilo mogoče najti v meniju.
