khelpcenter - en to sl translation catalogue (125 entries)

en: KDE Help Center
sl: KDE-jevo središče za pomoč

en: The KDE Help Center
sl: KDE-jevo središče za pomoč

en: (c) 1999-2011, The KHelpCenter developers
sl: © 1999-2011, razvijalci KDE-jevega središča za pomoč

en: Original Author
sl: Prvotni avtor

en: Info page support
sl: Podpora stranem info

en: URL to display
sl: URL, ki naj se prikaže

en: Top-Level Documentation
sl: Vrhnja dokumentacija

[ctx: Describes documentation entries that are in English]
en: English
sl: Angleščina

en: Font Configuration
sl: Nastavitve pisav

en: Sizes
sl: Velikosti

[ctx: The smallest size a will have]
en: M&inimum font size:
sl: Naj&manjša velikost pisave:

[ctx: The normal size a font will have]
en: M&edium font size:
sl: Sr&ednja velikost pisave:

en: Fonts
sl: Pisave

en: S&tandard font:
sl: &Običajna pisava:

en: F&ixed font:
sl: Pisava &stalne širine:

en: S&erif font:
sl: Pisava &z nastavki:

en: S&ans serif font:
sl: Pisava &brez nastavkov:

en: &Italic font:
sl: &Ležeča pisava:

en: &Fantasy font:
sl: &Fantazijska pisava:

en: Encoding
sl: Kodiranje

en: &Default encoding:
sl: Privzeto &kodiranje:

en: Use Language Encoding
sl: Uporabi kodiranje jezika

en: &Font size adjustment:
sl: Prilagoditev &velikosti pisav:

en: By Topic
sl: Po temi

en: Alphabetically
sl: Po abecedi

en: Rebuilding glossary cache...
sl: Grajenje predpomnilnika besednjaka ...

en: Rebuilding cache... done.
sl: Grajenje predpomnilnika ... končano.

en: Error
sl: Napaka

en: Unable to show selected glossary entry: unable to open file 'glossary.html.in'!
sl: Ni bilo mogoče prikazati izbranega gesla besednjaka: ni bilo mogoče odpreti datoteke »glossary.html.in«!

en: See also:
sl: Glejte tudi:

en: KDE Glossary
sl: Besednjak KDE

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine.
sl: Iskanje po celotnem besedilu uporablja HTML iskalnik ht://dig.

en: Information about where to get the ht://dig package.
sl: Podrobnosti o tem, kje dobite paket ht://dig.

en: You can get ht://dig at the ht://dig home page
sl: ht://dig lahko dobite na domači strani ht://dig

en: Program Locations
sl: Mesta programov

en: Enter the URL of the htsearch CGI program.
sl: Vnesite URL za program CGI htsearch.

en: Indexer:
sl: Izgrajevalnik kazal:

en: Enter the path to your htdig indexer program here.
sl: Vnesite pot do programa za izgrajevanje kazal htdig.

en: htdig database:
sl: Podatkovna zbirka htdig:

en: Enter the path to the htdig database folder.
sl: Vnesite pot do mape s podatkovno zbirko htdig.

en: By Category
sl: Po kategoriji

en: Change Index Folder
sl: Spremeni mapo s kazali

en: Index folder:
sl: Mapa s kazali:

en: Build Search Indices
sl: Izgradi kazala za iskanje

en: Index creation log:
sl: Dnevnik ustvarjanja kazala:

[ctx: Label for button to close search index progress dialog after successful completion]
en: Close
sl: Zapri

en: Index creation finished.
sl: Ustvarjanje kazala končano.

[ctx: Label for stopping search index generation before completion]
en: Stop
sl: Zaustavi

en: Details &lt;&lt;
sl: Podrobnosti &lt;&lt;

en: Details &gt;&gt;
sl: Podrobnosti &gt;&gt;

en: Build Search Index
sl: Izgradi kazala za iskanje

en: Build Index
sl: Izgradi kazalo

en: To be able to search a document, a search
    index needs to exist. The status column of the list below shows whether an index
    for a document exists.
sl: Da lahko iščete po dokumentu, mora obstajati kazalo za iskanje.
    Stolpec »Stanje« za spodnji seznam kaže, ali tako kazalo obstaja.

en: To create an index, check the box in the list and press the
    "Build Index" button.
sl: Da ustvarite kazalo, izberite potrditveno polje v seznamu in kliknite
    na gumb »Izgradi kazalo«.

en: Search Scope
sl: Obseg iskanja

en: Status
sl: Stanje

en: Change...
sl: Spremeni ...

en: <qt>The folder <b>%1</b> does not exist; unable to create index.</qt>
sl: <qt>Mapa <b>%1</b> ne obstaja. Ni mogoče ustvariti kazala.</qt>

[ctx: Describes the status of a documentation index that is present]
en: OK
sl: V redu

[ctx: Describes the status of a documentation index that is missing]
en: Missing
sl: Manjkajoče

[ctx: Generic prefix label for error messages when creating documentation index, first arg is the document's identifier, second is the document's name]
en: Document '%1' (%2):
sl: Dokument »%1« (%2):

en: No document type.
sl: Ni vrste dokumenta.

en: No search handler available for document type '%1'.
sl: Ni ročnika iskanja za vrsto dokumenta »%1«.

en: No indexing command specified for document type '%1'.
sl: Ni bilo mogoče najti ukaza za ustvarjanje kazala za vrsto dokumenta »%1«.

en: Failed to build index.
sl: Izgrajevanje kazala je spodletelo.

en: Error executing indexing build command:
    %1
sl: Napaka med izvajanjem ukaza za izgradnjo kazala:
    %1

en: Unable to start command '%1'.
sl: Ni bilo mogoče zagnati ukaza »%1«.

en: KHelpCenter Index Builder
sl: Izgrajevalnik kazal Središča za pomoč v KDE

en: (c) 2003, The KHelpCenter developers
sl: © 2003, Razvijalci Središča za pomoč v KDE

en: Document to be indexed
sl: Dokument za v kazalo

en: Index directory
sl: Mapa s kazali

note: i18n: ectx: label, entry, group (Search)
en: Path to index directory.
sl: Pot do mape s kazali.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Search)
en: Path to directory containing search indices.
sl: Pot do mape, ki vsebuje kazala za iskanje.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Layout)
en: Currently visible navigator tab
sl: Trenutno viden zavihek krmarjenja

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sl: Ur&edi

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sl: &Pogled

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
sl: Po&jdi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: Search Error Log
sl: Dnevnik napak v iskanju

en: Preparing Index
sl: Pripravljanje kazala

en: Ready
sl: Pripravljen

en: Previous Page
sl: Predhodna stran

en: Moves to the previous page of the document
sl: Premakne se na predhodno stran dokumenta

en: Next Page
sl: Naslednja stran

en: Moves to the next page of the document
sl: Premakne se na naslednjo stran dokumenta

en: Table of &Contents
sl: &Kazalo vsebine

en: Table of contents
sl: Kazalo vsebine

en: Go back to the table of contents
sl: Pojdi nazaj na kazalo vsebine

en: &Last Search Result
sl: Rezultati &zadnjega iskanja

en: Configure Fonts...
sl: Nastavi pisave ...

en: Increase Font Sizes
sl: Povečaj pisavo

en: Decrease Font Sizes
sl: Zmanjšaj pisavo

en: &Search
sl: I&skanje

en: &Contents
sl: &Vsebina

en: Search Options
sl: Možnosti iskanja

en: G&lossary
sl: &Besednjak

en: Start Page
sl: Začetna stran

en: Unable to run search program.
sl: Ni bilo mogoče zagnati programa za iskanje.

en: A search index does not yet exist. Do you want to create the index now?
sl: Kazalo za iskanje še ne obstaja. Ali ga želite ustvariti zdaj?

en: Create
sl: Ustvari

en: Do Not Create
sl: Ne ustvari

en: Error: No document type specified.
sl: Napaka: ni navedene vrste dokumenta.

en: Error: No search handler for document type '%1'.
sl: Napaka: ni ročnika iskanja za vrsto dokumenta »%1«.

en: Unable to initialize SearchHandler from file '%1'.
sl: Ni bilo mogoče začeti SearchHandler iz datoteke »%1«.

en: No valid search handler found.
sl: Ni najdenega veljavnega ročnika iskanja.

en: Search Results for '%1':
sl: Rezultati iskanja za »%1«:

en: Search Results
sl: Rezultati iskanja

en: Error executing search command '%1'.
sl: Napaka med izvajanjem ukaza iskanja »%1«.

en: Error: %1
sl: Napaka: %1

en: '%1' not found, check your installation
sl: Ni bilo mogoče najti »%1«. Preverite namestitev.

en: '%1' not found, install the package containing it
sl: Ni bilo mogoče najti »%1«. Namestite paket, ki to vsebuje

en: No search command or URL specified.
sl: Ni navedenega ukaza iskanja ali URL-ja.

en: and
sl: in

en: or
sl: ali

en: &Method:
sl: &Metoda:

en: Max. &results:
sl: Največ &rezultatov:

en: &Scope selection:
sl: &Izbor obsega:

en: Scope
sl: Obseg

en: Build Search &Index...
sl: Izgradi kazala za &iskanje ...

[ctx: Label for searching documentation using custom (user defined) scope]
en: Custom
sl: Po meri

[ctx: Label for searching documentation using default search scope]
en: Default
sl: Privzeto

[ctx: Label for searching documentation in all subsections]
en: All
sl: Vse

[ctx: Label for scope that deselects all search subsections]
en: None
sl: Nič

[ctx: Label for Unknown search scope, that should never appear]
en: unknown
sl: neznano

en: Copy Link Address
sl: Kopiraj naslov povezave
